Dodaj do ulubionych

Celem uproszczenia relacji

08.12.09, 23:07
pomiędzy Prezydentem a Premierem proponuję aby do obalenia weta Prezydenta
wystarczyła decyzja posła Donalda Tuska. Czy są inne propozycje?
-------------
Obserwuj wątek
    • wos9 Owszem, idź spać. 08.12.09, 23:19
      andartis napisał:

      > pomiędzy Prezydentem a Premierem proponuję aby do obalenia weta
      Prezydenta
      > wystarczyła decyzja posła Donalda Tuska. Czy są inne propozycje?
      > -------------
      • normalnyczlowiek1 A co,już środki zabezpieczające wzięłaś? 08.12.09, 23:24
        wos9 napisała: Owszem, idź spać.
      • andartis Muszę przyznać, że fajny jest Twój post. 08.12.09, 23:26
        Wprawdzie mało śmieszny ale również od rzeczy. Obserwujesz pomysły D.Tuska w
        sprawie zmian w Konstytucji? I tylko taka refleksja Cię naszła? Oczywiście można
        ustalić, że decydować będą Rycho, Miro i Grzecho.
        • blind_as_a_bat Re: Muszę przyznać, że 08.12.09, 23:33
          Pierwsza część postu okay.
          Druga nie pasuje.
          Odechciewa się "dyskutować". Szkoda.
          • andartis Re: Muszę przyznać, że 08.12.09, 23:39
            Pewnie nie do końca Cię zrozumiałem. Ale mnie fakt, że jeden facet próbuje
            wymuszać na społeczeństwie zmianę Konstytucji "pod siebie", po prostu przeraża.
            ---------------
            • blind_as_a_bat Re: Muszę przyznać, że 09.12.09, 00:16
              Rozumiem. Dyskusja o zakusach Tuska. Okay.
              Nie rozumiem wtrętu o Grzechu, Miro, itd. Po co?
    • normalnyczlowiek1 Są: Większość kwalifikowana + 1głos Donalda Tuska 08.12.09, 23:23
      andartis napisał: Czy są inne propozycje?

      ---> ... Większość bezwzględna + 1głos Donalda Tuska
      Większość względna + 1głos Donalda Tuska
      Większość zwykła + 1głos Donalda Tuska
      Wymagane kworum + Donald Tusk
    • dupetek Re: Celem uproszczenia relacji 09.12.09, 00:42
      Równie dobrze można przyjąć decyzję prezydenta jako ostateczną (nie daj Boże,
      pfuj..).
      • andartis Re: Celem uproszczenia relacji 09.12.09, 00:47
        dupetek napisał:

        > Równie dobrze można przyjąć decyzję prezydenta jako ostateczną (nie daj Boże,
        > pfuj..).
        To nie tak. Jeden człowiek nie może narzucać swojej woli społeczeństwu.
        • dupetek ? 09.12.09, 00:52
          Dziwne. Zakładając wątek ciężar decyzyjny przeniosłeś na Donka.

          andartis napisał:
          > To nie tak. Jeden człowiek nie może narzucać swojej woli społeczeństwu.<
          • andartis Re: ? 09.12.09, 00:57
            Nie. Na hucpiarską próbę zmiany Konstytucji.
    • remez2 Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 10:08
      przykryciu "afery" hazardowej. Doda się do tego stan wojenny, potem Święta, Nowy
      Rok i jakoś problem się rozmyje. Bo Platforma prawie Obywatelska przez elektorat
      kochana nad wyraz jest.
      • ave.duce Re: Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 10:20
        A ja nie sądzę.

        :p
        • remez2 Re: Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 10:32
          ave.duce napisała:

          > A ja nie sądzę.
          Wprawdzie wiadomym jest, że - "Nie sądźcie abyście nie byli sądzenie" ale
          napisałem co sądzę o pomyśle, nie ludziach (cenzura).
          • ave.duce Re: Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 10:52
            Moi aussi.

            :p
            • remez2 Re: Sądzę, że sprawa ta ma służyć 09.12.09, 11:05
              ave.duce napisała:

              > Moi aussi.
              Najwyraźniej skiepściła się moja wyobraźnia bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może z
              taką propozycją wystąpić serio.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka