Dodaj do ulubionych

Wojciech K. zmienił szpital

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.04, 22:36
A może zaraził się w areszcie i kto byłby wtedy winny prokurator?
Obserwuj wątek
    • Gość: koles Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.icpnet.pl 22.02.04, 23:02
      Kącki pewnie znowu klamie, albo nieoficjalnie fabularyzuje. Jak mu Bojarski
      pomoze to wyjdzie kolejny długi nierzetelny artykuł.
      • porfirion.osielek Chyba nie tylko Wojciecha K. wypuścili ze szpitala 22.02.04, 23:49
        Gość portalu: koles napisał(a):

        > Kącki pewnie znowu klamie, albo nieoficjalnie fabularyzuje. Jak mu Bojarski
        > pomoze to wyjdzie kolejny długi nierzetelny artykuł.

        Masz rację. Ja też im nie wierzę. Bo bez przerwy nic, tylko kłamią: że był
        jakiś dyrygent, że byli jacyś chłopcy, że jest HIV, że są prokuratorzy, że są
        szpitale, że są więzienia itd.
        Wierzę tylko w to, że świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Bo sam to
        widziałem.
      • Gość: pussy Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 23.02.04, 20:41
        To bylo do przewidzenia, że ta operacja mózgu była kombinacją "doktora
        ośmiorniczki". Jeszcze tego nie było aby pacjent po operacji tak poważnej
        wyszedł po tygodniu ze szpitala o własnych siłach. I ani śladu po nim. Czy sąd,
        czy prokuratura nie mają pojęcia gdzie jest. Szpital zakaźny nie potwiedza jego
        przyjęcia.Wcale bym się nie zdziwił jak okazało by się za kilka dni, że sławny
        pacjent musiał wyjechać z kraju w celu leczenia. Sąd przecież unał za zbyteczne
        odebranie paszportu uchylając areszt. Ładnie ośmiorniczka wszystkich omotał !
    • Gość: Marcin Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.chello.pl 22.02.04, 23:45
      "Gazeto" droga - twierdzicie, że ujawniając informację, iż Wojciech K. jest
      zakazony wirusem HIV, kierowaliście się dobrem chórzystów. A czym się
      kierowaliście, zamieszczając powyższą informację? Czy człowiek chory nie ma
      prawa do leczenia w spokoju ? Nawet jeśli jest oskarżony o pedofilię, do czasu
      prawomocnego wyroku skazującego prawo nakazuje go traktować jako niewinnego.
      Nie zapominajcie o tym!
      • porfirion.osielek Re: Wojciech K. zmienił szpital 22.02.04, 23:53
        Gość portalu: Marcin napisał(a):

        > "Gazeto" droga - twierdzicie, że ujawniając informację, iż Wojciech K. jest
        > zakazony wirusem HIV, kierowaliście się dobrem chórzystów. A czym się
        > kierowaliście, zamieszczając powyższą informację?

        Zajrzyj do serwisu PAP - on byli pierwsi. Czy uważasz, że GW nie ma prawa
        podawać informacji, które można znaleźć w legalnych źródłach informacji?
        Komuchy w RTV mogą o tym trąbić, mogą pokazywać twarz WK, jak przed trzema
        bodajże dniami - a GW nie? To o czym mają pisać dla Ciebie? Że się urodziło
        cielę z dwiema głowami? A może o tym, że po poniedziałku będzie wtorek?

        Z pozdrowieniami
        • Gość: Marcin Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.chello.pl 22.02.04, 23:59
          >Zajrzyj do serwisu PAP - on byli pierwsi. Czy uważasz, że GW nie ma prawa
          > podawać informacji, które można znaleźć w legalnych źródłach informacji?

          To, że jedno źródło podało jakąś informację, nie oznacza, że wszystkie inne
          mają robić to samo. Czy jeśli PAP poda, że Osama bin Laden ukrywa się w
          Warszawie, "GW" też ma to bezkrytycznie powtórzyć ?
      • Gość: omir Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: 212.244.173.* 23.02.04, 19:06
        Nie ma prawa do spokoju.
        Inaczej za jakis czas dowiemy sie ze leczy sie za granica bo tam ma lepsze
        warunki. A sad zalmie sie nim jak wyzdrowieje (czytaj nigdy). Podejrzewam ze
        ukradzionych pieniedzy nie trzyma w NBP. Zaczynam wierzyc w lobby pedofilow.
        Ciekawe co dzieje sie z afera z Dworca Centrlnego. Jak tylko prasa "dala spokoj"
        to dziwnie wszystko ucichlo. Nie ma sprawy ?
    • Gość: Obywatel K. Żenująca pogoń za sensacją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.04, 23:47
      Dajcie spokój z tym linczem. Może on umiera. Naet jeśli zrobił wiele zła, co
      wykaże sąd, nie ma powodów, by epatować się tym dramatem dzieci i tego chorego
      biedaka. Dziennikarze są gorsi od hien. Hiema zagryzie, ale nie będzie kąsać
      bez końca.
    • Gość: ciekawy Droga Gazeto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.04, 23:49
      Droga Gazeto, raz podajecie, ze dyrygent jest smiertelnie chory, sparalizowany
      i juz, juz za pare miesiecy bedzie umieral na nowotwora mozgu. Za pare dni
      okazuje sie jednak, ze dyrygen nie ma tegoz nowotworu, lecz jest zarazony
      wirusem HIV. Po kolejnych paru dniach dyrygen nieoczekiwanie zdrowieje i o
      wlasnych silach przenosi sie na inny oddzial, nie bedac juz sparalizowanym.
      Pytam sie w takim razie jaka jest prawda?
      • rolotomasi Re: Żenująca pogoń za sensacją 23.02.04, 01:00
        było "Droga Gazeto, raz podajecie, ze dyrygent jest smiertelnie chory,
        sparalizowany, i już, już, za parę miesięcy będzie umierał na nowotwór mózgu.
        Za parę dni okazuje się jednak, że dyrygent nie ma tegoż nowotworu, lecz jest
        zara-żony wirusem HIV. Po kolejnych paru dniach dyrygent nieoczekiwanie
        zdrowieje i o własnych siłach przenosi się na inny oddział, nie bedąc juz
        sparalizowanym. "
        A Ja>za klasyką>> " Nie oto chodzi by złapać Króliczka, ale by gonić Go, ale by
        gonić Go " . Smutna prawda ale prawda Gazetto :((
    • Gość: lupus HIENY! IP: *.icpnet.pl 22.02.04, 23:52
      Niestety, przykro mi to mówić, ale Gazeta W. zbliża się stylem swoich działań
      do brukowców w stylu "Faktu". Ja rozumiem, walka o rynek, itp..., ale: "wg
      nieoficjalnych informacji...", "posiadamy niepotwierdzone wiadomości, że...".
      Ludzie, co to znaczy? Co to w ogóle jest?
      Niezależnie od stopnia i ohydy winy oskarżonego, to wyrok jeszcze nie zapadł.
      Niezależnie od niegodnych czynów, o które jest oskarżany, człowiek ten jest
      ciężko chory i ma prawo do leczenia w spokoju, z dala od dziennikarskich hien
      ujadających pod każdym szpitalem, gdzie oskarżony się znajdował, znajduje i
      będzie się znajdował.
      Macie w swoich łapach papier z wynikami badania krwi oskarżonego? Zapewne nie!
      No to siedźcie cicho i nie jątrzcie, bo prawdy nie znacie, a to, co w tej
      chwili piszecie można jedynie zakwalifikować do spekulacji, pomówień i
      oszczerstw. A tego już dziennikarstwem nazwać nie można.
      Zapewne oskarżony procesu nie dożyje (jest to niestety bardzo prawdopodobne) i
      co wówczas napiszecie ciekawego? A może hordy pismaków ruszą w zaświaty?
      Wstydźcie się WY! I nie szukajcie usprawiedliwienia w rozmowie z siostrą
      Małgorzatą Chmielewską.
      • porfirion.osielek Re: HIENY! 23.02.04, 00:00
        Gość portalu: lupus napisał(a):

        > Niezależnie od niegodnych czynów, o które jest oskarżany, człowiek ten jest
        > ciężko chory i ma prawo do leczenia w spokoju

        Napisz to do jego ofiar, a jeszcze lepiej: powiedz im to w twarz, że ten biedny
        człowiek ma prawo do życia w spokoju.
        Bo - jak wiadomo - teraz jest moda na chronienie bandytów, na zapewnianie im
        najlepszych warunków i wszelkich praw. Ofiara sama jest sobie winna; skoro jest
        ofiarą, niech niczego nie oczekuje. A szczególnie sprawiedliwości.

        Dobrej nocy
        • Gość: Marcin Re: HIENY! IP: *.chello.pl 23.02.04, 00:07
          A co ma wspólnego ze sprawiedliwością podawanie na czolowym miejscu, że
          człowiek chory zmienił szpital ? Na portalu jest to prawie news dnia, podobnie
          pewnie będzie w wydaniu papierowym. Przypominam, że mamy do czynienia z
          człowiekiem, który w świetle prawa pozostaje niewinny. I nie wiemy, czy dożyje
          wyroku sądowego...

          Art 5 § 1 kpk: Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie
          zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem.
          • Gość: Kontestator Re: HIENY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 03:39
            Marcinku, czy fakt,że żaden sąd dotąd tego nie orzekł sprawia,
            że nie można cię nazwać przygłupem?
          • Gość: froggy Re: HIENY! IP: *.icpnet.pl 23.02.04, 14:24
            > A co ma wspólnego ze sprawiedliwością podawanie na czolowym miejscu, że
            > człowiek chory zmienił szpital ?

            To, ze zmienil szpital - prawie nic. Jedynie to, ze nikt tego nie kontroluje, i to, ze sąd nie odebral mu paszportu. Rownie dobrze mogl sie przeniesc do jakiegos szpitala w Brazylii...
          • porfirion.osielek Re: HIENY! 23.02.04, 17:41
            Gość portalu: Marcin napisał(a):

            > Na portalu jest to prawie news dnia, podobnie pewnie będzie w wydaniu
            > papierowym.

            No i co, był news dnia w wydaniu papierowym?
            Nie jest ważne, jaka jest prawda, najważniejsze, żeby opluć GW. Może coś
            przylgnie, nieprawdaż?
        • Gość: lupus Re: HIENY! IP: *.icpnet.pl 23.02.04, 00:16
          > Napisz to do jego ofiar, a jeszcze lepiej: powiedz im to w twarz, że ten
          biedny
          > człowiek ma prawo do życia w spokoju.

          Nie do życia w spokoju, tylko leczenia w spokoju, mułku! Naucz się czytać!
          Właściwie, to powinienem ci polecić zachorowanie sobie na raka mózgu - ale nie
          zrobię tego, bo przeżyłem tragedię związaną z tą chorobą. Nie życzę jej
          absolutnie nikomu, nawet tobie osiołku, ani tym wszystkim skomlącym pod
          drzwiami szpitali dziennikarskim hienom, czekającym na swoją (!) ofiarę.

          Co do panujących mód i trendów - to już inny temat...

          Dobrej nocy, dobrej nocy
          • Gość: kAt WYKASTROWAC PEDOFILA IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.04, 03:10
            A dalej niech sie leczy na swojego raka mózgu na cmentarzu. W świętym spokoju.
            Dziwne że jeszcze żaden Ojciec dzieciaka nie wpadł na ten pomysł ...
            • Gość: kAt ALBO WIERZYSZ WLASNEMU DZIECKU IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.04, 03:14
              Albo robisz z siebie kretyna czekajac az ktos laskawie udowodni mu wine. HA HA
              HA współczuje dziecku, ktore ma takiego ojca.
          • porfirion.osielek Re: HIENY! 23.02.04, 17:45
            Gość portalu: lupus napisał(a):

            > Nie do życia w spokoju, tylko leczenia w spokoju, mułku! [...]
            > Nie życzę jej absolutnie nikomu, nawet tobie osiołku
            Bądź tak dobry, i zdecyduj się, bo muł i osioł, to nie to samo ;)

            > Co do panujących mód i trendów - to już inny temat...
            Ale to właśnie ten "inny temat" jest w tej sprawie najważniejszy, to jest
            istota sprawy.

            > Dobrej nocy, dobrej nocy
            Dziękuję, spało się bardzo dobrze
    • Gość: wuk Sprawa Kroloppa IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.04, 00:37
      Nie wiem, dlaczego część polskich gazet pisze o Kroloppie Wojciech K., a część -
      Wojciech Krolopp (np. Przekrój, Wprost). "Wprost" zrobiło sobie nawet okładkę
      jednego numeru z napisem "Dzieciołapka Kroloppa" z jego zdjęciem jak obejmuje
      chłopaczka z chóru.To tylko pogoń za sensacją, wiem, ale nazwisko Kroloppa jest
      powszechnie znane każdemu, kto jest tą aferą zainteresowany, a i wcześniej było
      znane - przecież Krolopp jako dyrygent "Polskich Słowików" był postacią
      publiczną.
      Dziennikarze GW jednak lubią chować głowy w piasek. Proponuję Wam od jutra
      pisać o aferze Lwa R., tego... no wiecie... producenta filmowego.
      A forumowiczów pytam: co o takim postępowaniu myślicie?
      • Gość: prawo Re: Sprawa Kroloppa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 00:43
        ja mysle tak samo jak stanowi prawo, czyli bez wyroku jest tylko podejrzanym i
        nie mozna podawac pelnego nazwiska i moze przy tym zostanmy. te media, ktore
        podaly jego nazwisko moga byc natomiast pociagniete do wyplaty odszkodowan na
        rzecz podejrzanego, szczegolnie jezeliby zostal uniewinniony. trzymajmy sie
        moze obowiazujacego prawa, nawet jezeli chodzi o osoby publiczne.
        • Gość: wuk Re: Sprawa Kroloppa IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.04, 01:06
          Tak, niby się zgadza. Tyle że Lew R. też jeszcze nie otrzymał wyroku, więc jest
          tylko podejrzanym. A kiedyś w radiu mówili o Jarosławie W., synu byłego
          prezydenta, który w Gdańsku popełnił jakieś wykroczenie drogowe. Marek
          Kolaśniński, kiedy w ostatni dzień immunitetu zwiał z pieniędzmi na Słowację,
          po kilku dniach stał się Markiem K. I takie jest nasze prawo, pełne absurdów.
        • Gość: TOYAnin Re: Sprawa Kroloppa IP: *.toya.net.pl 23.02.04, 06:52
          Ale nie formalizuj nadmiernie prawa.
          Materiał dowodowy musi być w tej sprawie na tyle "mocny", że kwestia winy może
          być JUŻ przesądzona... Pozostaje kwestia kary.
          Zwróć też uwagę, że publicznie dyskutujemy o tym MY - społeczeństwo, a nie
          sąd...
      • Gość: TOYAnin Re: Sprawa Kroloppa IP: *.toya.net.pl 23.02.04, 06:44
        Problem jest z pogranicza: prawa karnego, etyki, sumienia etc.
        Wg mnie - sprawa jest na tyle bulwersująca, że powinna być OSTRZEŻENIEM dla
        innych potencjalnych sprawców, w ramach prewencji ogólnej.
        Decyzja sądu o ujawnieniu nazwiska, wizerunku jest - w moim przekonaniu - jak
        najbardziej słuszna! (choć niekoniecznie dobra!)
        Zastanawia mnie jeszcze coś innego: czy rodzice dzieci molestowanych, którzy
        wiedzieli o przestępstwie a nie zawiadomili o nim - też mogą byc pociągnięci do
        odpowiedzialności karnej...
    • Gość: a psik Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.qc.sympatico.ca 23.02.04, 02:53
      piszecie o tym zeby ludzie wiedzieli gdzie go znalezc (potencjalny lincz) ?
    • Gość: hepik Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 04:28
      Nawet w tytulach się tak ciekawie układa-dyrygent sąsiaduje z Bin LAdenem.I tak
      to wygląda,że dziennikarze depczą mu po piętach jak CIA Bin Ladenowi.Oj nie
      zazna on spokoju,GW zagięła na faceta parol.
    • Gość: NNG BRAWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 07:09
      Ludzie mają prawo wiedzieć!
      • Gość: hepik Re: BRAWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 08:06
        Już nie sąsiaduje z Bin Ladenem.Zniknęła zajawka z pierwszej strony portalu.Czy
        ja mam aż taką siłę sprawczą?
    • Gość: Maria Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.otvk.olawa.pl 23.02.04, 09:00
      Wojciech K. czy tylko on ? Wiemy, że tego typu artystów jest znacznie
      wiecej.Uważam, że powinniście pokazać również innych wielkich w naszym kraju,
      którzy wykorzystują seksualnie młodych adeptów sztuki. Przynajmniej inni będą
      się bać, chociaż takie zwierzęta czują się zupełnie bezkarnie w kraju, gdzie
      prawo ich chroni. Pozdrawiam. Maria.
    • Gość: Obserwator Re: Wojciech K. zmienił szpital IP: *.tkchopin.pl 23.02.04, 09:10
      Super!! Niech teraz zatroskani rodzice (o dyrygenta !!) zrobią mu smaczne
      kanapeczki na drogę i wywiozą wygodnym samochodzikiem poza Polskę.
      • rolotomasi Re: Żenująca pogoń za sensacją 23.02.04, 13:46
        było "Droga Gazeto, raz podajecie, ze dyrygent jest smiertelnie chory,
        sparalizowany, i już, już, za parę miesięcy będzie umierał na nowotwór mózgu.
        Za parę dni okazuje się jednak, że dyrygent nie ma tegoż nowotworu, lecz jest
        zara-żony wirusem HIV. Po kolejnych paru dniach dyrygent nieoczekiwanie
        zdrowieje i o własnych siłach przenosi się na inny oddział, nie bedąc juz
        sparalizowanym. "
        A Ja>za klasyką>> " Nie oto chodzi by złapać Króliczka, ale by gonić Go, ale by
        gonić Go " . Smutna prawda ale prawda Gazetto :((
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka