emusia 20.08.03, 19:30 bo mecza oglądam. zawsze jka tak pisze, to wy sie zaczynacie odzywać więc może i tym razem sie uda :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniela Re: cicho byćcie 20.08.03, 19:38 wszyscy ogladaja mecz wiec nie moga rozmawiac Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: cicho byćcie 20.08.03, 19:40 e tam taki mecz? na towarzyskich nie przeżywam. ale jak patrze jak oni sie wszyscy ruszaja jak muchy w smole przewracaja na co drugim kroku i podaja do przeciwnika to mi sie zwrocic kolacje chce. przeciez juz ja lepiej na wuefcu gram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 20:23 aha jestes moze kibicem wisly? bo ja jestem raczej szalikowcem kolarstwa szosowego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: cicho byćcie 20.08.03, 20:27 aha, ale wole rzucanie beretem w dal i plucie na odleglosc. najglosniejsze pierdzenie tez fajne jest. i lobie eszcze ujezdzanie swini i zapedzanie kaczek do zagrody na czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 20:29 o! i wszystkiech tych dyscyplin an jednym wuefcu sie nauczylas? Odpowiedz Link Zgłoś
gitman Re: cicho byćcie 20.08.03, 20:37 oooo kogo ja widze - normalnie wykapany budowlaniec. ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 20:40 Yhyhy, pan od wuefu nie zasypiał gruszek w popiele, hyhy ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 21:40 trojglosem przemowiliscie w jednej sekundzie. mowienie synchroniczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: cicho byćcie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 20.08.03, 21:50 to nowa dyscyplina olimpijska , mowienie synchroniczne. wraz z synchronicznym dopingiem i lapaniem oszczepu. arrrghhh ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 21:51 lapaniem kuli i młota na głowke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: cicho byćcie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 20.08.03, 21:55 tak. a z tym zegnaniem to powaga? ja tez lece na plaze . z plazy. nie z powodu plazy. po prostu jest plazowo i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 21:57 znaczy zegnasz sie z plaza moze? hyyhy to trzeba uczcic nowym watkiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: cicho byćcie 20.08.03, 21:59 ????? bo tu sie wszyscy wkolko z wszystkii zegnaja. taka miejscowa zabawa. a zem patriotka lokalna to i biore udzial w zawodach w zegnaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:00 znakiem krzyza sie zegnaja bo lud tu pobozny Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:01 Pożegnania są trędy tera. (toja pójdę odświeżyć jamę ustną) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:03 hyyhyh wlasnie Ema z Oxym tworza zgrany pozegnaniowy team. zespolowo sie zegnaja. wzajemnie hyyh ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:05 jak bedziesz grzeczny i jak mnie starzy puszcza to w grudniu popoludniu sie ze mna pozegnasz. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:08 Ato zabezpieczyć muszę se pomadę przeciw ust pierzchaniu. Bo to ziąb już wszak. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:10 moge ci pozyc pomadke nivea ochronna gild shine czy jakos tak. nadaje ustom piekny zloty polysk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:10 yhy. i cos na opryszczke. bo niewygodnie Ci bedzie na aerobiku w kasku Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:14 Aha, co byś mi poleciła konkretnie? ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:19 a nene ja to jak mowilam przedkladam kolarstwo szosowe nad pozegnania i inne gry zespolowe. ale moge pozyczyc Ci kask :) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:33 A masz takie coś ala dr Lecter może? (to wyjściowe) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:36 yyyy nie uwazalam na tym filmie. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:40 No to wdzianko takie charakterystyczne... Na aerobik może nie najlepsze, ale do medytacji jak znalazł. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:43 aha oraz do cwiczen izometrycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:44 Ściemniasz, czy faktycznie nie kminisz? ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:45 yhyh znaczy kminie mgliscie. jakos mi nie zapadlo w czaszke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:50 no probuje obkminić Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: cicho byćcie 20.08.03, 22:53 no. dusza poliglocka sie w tobie odzywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: cicho byćcie IP: *.acn.waw.pl 20.08.03, 22:55 etam, wez mi nie kmiń ;) Odpowiedz Link Zgłoś