IP: *.net.stream.pl 14.04.10, 22:32
Niech trwa ta zaduma kojąca serca... CZEŚĆ WASZEJ PAMIĘCI- ZGINĘLIŚCIE DLA
PRAWDY O KATYNIU...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka