Dodaj do ulubionych

Wróciłem.....

19.08.02, 08:32
Czy plaża jeszcze istnieje ?
Ktoś tu się opala albo pije kawę ?
Obserwuj wątek
    • _tequila_ Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:41
      czesc Chris :)
      • chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:46
        cześć Tequilka :))))
        coś się działo jak mnie nie było ?
        godnego uwagi oczywiście... :)))
        • _tequila_ Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:53
          malo sie dzialo a jak sie dzialo to tez jestem nie w temacie bo okrutny ciur
          wisi mi nad glowa od 2 tygodni....
          • chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:54
            Współczuję....
            a Ty już po czy przed urlopem ?
        • baloo1 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:54
          Czesc.

          A nie mowilem, ze zaczyna sie czas Wielkich Powrotow ?
          Tez wracam , aby popitolic kapke.

          Pitu - pitu.

          Baloo


          PS : Melduje poslusznie, ze mielismy kolejna probe reformowania plazy. Jakis
          facet (?) chcial chyba wszystko zalac asfaltem i ustawic rzedy twardych
          krzesel zamiast starych, dobrych i lekko juz wyplowialych lezaczkow. Dano mu
          odpor, ale tez sie odgrazal, ze wroci. W ostatnim tygodniu najdzielniej dawal
          (a) odpor Timit, za co ma obiecany medal.

          Pitu -pitu.

          • chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:55
            cześć, jak sie nazywał ten "facet" ?
            • baloo1 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:59
              A jakmyslisz ?

              refor_mator, oczywiscie.

              W postach dodawal skromnie "Wielki" ,nie wiem, czy jako imie czy nazwisko.
              Nudne to bylo, tyle, ze kartki rozdawal.
            • e.silver Wróciłam też 19.08.02, 08:59
              WITAM!!

              Wróciłam chyba na dobre :))) Choć ilość pozostałych mi dni urlopowych nieco
              kusi... :))))
              • baloo1 Re: Wróciłam też 19.08.02, 09:01
                Heh hej - no i znowu powrot ! Co tam urlopy, nam inne powinny przyswiecac cele
                ;oD
    • rigel Re: Wróciłem..... 19.08.02, 09:00
      cześc, witam po urlopie :)
      • chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 09:09
        witam, witam,...
        choć zapewne teraz spadnie na mnie zaległy ciur...
        • _tequila_ Re: Wróciłem..... 19.08.02, 09:12
          no dobra opowiadajcie jak to jest na urlopie bo ja mam mglista perspektywa na
          pare dni wolnego gdzies w polowie wrzesnia jak dobrze pojdzie.....
          • chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 09:28
            cudownie...... :)))))))
            • rigel Re: Wróciłem..... 19.08.02, 10:04
              własnie: cudownie :)))
              a co powiesz na urlop od dziś właściwie do końca października? a potem też
              istnieje mozliwość takiego bardziej przymusowego urlopu?
              • _tequila_ Re: Wróciłem..... 19.08.02, 10:34
                ale jestescie... :)
                • refor_mator Re: Wróciłem..... 19.08.02, 10:42
                  O - wrocił pierwszy pitolnik.

                  No to teraz posypią się kartki.
                  • timit Re: Wróciłem..... 19.08.02, 11:02
                    "wybierz mnie, wybierz mnie!!!"

                    pzdr dla nowych/starcyh plazowiczow....kawa?!ciurek cisnie...

                    t.
                    • paladin Re: Wróciłem..... 19.08.02, 11:13
                      ho ho ho

                      ja takze jestem na plazy,

                      niech mi tu nikt nie wylewa asfaltu (wielki reformatorze)

                      pozdrawiam tymczasaem

                      stay cool

                      nieco mniejszy paladino

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka