paczula_pl 18.05.10, 20:23 - powiedziała Julia Pitera u Moniki... a po chwili wyznała, że nawet ma takich (samotnych - dopisek mój) przyjaciół. a ja myślałam, że to ja jestem niepostępowa ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
notozobaczymy Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:24 Akurat przy reprezentacyjnej funkcji prezydenta, to lepiej, by miał pojęcie o codziennym życiu (konto w banku, prawo jazdy, praca zawodowa). Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:34 Protestuję. Przeważająca większość samotnych wie, co to jest konto, prawko i praca :) Odpowiedz Link Zgłoś
notozobaczymy Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:38 A ja to się nie odnoszę do samotnych, a do niemających pojęcia o życiu. PS Sam też wychowuję kotka ;) Ale mam konto w banku i prawo jazdy... Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:39 notozobaczymy napisał: > A ja to się nie odnoszę do samotnych, a do niemających pojęcia o życiu. > PS Sam też wychowuję kotka ;) Ale mam konto w banku i prawo jazdy... ryju ma nawet kartę żeglarza hehehehehee Odpowiedz Link Zgłoś
klara551 Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 19.05.10, 02:32 To równie dobrze możemy poddadać się Watykanowi,mają gwardię,konto,pewnie i prawo jazdy,ale nie mają żon,dzieci i nie wiedzą co znaczy normalne życie,szkoła dzieci ich choroby,osiągnięcia,klęski.Są zainteresowni tylko sobą i własną karierą nie wiedzą co znaczy współodpowiedzialność i poświęcenie Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:49 A to przepraszam, napisałeś pod postem o samotnych, to myślałam, że wiążesz zjawiska. Ja też. Kotka, konto i pracę :) Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:35 notozobaczymy napisał: > Akurat przy reprezentacyjnej funkcji prezydenta, to lepiej, by miał pojęcie o > codziennym życiu (konto w banku, prawo jazdy, praca zawodowa). Kto wmówił Ci takie głupstwa? Przecież iąac Twoim tokiem myślenia, żaden monarcha nie nadawałby się do swojej roli. Odpowiedz Link Zgłoś
notozobaczymy Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:37 Belgijska para królewska sama wybrała się na wyjazd samochodem. Ela 2 też po włościach prowadzi sama. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Poza tym jest różnica reprezentacyjny prezydent a monarcha. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:41 Prawo jazdy nie jest prezydentowi niezbędne ani nie jest wymagane na tym stanowisku, nie ma o czym rozmawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:50 A powinno, żeby go kierowcy nie wywozili na mosty, których nie ma... (patrz wątek o kotku) Odpowiedz Link Zgłoś
notozobaczymy Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:56 Ja rozumiem, że prezydent może nie mieć prawa jazdy. Ale jeśli poza tym nie ma samodzielnego mieszkania, konta w banku, uznaje internautów za pijanych pornofilów, to coś nie do końca jest tak. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 22:31 notozobaczymy napisał: > Ja rozumiem, że prezydent może nie mieć prawa jazdy. Ale jeśli poza tym nie ma > samodzielnego mieszkania, konta w banku, uznaje internautów za pijanych > pornofilów, to coś nie do końca jest tak. a ja nie wiem, który z kandydatów nie ma prawa jazdy, konta w banku, samodzielnego(?) mieszkania, wiem, że Jarosław Kaczyński jest z internautami w świetnych stosunkach... www.rp.pl/artykul/479431_Kaczynski_wybral_blogerow.html a Komorowski... www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,7881808,Wybory_2010__Dlaczego_Komorowski_nie_rozmawial_z_blogerami_.html Komorowski boi się internautów? :) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:51 żaden monarcha nie nadawałby > się do swojej roli. Ty naprawdę myślisz, że król to jest taki ktoś, kto siedzi na tronie w koronie? Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 22:33 yoma napisała: > żaden monarcha nie nadawałby > > się do swojej roli. > > Ty naprawdę myślisz, że król to jest taki ktoś, kto siedzi na tronie w koronie? myślę, że król może, ale nie musi wiedzieć po ile cebula ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:26 Gdyby coś takiego powiedziała w Niemczech,Anglii,Francji czy w USA byłaby już spalona na zawsze. Polska to faktycznie dziki kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:26 paczula_pl napisała: > > - powiedziała Julia Pitera u Moniki... > > a po chwili wyznała, że nawet ma takich (samotnych - dopisek mój) > przyjaciół. > > a ja myślałam, że to ja jestem niepostępowa ;) > > PIS powinien wyplacac jej premie za kazdy taki wystep :-) Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 22:50 wypowiedzi, z którymi się zgadzam zwykle pomijam (niestety ;)) tym razem odpowiem: > PIS powinien wyplacac jej premie za kazdy taki wystep :-) tak, zgadzam się ;) Odpowiedz Link Zgłoś
warsawwoman Merkel nie ma prawa byc kanclerzem wg pitery 18.05.10, 20:29 dzis u olejnik Pitera powiedziala, ze osoba, ktora nie ma dzieci nie moze byc glowa panstwa .W Niemczech kanclerz jest glowa panstwa .Tusk zazdrosci systemu kanclerskiego .Ale pani Kanclerz Merrckel nie ma dzieci !! Jakim zatem prawem zostala wybrana kanclerzem ????? Po drugie Stwierdzila , ze profesorkowi bez matury bartoszewskiemu wolno wszystko . Otoz Marszalek Peten, ktory w czasie I wojny swiatowej wygral wojne dla Francji, zostal kolaborantem w czasie II wojny swiatowej za co poniosl wiadome konsekwencje. Niech wiec pitera nie pitoli, ze jak ktos kiedys byl bohaterem to wolno mu dzis wszystko . Odpowiedz Link Zgłoś
ploniekocica Re: Merkel nie ma prawa byc kanclerzem wg pitery 18.05.10, 20:33 rozumiem, że kolaboracja z PO to gorzej niż z Niemcami w czasie drugiej wojny? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Merkel nie ma prawa byc kanclerzem wg pitery 18.05.10, 20:35 Marszałek Peten? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Merkel nie ma prawa byc kanclerzem wg pitery 18.05.10, 20:36 Pisięta powołują się na Merkel. Świat stanął na głowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Jak przystało na zwolenniczkę monarchii 18.05.10, 22:53 odpowiem: a Elżbieta I Tudor, to co? wszak poślubiła Anglię :) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Prosze PO, czy ktos nie moglby Julki podmiesc.. 18.05.10, 20:30 ..pod najblizszy dywan? Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: Prosze PO, czy ktos nie moglby Julki podmiesc 18.05.10, 20:37 marouder.eu napisał: > ..pod najblizszy dywan? Nie lepiej ja wysłać do Mongolii albo na Madagaskar? jako ambasadora np. Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 20:33 Jeśli cytat jest dokładny, to nie jest on wyrażeniem opinii, a opisem pewnej normy. Co jest normą w przypadku osób, ubiegających się o urząd prezydenta - posiadanie rodziny czy kawalerstwo? Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 20:37 wylogowany.pielegniarz napisał: > Jeśli cytat jest dokładny, to nie jest on wyrażeniem opinii, a opisem pewnej > normy. Co jest normą w przypadku osób, ubiegających się o urząd prezydenta - > posiadanie rodziny czy kawalerstwo? Stan cywilny, posiadanie/nie posiadanie dzieci są poza dyskusją . Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Re: Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 20:41 grand_bleu napisała: > wylogowany.pielegniarz napisał: > > > Jeśli cytat jest dokładny, to nie jest on wyrażeniem opinii, a > opisem pewnej > > normy. Co jest normą w przypadku osób, ubiegających się o urząd > prezydenta - > > posiadanie rodziny czy kawalerstwo? > > Stan cywilny, posiadanie/nie posiadanie dzieci są poza dyskusją > . Postawiłem sprawę konkretnie, więc nie wykręcaj kota ogonem. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 20:49 Twoje pytanie jest typu: czy w przypadku prezydenta normą jest biały człowiek, czy kolorowy? Mężczyzna, czy kobieta? ateista, czy katolik? Dla mnie, normą jest nie prowadzenie tego typu rozmów przez osoby publiczne... bo prywatnie to my sobie możemy, jeśli chcemy, ale czy chcemy? :) Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Chyba się nie rozumiemy 18.05.10, 20:59 grand_bleu napisała: > > Twoje pytanie jest typu: czy w przypadku prezydenta normą jest biały > człowiek, czy kolorowy? Mężczyzna, czy kobieta? ateista, czy katolik? > > Dla mnie, normą jest nie prowadzenie tego typu rozmów przez osoby > publiczne... bo prywatnie to my sobie możemy, jeśli chcemy, ale czy > chcemy? :) Ty chyba cały czas uważasz, że ja tu coś oceniam. Ja jedynie zwracam uwagę na fakt, że taka jest norma i nie oceniam tego. Czy już samo odnotowanie takiego faktu jest czymś nagannym? Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Chyba się nie rozumiemy 18.05.10, 22:42 wylogowany.pielegniarz napisał: > grand_bleu napisała: > > > > > Twoje pytanie jest typu: czy w przypadku prezydenta normą jest biały > > człowiek, czy kolorowy? Mężczyzna, czy kobieta? ateista, czy katolik? > > > > Dla mnie, normą jest nie prowadzenie tego typu rozmów przez osoby > > publiczne... bo prywatnie to my sobie możemy, jeśli chcemy, ale czy > > chcemy? :) > > > Ty chyba cały czas uważasz, że ja tu coś oceniam. Ja jedynie zwracam uwagę na > fakt, że taka jest norma i nie oceniam tego. OK > Czy już samo odnotowanie takiego faktu jest czymś nagannym? :) rozmawiać możemy, ale norma to nie jest to, co mnie kręci, szczególnie u prezydenta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Powiedz to Amerykanom 18.05.10, 22:20 grand_bleu napisała: > (...) > Stan cywilny, posiadanie/nie posiadanie dzieci są poza dyskusją > . > > Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Re: Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 20:44 wylogowany.pielegniarz napisał: > Jeśli cytat jest dokładny, to nie jest on wyrażeniem opinii, a opisem pewnej > normy. Co jest normą w przypadku osób, ubiegających się o urząd prezydenta - > posiadanie rodziny czy kawalerstwo? Pytanie, czy chodzi Ci o normę statystyczną, czy o kategorię ocenną. Wypowiedź Julki, w kontekście Bartoszewskiego, brzmi ocennie: nie powinien, bo się nie nadaje. A to już faul. Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Re: Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 20:55 vargtimmen napisał: > Pytanie, czy chodzi Ci o normę statystyczną, czy o kategorię ocenną. Tutaj norma statystyczna wynika z kategorii ocennej, ale ocennej opartej na tak zwanych masach, a nie na Piterze. W końcu skądś się bierze to, że rodzina jest tak ważna w kampanii i w kreowaniu wizerunku kandydata. Normą wśród kandydatów jest pokazywanie się z rodziną. Stąd trudno się nie zgodzić ze zdaniem, że samotni ludzie nie kandydują. Oczywiście zgodzić się w kategoriach istniejącej normy a nie oceny czy to dobrze, że ktoś ma czy nie ma żony, bo to prywatna sprawa. > Wypowiedź Julki, w kontekście Bartoszewskiego, brzmi ocennie: nie powinien, bo > się nie nadaje. A to już faul. Oceniam na podstawie cytatu Paczuli. Odpowiedz Link Zgłoś
p.heniu Norma statystyczna? 18.05.10, 21:19 Skądeś wytrzasnął dziwo jak norma statystyczna. Pada. Na mózg pada... niektórym. Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Re: Norma statystyczna? 18.05.10, 21:24 p.heniu napisał: > Skądeś wytrzasnął dziwo jak norma statystyczna. > Zacytował mnie ;) Na swoją obronę mam tylko to: pl.wikipedia.org/wiki/Norma_%28psychologia%29 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Re: Nie rozumiem, co ma do tego postępowość 18.05.10, 21:22 wylogowany.pielegniarz napisał: > vargtimmen napisał: > > > > Pytanie, czy chodzi Ci o normę statystyczną, czy o kategorię ocenną. > > > Tutaj norma statystyczna wynika z kategorii ocennej, ale ocennej opartej na tak > zwanych masach, a nie na Piterze. W końcu skądś się bierze to, > że rodzina jest tak ważna w kampanii i w kreowaniu wizerunku kandydata. Pewnie to jakoś wpływa na masy, choć, jak widać, nie jest to najważniejsze. Niemniej, to oznacza tylko, że ludzie samotni mają mniejsze szanse wyborcze. > Normą wśród kandydatów jest pokazywanie się z rodziną. > Stąd trudno się nie zgodzić ze zdaniem, że samotni ludzie nie kandydują. No jak nie, jak tak? ;) Dla mnie to zdanie Pitery ma odcień wykluczający: nie powinni kandydować, są jakoś ułomni. Zapodaj sobie: Homoseksualiści nie kandydują na prezydenta! ... ale sam mam kilku przyjaciół gejów. > Oczywiście zgodzić się w kategoriach istniejącej normy a nie oceny > czy to dobrze, że ktoś ma czy nie ma żony, bo to prywatna sprawa. > No, tu już rozdziobujemy intencje. Znając kontekst (Bartoszewski) i tłumaczenia Julki, "że sama ma samotnych przyjaciół", domniemuję, że ona chciała powiedzieć, że tacy ludzie, jednak, nie powinni kandydować, choć przecież, wcale nie są gorsi, bo sama ona, Julka, ma takich przyjaciół ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kukipl a jak to się ma do dzieciorobów z pomrocznością ja 18.05.10, 20:41 jasną czyli alkoholikami za kółkiem Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Jak to nie? 18.05.10, 20:42 Przecież właśnie startuje przynajmniej jeden, bardzo mocny kandydat. To właśnie jest ten mechanizm, który działa, od pewnego czasu, w przypadku PO: grubsze autorytety moralne łamią zasady życia publicznego, a mniejszym piraniom się zdaje potem, że wszystko przystoi. I tak się życie publiczne barbaryzuje. Odpowiedz Link Zgłoś
manny-jestem Re: Jak to nie? 18.05.10, 20:43 Jak mozesz Tim przeciez to Kaczynski barbaryzuje... Odpowiedz Link Zgłoś
zupelnie_nowy_nick Mylisz się vargtimmen 18.05.10, 21:24 vargtimmen napisał: > > Przecież właśnie startuje przynajmniej jeden, bardzo mocny kandydat. Nie jest samotny. Ma bratanice Martę, jeJ aktualnego i byłego męża oraz jej 2 córeczki, każda z innego ojca. Bo Kaczyńscy to Wzorowa Rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
zupelnie_nowy_nick kłamiesz vargtimmen 18.05.10, 21:28 vargtimmen napisał: > To właśnie jest ten mechanizm, który działa, od pewnego czasu, > w przypadku PO: grubsze autorytety moralne łamią zasady życia > publicznego, To klasyczne oszczerstwo w stylu członka PiS - Kurskiego. Nawet nie potrafisz podać ani jednego przykładu na łamanie zasad, moralnych członków PO. Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen kłamiesz i obrażasz 18.05.10, 21:37 notorycznie. A do tego bzdurzysz. Naucz się rozmawiać, to przejdziemy do pomieszanej treści Twojego postu. Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 20:51 Jakkolwien niepoprawnie politycznie to zabrzmiało, to jednak fakt, że ewnetualny prezydent nie będzie mógł podczas oficjalnej wizyty oddać pod opiekę prezydentowej innego państwa włąsnej żonie stawia trochę nasze służby deyplomatryczne w niezręcznej sytuacji. Owszem, można o "zastępstwo" prosić najwyższą rangą urzędniczkę w Kancelarii Prezydenta, czy żonę jakiegoś urzędnika, ale w czasieoficjalnej kolacji, czy balu juz jest niezręcznie, bo taka osoba powinna jednak być ze swoim małżonkiem. W Stanach Zjednoczonych Kandydat nieżonaty i poniżej 180 cm wzrostu nie miałby co marzyć o poważnym traktowaniu przez wyborców. Może nam się to wydawać śmieszne, i w rozmowach z moimi amerynańskimi przyjaciółmi często zwracałam uwagę na to jak bardzo powierzchowność kandydatów jest tam przeceniana. Dostałam odpowiedź dość interesującą, która jeszcze bardziej pogłebiła moje wątpliwości. Otóż, zgodnie odpowiadali oni (czy to zwolennicy Demokratów, czy Republikanów), ze przeciez prezydent USA, toi najpotężniejszy człowiek na świecie i symbol majestatu Ameryki, jej potęgi i hegemonii - po prostu nie może zadzirać głowy, by rozmawiać z innymi orzywódcami, i musi wyglądąc tak, jak inni wyobrażają sobie człowieka sukcesu. Prawda, że coś w tym jest? Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 21:11 titerlitury napisała: > W Stanach Zjednoczonych Kandydat nieżonaty i poniżej 180 cm wzrostu > nie miałby co marzyć o poważnym traktowaniu przez wyborców. > Może nam się to wydawać śmieszne, i w rozmowach z moimi > amerynańskimi przyjaciółmi często zwracałam uwagę na to jak bardzo > powierzchowność kandydatów jest tam przeceniana. Dostałam odpowiedź > dość interesującą, która jeszcze bardziej pogłebiła moje > wątpliwości. Otóż, zgodnie odpowiadali oni (czy to zwolennicy > Demokratów, czy Republikanów), ze przeciez prezydent USA, toi > najpotężniejszy człowiek na świecie i symbol majestatu Ameryki, jej > potęgi i hegemonii - po prostu nie może zadzirać głowy, by rozmawiać > z innymi orzywódcami, i musi wyglądąc tak, jak inni wyobrażają sobie > człowieka sukcesu. Prawda, że coś w tym jest? Gusty amerykańskie różnią się od europejskich... Europa jest subtelniejsza. Nie celebruje tak jurności. Świat jest pełen polityków o wzroście Kaczyńskich... Miedwiediew. Nie wiele wyższy jest Putin, Sarkozy... Japończycy etc. Odpowiedz Link Zgłoś
zupelnie_nowy_nick Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 21:29 sawa.com napisała: > Świat jest pełen polityków o wzroście Kaczyńskich... > Miedwiediew. Nie wiele wyższy jest Putin, Sarkozy... Japończycy Ale oni nie są tak złośliwi i zakompleksieni jak Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 21:35 Złośliwi i zakompleksieni pal sześć, zresztą nie znam na tyle tych panów. Ale jak się zdaje nie są paranoikami jak Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:00 Yoma, jesteś pewna, że to Kaczyński ma paranoję? :) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:10 grand_bleu napisała: > Yoma, jesteś pewna, że to Kaczyński ma paranoję? :) > > A Ty jesteś pewna, że powinniśmy zrobić z niego prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:15 wos9 napisała: > grand_bleu napisała: > > > Yoma, jesteś pewna, że to Kaczyński ma paranoję? :) > > > > A Ty jesteś pewna, że powinniśmy zrobić z niego prezydenta? Sądzę, że będzie bardzo dobrym prezydentem. Lepszym od Komorowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:30 grand_bleu napisała: > wos9 napisała: > > > grand_bleu napisała: > > > > > Yoma, jesteś pewna, że to Kaczyński ma paranoję? :) > > > > > > A Ty jesteś pewna, że powinniśmy zrobić z niego prezydenta? > > Sądzę, że będzie bardzo dobrym prezydentem. > Lepszym od Komorowskiego. > > Wiesz co Paczulko, byłabym gotowa zagłosować na niego, gdybym miała choć cień nadziei, że Kaczyński choć trochę się zmienił. On chce być prezydentem, żeby nie być gorszym od swojego bliźniaka. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:21 grand_bleu napisała: > Yoma, jesteś pewna, że to Kaczyński ma paranoję? :) TAK! Około 20% polityków ma zaburzenia psychiczne. Część poważne. Odpowiedz Link Zgłoś
primasort Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 22:40 zupelnie_nowy_nick napisał: > Ale oni nie są tak złośliwi i zakompleksieni jak Kaczyński. Złośliwy i zakompleksiony to jest pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Silvio_Berlusconi_in_Japan.jpg&filetimestamp=20090524140136 i Sarkozy oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Komentowaniem tego co powiedziała Pitera 18.05.10, 21:33 powinni się zajmować ludzie pokroju basi.basi! Odpowiedz Link Zgłoś
olga_w_ogrodzie Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 21:33 wylogowany.pielegniarz napisał : > Jeśli cytat jest dokładny, to nie jest on wyrażeniem opinii, a opisem pewnej > normy. Co jest normą w przypadku osób, ubiegających się o urząd >prezydenta - > posiadanie rodziny czy kawalerstwo? konkretnie to Pitera powiedziała, że, gdyby pretendujący do bycia prezydentem był nawet dobrym kandydatem, ale nie miał rodziny i doświadczenia z tym związanego, to ona by się zastanawiała nad tym czy taką kandydaturę poprzeć. stwierdziła też, że co do p. Kaczyńskiego to on i rodziny nie ma, i na dodatek nie jest dobrym kandydatem. Odpowiedz Link Zgłoś
upior_w_moherze to po co startuja ? 18.05.10, 21:37 z narodu sobie kolegow chca zrobic czy jakas misje maja za przeproszeniem ? Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza1 Re: - Julii Teresy Pitery de domo Zakrzewskiej 18.05.10, 21:41 Posłanki na Sejm, nie wolno, nie należy, nie wypada słuchać!! Dalsza część mojego postu do wycięcia, nie tylko przez moderatorów. Wycięłam się sama:) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: - Julii Teresy Pitery de domo Zakrzewskiej 18.05.10, 23:35 jola.iza1 napisała: > Posłanki na Sejm, nie wolno, nie należy, nie wypada słuchać!! > > Dalsza część mojego postu do wycięcia, nie tylko przez moderatorów. > Wycięłam się sama:) Nie znoszę Pitery, ale nie rozumiem Twojego postu. Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza1 Re: - Julii Teresy Pitery de domo Zakrzewskiej 18.05.10, 23:59 wos9 napisała: > Nie znoszę Pitery, ale nie rozumiem Twojego postu. No przecież napisałam, nie słuchać, bo po słuchaniu, to same bluzgi się cisną:)) Jak nie rozumiesz dalej, poczekaj do soboty , wytłumaczę:) Dobrejnocki Wos9:) Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 22:10 Najlepsze co Pitera mogłaby robić - to milczeć. A jeśli już gadać, to z Kempą. Najlepiej w maglu. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 22:24 Reakcja Pitery w "Rannych Politykach" ( na żywo ) na wiadomość, że właśnie w Smoleńsku rozbił się samolot : " bardzo przykre, ale to oczywiście żaden powód, żeby kupować nowe samoloty " ... Co za obrzydlwie głupi i tępy babsztyl, myślałem że się porzygam :-//// Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:39 wariant_b napisał: > Najlepsze co Pitera mogłaby robić - to milczeć. > A jeśli już gadać, to z Kempą. Najlepiej w maglu. Masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 18.05.10, 23:44 wos9 napisała: > Masz rację. Natomiast wielkim samoistnym talentem demagogicznym wykazała się minister Kopacz. Ciekawa byłaby jej debata z Kaczyńskim. Oby do niej nigdy nie doszło. Odpowiedz Link Zgłoś
hajota Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 19.05.10, 02:54 No patrzcie, jak się Pitera zgapiła - nie zdążyła tego powiedzieć singielce startującej w wyborach na prezydenta Litwy. Kobita zebrała 68% głosów i została prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: - Samotni ludzie nie startuja na prezydenta 20.05.10, 04:05 kardynalny_blad napisał: > Jaruś nie do końca taki samotny, kota Alika ma za członka(!)..rodziny. > A ciebie nie ma kto przeegzaminowac z ustnego ze tak sie placzesz. > > > Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Niech sobie Kaczyński startuje, ile wlezie... 20.05.10, 06:33 z kotem lub bez kota, z Mamusią lub bez Mamusi, z życiorysem lub bez życiorysu, z twarzą lub bez twarzy. Nie o to chodzi. Chodzi o to, aby głosować PRZECIW i wyautować wreszcie jego i cały ten PiS&co. ps. Pitera jest beznadziejna i bierze NASZE pieniądze za nic. Kilka personalnych decyzji Tuska dziwi niepomiernie, a ona jest jedną z nich. :p Odpowiedz Link Zgłoś