Gość: ola IP: *.net.stream.pl 14.04.10, 22:32 Niech trwa ta zaduma kojąca serca... CZEŚĆ WASZEJ PAMIĘCI- ZGINĘLIŚCIE DLA PRAWDY O KATYNIU... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj