Dodaj do ulubionych

Urodziny GP

19.02.04, 01:07
Mamy jubilata, urodzonego 19.lutego, bardzo sympatycznego,
ulubieńca forumowego, zupełnie wyjątkowego, bo lubianego
zarówno przez panie jak i panów:) Ewenement!

Wieczorem będzie bal w salonie "Ciemno już ...".
Mile widziani fani i fanki Goniącego Pielęgniarza.
Tudzież prezenty w rodzaju wierszyków ku czci, wyrafinowanych
alkoholi, mądrych książek, kawioru, francuskich serów, muzyki
i innych wspaniałości dla uciechy ciała i duszy oraz serca.

Za komitet organizacyjny
BB
Obserwuj wątek
    • tajniak000 Re: Urodziny GP 19.02.04, 01:09
      prosze co sie na forum tworzy, nigdy nie byłem na urodzinach wirtualnych czuje
      sie zaproszony

      pzdr

      tajniak000
    • freemason Re: Urodziny GP 19.02.04, 01:11
      basia.basia napisała:

      > Mamy jubilata, urodzonego 19.lutego, bardzo sympatycznego,
      > ulubieńca forumowego, zupełnie wyjątkowego, bo lubianego
      > zarówno przez panie jak i panów:) Ewenement!
      >
      > Wieczorem będzie bal w salonie "Ciemno już ...".
      > Mile widziani fani i fanki Goniącego Pielęgniarza.
      > Tudzież prezenty w rodzaju wierszyków ku czci, wyrafinowanych
      > alkoholi, mądrych książek, kawioru, francuskich serów, muzyki
      > i innych wspaniałości dla uciechy ciała i duszy oraz serca.

      A kielnię i młotek też można wziąć ze sobą?
      • rolotomasi Re: Urodziny GP 19.02.04, 01:24
        Ja tam wcale go nie lubię, zresztą nie wiem czy kogokolwiek. Poza tym kowalem
        jestem forumowym i jak komu cuś się powygina to mogę wyprostować, a tu, u
        Goniącego P., w normie wszystko jest więc, jeszcze bardziej go nie lubię, bo
        przez takich to roboty nie będę miał. po prostu.
        • tajniak000 Re: Urodziny GP 19.02.04, 01:26
          dobrz że mnie masz

          pzdr

          tajniak000
    • Gość: kataryna Re: Urodziny GP IP: *.dialup.dn.farlep.net 19.02.04, 10:05
      basia.basia napisała:

      > Mamy jubilata, urodzonego 19.lutego, bardzo sympatycznego,
      > ulubieńca forumowego, zupełnie wyjątkowego, bo lubianego
      > zarówno przez panie jak i panów:) Ewenement!


      Kochanemu ewenementowi dobrej zabawy, zeby w koncu doczekal takich urodzin, ze
      mu z tortu Joanna Senyszyn wyskoczy.
    • goniacy.pielegniarz Re: Urodziny GP 19.02.04, 10:51
      Dziękuję wszystkim i w takim razie życzę miłej zabawy dzisiaj wieczorem :)
      Postaram się zjawić, ale raczej w nocy. Wcześniej się raczej nie wyrobię.

      p.s.
      Pierwszy taniec rezerwuję dla BB jako organizatorki :))
    • Gość: franek Re: Urodziny GP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.04, 12:09
      I ja wszystkiego dobrego, Pielęgniarzu, życzę :)
    • basia.basia Re: Urodziny GP 19.02.04, 13:26
      up
      • ponury.zniwiarz Re: Urodziny GP 19.02.04, 15:37
        sto lat sto lat!

        do tanca sie nie pisze, ale ze szklanica przy barze czekam by trunkow na bazie
        szpitalnych wynalazkow probowac :-))
    • lupus.lupus Re: Urodziny GP 19.02.04, 17:58
      Wszystkiego najlepszego Pielęgniarzu :)

      Zobacz kto w tym dniu się do Ciebie uśmiecha pod numerem 167 :))
      www.kap.com.pl/press2/wydarzenie.php?wydarzenie=1906&token=

      • goniacy.pielegniarz Re: Urodziny GP 19.02.04, 18:53
        Jeszcze raz dziękuję wszystkim :))
        Nie wiem, czy trunki będą na bazie szpitalnych wynalazków, bo nie chciałbym
        mieć nikogo na sumieniu :)


        lupus.lupus napisał:

        > Zobacz kto w tym dniu się do Ciebie uśmiecha pod numerem 167 :))

        Ech, człowiek od razu wie, że żyje :)
    • strajker Re: Urodziny GP 19.02.04, 19:43
      Dla Pielęgniarza Goniącego wszystkiego najlepszego

      strajker
      • goniacy.pielegniarz Re: Urodziny GP 19.02.04, 19:45
        Dzięki, Strajkerze :)
        Nawet Robert mi zrobił prezent i się wyniósł, no, może dzień wcześniej, ale
        zawsze... :)
        • kataryna.kataryna Re: Urodziny GP 19.02.04, 19:46
          goniacy.pielegniarz napisał:

          > Dzięki, Strajkerze :)
          > Nawet Robert mi zrobił prezent i się wyniósł, no, może dzień wcześniej, ale
          > zawsze... :)


          Nie obraz sie, Pielegniarzu, ale to nie byl prezent dla Ciebie. To byla kara
          dla mnie.
          • goniacy.pielegniarz Re: Urodziny GP 19.02.04, 19:52
            kataryna.kataryna napisała:

            > Nie obraz sie, Pielegniarzu, ale to nie byl prezent dla Ciebie. To byla kara
            > dla mnie.

            Czyżby tym ruchem Robert chciał nas skłócić? :)
            • kataryna.kataryna Re: Urodziny GP 19.02.04, 19:59
              goniacy.pielegniarz napisał:

              > kataryna.kataryna napisała:
              >
              > > Nie obraz sie, Pielegniarzu, ale to nie byl prezent dla Ciebie. To byla ka
              > ra
              > > dla mnie.
              >
              > Czyżby tym ruchem Robert chciał nas skłócić? :)



              Caly Robert, caly on :)


      • kataryna.kataryna Re: Urodziny GP 19.02.04, 19:48
        strajker napisał:

        > Dla Pielęgniarza Goniącego wszystkiego najlepszego



        Zasluzyles na kielicha. W imieniu jubilata (albo solenizanta - nigdy nie
        potrafilam tego rozroznic) zapraszam do sasiedniego watku.
      • iza.bella.iza Re: Urodziny GP 19.02.04, 20:21
        strajker napisał:

        > Dla Pielęgniarza Goniącego wszystkiego najlepszego
        >
        > strajker

        Tu jest balanga jubileuszowa:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=10538856&s_action=w_add
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka