chris_45 19.08.02, 08:32 Czy plaża jeszcze istnieje ? Ktoś tu się opala albo pije kawę ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:46 cześć Tequilka :)))) coś się działo jak mnie nie było ? godnego uwagi oczywiście... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:53 malo sie dzialo a jak sie dzialo to tez jestem nie w temacie bo okrutny ciur wisi mi nad glowa od 2 tygodni.... Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:54 Współczuję.... a Ty już po czy przed urlopem ? Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:54 Czesc. A nie mowilem, ze zaczyna sie czas Wielkich Powrotow ? Tez wracam , aby popitolic kapke. Pitu - pitu. Baloo PS : Melduje poslusznie, ze mielismy kolejna probe reformowania plazy. Jakis facet (?) chcial chyba wszystko zalac asfaltem i ustawic rzedy twardych krzesel zamiast starych, dobrych i lekko juz wyplowialych lezaczkow. Dano mu odpor, ale tez sie odgrazal, ze wroci. W ostatnim tygodniu najdzielniej dawal (a) odpor Timit, za co ma obiecany medal. Pitu -pitu. Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 08:59 A jakmyslisz ? refor_mator, oczywiscie. W postach dodawal skromnie "Wielki" ,nie wiem, czy jako imie czy nazwisko. Nudne to bylo, tyle, ze kartki rozdawal. Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Wróciłam też 19.08.02, 08:59 WITAM!! Wróciłam chyba na dobre :))) Choć ilość pozostałych mi dni urlopowych nieco kusi... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Wróciłam też 19.08.02, 09:01 Heh hej - no i znowu powrot ! Co tam urlopy, nam inne powinny przyswiecac cele ;oD Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: Wróciłem..... 19.08.02, 09:09 witam, witam,... choć zapewne teraz spadnie na mnie zaległy ciur... Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: Wróciłem..... 19.08.02, 09:12 no dobra opowiadajcie jak to jest na urlopie bo ja mam mglista perspektywa na pare dni wolnego gdzies w polowie wrzesnia jak dobrze pojdzie..... Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Wróciłem..... 19.08.02, 10:04 własnie: cudownie :))) a co powiesz na urlop od dziś właściwie do końca października? a potem też istnieje mozliwość takiego bardziej przymusowego urlopu? Odpowiedz Link Zgłoś
refor_mator Re: Wróciłem..... 19.08.02, 10:42 O - wrocił pierwszy pitolnik. No to teraz posypią się kartki. Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Wróciłem..... 19.08.02, 11:02 "wybierz mnie, wybierz mnie!!!" pzdr dla nowych/starcyh plazowiczow....kawa?!ciurek cisnie... t. Odpowiedz Link Zgłoś
paladin Re: Wróciłem..... 19.08.02, 11:13 ho ho ho ja takze jestem na plazy, niech mi tu nikt nie wylewa asfaltu (wielki reformatorze) pozdrawiam tymczasaem stay cool nieco mniejszy paladino Odpowiedz Link Zgłoś