Gość: viki2fly IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:17 Jakie klimaty, bo pakuje walize! Zebym znowu nie wziala sandalkow, czy aby nie leje, bo mnie sie kropla deszczu nie maluje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:22 Klimaty zależą od miejsca, gdzie się udajesz z tymi "małymi" walizami :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:23 Pod warszawe, biore kalosze! Odpowiedz Link Zgłoś
ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:25 Kalosze i parasol bierz zawsze, nawet przy pogodzie :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:32 Juz mnie zaczyna brac deprecha!!! Emulsja , £acze sie w bolu! Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:35 a gdzie pod wawe??hem??lepiej wez sztormiak;> Odpowiedz Link Zgłoś
ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:36 To jak kurtkę bierzesz, to źle? :-) W bólu to się nie łącz, bo jak obie łzami rzewnymi płakać będziecie, to wakacje zmarnowane :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:44 jeszcze tylko sie hip hopu poducze, bo to bardzo modne w kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:46 Raz, dwa, trzy, hop, hop, cztery, pięć, sześć, hip, hip :-P Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 09:06 ja mam taką metodę, że jak biorę sztormiak, to deszcz wtedy nie pada, proste, hę?...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 11:37 to biore te kurtkie na wacie! i podwiazki Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 11:39 z nadzieją,że się nie przydadzą?...;) Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 11:41 podobno od środy mają być upały, ale nie wiem, czy Cię na złą drogę nie sprowadzę... znaczy nie wiem, czy można wierzyć szamanom-przepowiadaczom z tiwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 12:30 przeciez to ja wam przywioze te upaly! zawiadamia sie zziebnietych: OD SRODY 18.30 wielkie UPALY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 12:31 juz sa... chyba cos sciemanisz..moze juz jestes?? Odpowiedz Link Zgłoś