haen1950
07.02.10, 12:48
Na szczęście odkładają decyzję. Prawybory internetowe to niebywała
okazja dla platformy. Sikorski, Komorowski, Palikot prezentują się
darmo w mediach, przedkładają swoje poglądy i widzenie na sprawy
polskie w internecie.
Potem głosowanie elektroniczne przez platfusów z krótkim
uzasadnieniem dlaczego ten, a nie inni.
Media pasjonują się tematem, bo to przyszły prezydent. Pozostali
kandydaci praktycznie nie istnieją. Przykrycie straszne.
Mam nadzieję, że głupie platfusy takiej okazji nie zmarnują. I tak
Komorowski ma największe szanse.