wariant_b 06.03.10, 08:14 Nowy portal społecznościowy, obiecywany od dwóch lat, w sobotę będzie pokazany na kongresie PiS. Ma nie być cenzury No to wreszcie doczekaliśmy się... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zaba_pelagia Re: WyPiS 06.03.10, 08:35 No, to chyba wszystkie marudy z tego forum, płaczące nad cenzurą, przeniosą się do tej krainy szczęśliwości. O ile ruszy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pozarski Re: WyPiS 06.03.10, 08:38 Tam beda ustalac taktyke i strategie i tu posylac swoich zolnierzy.;) Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: WyPiS 06.03.10, 08:45 zaba_pelagia napisała: > No, to chyba wszystkie marudy z tego forum, płaczące nad cenzurą... Właśnie, mam pewne obawy, czy z tym brakiem cenzury to dobry pomysł. Jednak odrobina martyrologii jest chyba niezbędna. o tak: Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b [...] 06.03.10, 08:45 Wiadomość została usunięta ze względu na osobistą interwencję Michnika. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta :) 06.03.10, 09:29 wariant_b napisał: Re: [...] > Wiadomość została usunięta ze względu na osobistą interwencję > Michnika. Dobry żart, ale warto zaznaczyć, że to żart, bo tempactwo gotowe uwierzyć, że tu na forum rzeczywiście interweniuje Michnik. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek "Nazwa czytana z angielska oznacza Mój PiS"??! 06.03.10, 08:42 MÓJ SIK raczej!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
bu2m Re: "Nazwa czytana z angielska oznacza Mój PiS"?? 06.03.10, 08:47 To pierwszy w Polsce serwis internetowy, w którym będzie można przebadać swój mocz nie wychodząc z domu. Odpowiedz Link Zgłoś
donek_z_bagien Widzę ,że Młodzież WszechPOlska w natarciu.:)))) 06.03.10, 08:54 bu2m napisał: > To pierwszy w Polsce serwis internetowy, w którym będzie można > przebadać swój mocz nie wychodząc z domu. Poziom godny weszPOlaka.:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: "Nazwa czytana z angielska oznacza Mój PiS"?? 06.03.10, 09:01 Na szczęście prezes nie używa obcych języków, więc nie zauważy, jaką bombę mu młody współpracownik podkłada. Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia mójpis czy majpis? 06.03.10, 08:50 A swoją drogą - robienie przez dwa lata zwykłej strony z forum w dzisiejszych czasach to trochę śmiesznie długo. I nawet na kongres nie uradzili. Chyba że tak naprawdę prezes wstrzymywał te rozpędzone ambicje Hoffmana mając wizję, że cały PiS przed ekranem się popije. Albo i co gorsze związane z nagimi kobietami. Tego by prezes nie zniósł. Odpowiedz Link Zgłoś
narod.wolski mójpis czy majpis? A może łaj-pis? 06.03.10, 09:33 Co jest przydatne na okoliczność rozmaitych skojarzeń. Odpowiedz Link Zgłoś
narod.wolski Jak możesz? 06.03.10, 10:02 ...związane z nagimi kobietami. Tego by prezes nie zniósł. Osoba Pana Prezesa wytrzymuje wszelkie porównania. Odpowiedz Link Zgłoś
jupiss [...] 06.03.10, 09:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kancelaria_p_prezydenta To sugeruje ze PiSiorstwo uwielbia pedofilizm. 06.03.10, 09:34 wariant_b napisał: > Można na przykład powiedzieć: Manneken Pis. Chyba nie P.O.? Odpowiedz Link Zgłoś
donek_z_bagien manneken pis 06.03.10, 09:49 W pewnym szalecie w markecie oddawanie moczu jest czystą przyjemnością.:) Ktoś w pisuarze napisał markerem PO. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: manneken pis 06.03.10, 09:58 donek_z_bagien napisał: > Ktoś w pisuarze napisał markerem PO. No jasne, że PO, a nie PRZED. To oczywista oczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
narod.wolski Re: manneken pis 06.03.10, 10:06 Na Zlocie pomysł zostanie uznany za podstawową i najbardziej udaną akcję propagandową sztabu wyborczego PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: manneken pis 06.03.10, 10:37 A kataryna nareszcie znajdzie niekrępującą lokalizację dla swojego błyskotliwego blogaska... Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek :) 06.03.10, 10:05 Przetestuję ten brak cenzury i spróbuję tam zainstalować "Dupetka" z ozdobnikami (sygnaturka):))) Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce "Mogę więcej. Razem" ... 06.03.10, 10:45 zjeść? g.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/42000/kaczynski_jaroslaw_2_42816.jpg wypić? bi.gazeta.pl/im/7/7159/z7159177X.jpg :p Odpowiedz Link Zgłoś