andartis 08.12.09, 23:07 pomiędzy Prezydentem a Premierem proponuję aby do obalenia weta Prezydenta wystarczyła decyzja posła Donalda Tuska. Czy są inne propozycje? ------------- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wos9 Owszem, idź spać. 08.12.09, 23:19 andartis napisał: > pomiędzy Prezydentem a Premierem proponuję aby do obalenia weta Prezydenta > wystarczyła decyzja posła Donalda Tuska. Czy są inne propozycje? > ------------- Odpowiedz Link Zgłoś
normalnyczlowiek1 A co,już środki zabezpieczające wzięłaś? 08.12.09, 23:24 wos9 napisała: Owszem, idź spać. Odpowiedz Link Zgłoś
andartis Muszę przyznać, że fajny jest Twój post. 08.12.09, 23:26 Wprawdzie mało śmieszny ale również od rzeczy. Obserwujesz pomysły D.Tuska w sprawie zmian w Konstytucji? I tylko taka refleksja Cię naszła? Oczywiście można ustalić, że decydować będą Rycho, Miro i Grzecho. Odpowiedz Link Zgłoś
blind_as_a_bat Re: Muszę przyznać, że 08.12.09, 23:33 Pierwsza część postu okay. Druga nie pasuje. Odechciewa się "dyskutować". Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
andartis Re: Muszę przyznać, że 08.12.09, 23:39 Pewnie nie do końca Cię zrozumiałem. Ale mnie fakt, że jeden facet próbuje wymuszać na społeczeństwie zmianę Konstytucji "pod siebie", po prostu przeraża. --------------- Odpowiedz Link Zgłoś
blind_as_a_bat Re: Muszę przyznać, że 09.12.09, 00:16 Rozumiem. Dyskusja o zakusach Tuska. Okay. Nie rozumiem wtrętu o Grzechu, Miro, itd. Po co? Odpowiedz Link Zgłoś
normalnyczlowiek1 Są: Większość kwalifikowana + 1głos Donalda Tuska 08.12.09, 23:23 andartis napisał: Czy są inne propozycje? ---> ... Większość bezwzględna + 1głos Donalda Tuska Większość względna + 1głos Donalda Tuska Większość zwykła + 1głos Donalda Tuska Wymagane kworum + Donald Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek Re: Celem uproszczenia relacji 09.12.09, 00:42 Równie dobrze można przyjąć decyzję prezydenta jako ostateczną (nie daj Boże, pfuj..). Odpowiedz Link Zgłoś
andartis Re: Celem uproszczenia relacji 09.12.09, 00:47 dupetek napisał: > Równie dobrze można przyjąć decyzję prezydenta jako ostateczną (nie daj Boże, > pfuj..). To nie tak. Jeden człowiek nie może narzucać swojej woli społeczeństwu. Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek ? 09.12.09, 00:52 Dziwne. Zakładając wątek ciężar decyzyjny przeniosłeś na Donka. andartis napisał: > To nie tak. Jeden człowiek nie może narzucać swojej woli społeczeństwu.< Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 10:08 przykryciu "afery" hazardowej. Doda się do tego stan wojenny, potem Święta, Nowy Rok i jakoś problem się rozmyje. Bo Platforma prawie Obywatelska przez elektorat kochana nad wyraz jest. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 10:32 ave.duce napisała: > A ja nie sądzę. Wprawdzie wiadomym jest, że - "Nie sądźcie abyście nie byli sądzenie" ale napisałem co sądzę o pomyśle, nie ludziach (cenzura). Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 11:05 ave.duce napisała: > Moi aussi. Najwyraźniej skiepściła się moja wyobraźnia bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może z taką propozycją wystąpić serio. Odpowiedz Link Zgłoś