06.03.10, 08:14
Nowy portal społecznościowy, obiecywany od dwóch lat,
w sobotę będzie pokazany na kongresie PiS.


Ma nie być cenzury

No to wreszcie doczekaliśmy się...
Obserwuj wątek
    • zaba_pelagia Re: WyPiS 06.03.10, 08:35
      No, to chyba wszystkie marudy z tego forum, płaczące nad cenzurą, przeniosą się
      do tej krainy szczęśliwości. O ile ruszy ;-)
      • pozarski Re: WyPiS 06.03.10, 08:38
        Tam beda ustalac taktyke i strategie i tu posylac swoich zolnierzy.;)
      • wariant_b Re: WyPiS 06.03.10, 08:45
        zaba_pelagia napisała:
        > No, to chyba wszystkie marudy z tego forum, płaczące nad cenzurą...

        Właśnie, mam pewne obawy, czy z tym brakiem cenzury to dobry pomysł.
        Jednak odrobina martyrologii jest chyba niezbędna. o tak:
        • wariant_b [...] 06.03.10, 08:45
          Wiadomość została usunięta ze względu na osobistą interwencję Michnika.
          • taziuta :) 06.03.10, 09:29
            wariant_b napisał:
            Re: [...]

            > Wiadomość została usunięta ze względu na osobistą interwencję
            > Michnika.


            Dobry żart, ale warto zaznaczyć, że to żart, bo tempactwo gotowe
            uwierzyć, że tu na forum rzeczywiście interweniuje Michnik. :)
    • bu2m Re: WyPiS 06.03.10, 08:39
      Jojo dodał cię do listy znajomych.
    • kaczy_mozdzek "Nazwa czytana z angielska oznacza Mój PiS"??! 06.03.10, 08:42
      MÓJ SIK raczej!!
      :)))))
      • bu2m Re: "Nazwa czytana z angielska oznacza Mój PiS"?? 06.03.10, 08:47
        To pierwszy w Polsce serwis internetowy, w którym będzie można
        przebadać swój mocz nie wychodząc z domu.
        • donek_z_bagien Widzę ,że Młodzież WszechPOlska w natarciu.:)))) 06.03.10, 08:54
          bu2m napisał:

          > To pierwszy w Polsce serwis internetowy, w którym będzie można
          > przebadać swój mocz nie wychodząc z domu.

          Poziom godny weszPOlaka.:))))))))
        • zaba_pelagia Re: "Nazwa czytana z angielska oznacza Mój PiS"?? 06.03.10, 09:01
          Na szczęście prezes nie używa obcych języków, więc nie zauważy, jaką bombę mu
          młody współpracownik podkłada.
    • zaba_pelagia mójpis czy majpis? 06.03.10, 08:50
      A swoją drogą - robienie przez dwa lata zwykłej strony z forum w dzisiejszych
      czasach to trochę śmiesznie długo. I nawet na kongres nie uradzili. Chyba że tak
      naprawdę prezes wstrzymywał te rozpędzone ambicje Hoffmana mając wizję, że cały
      PiS przed ekranem się popije. Albo i co gorsze związane z nagimi kobietami. Tego
      by prezes nie zniósł.
      • narod.wolski mójpis czy majpis? A może łaj-pis? 06.03.10, 09:33
        Co jest przydatne na okoliczność rozmaitych skojarzeń.
      • narod.wolski Jak możesz? 06.03.10, 10:02
        ...związane z nagimi kobietami. Tego by prezes nie zniósł.

        Osoba Pana Prezesa wytrzymuje wszelkie porównania.
    • jupiss [...] 06.03.10, 09:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kancelaria_p_prezydenta To sugeruje ze PiSiorstwo uwielbia pedofilizm. 06.03.10, 09:34
      wariant_b napisał:

      > Można na przykład powiedzieć: Manneken Pis. Chyba nie P.O.?

    • donek_z_bagien manneken pis 06.03.10, 09:49
      W pewnym szalecie w markecie oddawanie moczu jest czystą przyjemnością.:)
      Ktoś w pisuarze napisał markerem PO.
      • wariant_b Re: manneken pis 06.03.10, 09:58
        donek_z_bagien napisał:
        > Ktoś w pisuarze napisał markerem PO.

        No jasne, że PO, a nie PRZED. To oczywista oczywistość.
      • narod.wolski Re: manneken pis 06.03.10, 10:06
        Na Zlocie pomysł zostanie uznany za podstawową i najbardziej udaną akcję
        propagandową sztabu wyborczego PiS.
        • trzecikot Re: manneken pis 06.03.10, 10:37
          A kataryna nareszcie znajdzie niekrępującą lokalizację dla swojego błyskotliwego
          blogaska...
    • dupetek :) 06.03.10, 10:05
      Przetestuję ten brak cenzury i spróbuję tam zainstalować "Dupetka" z ozdobnikami
      (sygnaturka):)))
    • ave.duce "Mogę więcej. Razem" ... 06.03.10, 10:45
      zjeść?

      g.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/42000/kaczynski_jaroslaw_2_42816.jpg
      wypić?

      bi.gazeta.pl/im/7/7159/z7159177X.jpg

      :p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka