Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 16:30 Będziemy pamiętać! Serdeczne wyrazy współczucia dla rodzin ofiar składam ja i moja rodzina. Dobrze wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego. Naprawdę szczere kondolencje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj