basia.basia
19.02.04, 01:07
Mamy jubilata, urodzonego 19.lutego, bardzo sympatycznego,
ulubieńca forumowego, zupełnie wyjątkowego, bo lubianego
zarówno przez panie jak i panów:) Ewenement!
Wieczorem będzie bal w salonie "Ciemno już ...".
Mile widziani fani i fanki Goniącego Pielęgniarza.
Tudzież prezenty w rodzaju wierszyków ku czci, wyrafinowanych
alkoholi, mądrych książek, kawioru, francuskich serów, muzyki
i innych wspaniałości dla uciechy ciała i duszy oraz serca.
Za komitet organizacyjny
BB