Dodaj do ulubionych

Mam brac kurtke?

IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:17
Jakie klimaty, bo pakuje walize! Zebym znowu nie wziala sandalkow, czy aby
nie leje, bo mnie sie kropla deszczu nie maluje!
Obserwuj wątek
    • ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:22
      Klimaty zależą od miejsca, gdzie się udajesz z tymi "małymi" walizami :-)))
      • Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:23
        Pod warszawe, biore kalosze!
        • ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:25
          Kalosze i parasol bierz zawsze, nawet przy pogodzie :-)))
          • Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:32
            Juz mnie zaczyna brac deprecha!!! Emulsja , £acze sie w bolu!
            • timit Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:35
              a gdzie pod wawe??hem??lepiej wez sztormiak;>
            • ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:36
              To jak kurtkę bierzesz, to źle? :-)
              W bólu to się nie łącz, bo jak obie łzami rzewnymi płakać będziecie, to wakacje
              zmarnowane :-P
    • Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 08:44
      jeszcze tylko sie hip hopu poducze, bo to bardzo modne w kraju!
      • ka_27 Mam brac kurtke? 14.07.03, 08:46
        Raz, dwa, trzy, hop, hop, cztery, pięć, sześć, hip, hip :-P
        • edzioszka Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 09:06
          ja mam taką metodę, że jak biorę sztormiak, to deszcz wtedy nie pada, proste,
          hę?...;)
          • Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 11:37
            to biore te kurtkie na wacie! i podwiazki
            • edzioszka Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 11:39
              z nadzieją,że się nie przydadzą?...;)
            • misiania Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 11:41
              podobno od środy mają być upały, ale nie wiem, czy Cię na złą drogę nie
              sprowadzę... znaczy nie wiem, czy można wierzyć szamanom-przepowiadaczom z tiwi.
              • Gość: viki2lav Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 12:30
                przeciez to ja wam przywioze te upaly! zawiadamia sie zziebnietych: OD SRODY
                18.30 wielkie UPALY!!!
                • timit Re: Mam brac kurtke? 14.07.03, 12:31
                  juz sa... chyba cos sciemanisz..moze juz jestes??
                • Gość: viki2mik Re: Mam brac kurtke? IP: 213.255.126.* 14.07.03, 16:19
                  nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka