Dodaj do ulubionych

Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy

    • Gość: polishcanadian Lepper Jugend? IP: 5.3.1R* / 63.68.196.* 29.03.04, 00:04
    • Gość: m Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.net.autocom.pl 29.03.04, 00:07
      trzeba bedzie stad uciekac :-( a jednak....
      • Gość: LS Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.nlh.no 29.03.04, 13:20
        Uciekac przed wlasna glupota? Uda CI sie to?
    • Gość: EVIL Re: LEPPER I JEGO BURAKI NA KSIĘŻYĆ!!!! IP: *.lodz.dialog.net.pl 29.03.04, 00:22
      LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE ZANIM ZAGŁOSUJECIE NA TEGO OSZOŁOMA!!!!
    • Gość: andrzej Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.bos.east.verizon.net 29.03.04, 00:26
      Najwazniejsza postawa kazdego zdrowego Polaka jest obronic siebie i Polske
      przed "Samoobrona".
      Kto mowi o usowaniu tych co byli przy zlobie 14 lat,sam chce sie do tego zloba
      dorwac.
      Jakos tak jest ,ze ludzie z kompleksami chca przyspieszac swoja ewolucje
      klasowa .Przerabialismy to juz w kilku rewolucjach.
      Te zdarzaja sie gdy srednia klasa jest slaba.
      Niestety takiej w Polsce nie mamy,wiec jest lekko straszno...... :-(
    • Gość: michal my polacy IP: *.dallas-15rh16rt.tx.dial-access.att.net 29.03.04, 00:47

      "glupota polakow nie zna granic" a dowodem na to jest
      dwukrotny wybor tow. kwasniewskiego
    • Gość: pietruszka polski Hitlerek nam się urodził IP: *.crowley.pl 29.03.04, 01:13
      k..wa ja p.....le
    • Gość: sIK Źle jest, przyzwyczajmy się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.04, 01:31
      Człowiek widzi jak jest źle, Lepper też to widzi, ale to że widzi nie znaczy że
      będzie potrafił coś z tym zrobić. Ludzie myślą że skoro Lepper widzi co jest
      źle, to to zmieni. Ja widzę że jest źle, wiem że Lepper też widzi to co się
      dzieje, tylko ja wiem że on tego nie zmieni, nie ma zaplecza, sam wszystkim nie
      pokieruje, a kogo wyznaczy na ministrów: Renate Beger ?! (uchowaj nas Panie).
      Nie wiem kto nas wyciągnie z tego bagna, zresztą wątpię, że ktoś o tym myśli
      poważnie. Polacy się przyzwyczaili, w większości stracili nadzieję na szybką
      poprawę bytu (zresztą to nie mozliwe żeby z dnia na dzień było lepiej, nigdzie
      na świecie). Jesteśmy bezsilni, ale nie wysyłajmy głupców, nie dajmy się
      zwieść, że ludzie zwykli i przeciętni poprawią nasze życie.
      Jeśli ktoś ma poprawić sytuacje w kraju to musi być przedewszystkim dobry w tym
      co robi a nie w gębie ...
      Kto jest większym głupcem: głupiec czy ten który za nim podąża ??
      • Gość: syn lepperaq Re: Źle jest, przyzwyczajmy się IP: *.dip.t-dialin.net 29.03.04, 01:35




        Ta praca zostala opublikowana wlasnym kosztem przez naszego rodaka w Norwegii w
        1991 roku. Przedstawia ona ciekawy punkt widzenia przez porownanie
        udekomunistow w Polsce ze zdradziecka grupa Quislinga w Norwegii, ktora
        kolaborowala z hitlerowcami podczas okupacji.




        W. Gauza




        --------------------------------------------------------------------------------

        "CZERWONE SKUNKSY"


        Oslo 1991


        --------------------------------------------------------------------------------






        Cynik i lgarz



        Adam Michnik, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej", nalezy dzisiaj do tego
        gatunku ludzi w Polsce, ktorzy poklepywani sa po ramieniu przez komunistow,
        przebranych dzis znowu okazyjnie w stroje demokratyczne. Chetnie jest cytowany
        przez nich, przytaczny jako wzor zachowania sie, omawiany i chwalony,
        jako "znakomity", "wybitny", etc. polityk, publicysta, intelektualista i
        moralista. Swego czasu, za Stalina, podobnie byl chwalony i poklepywany przez
        czerwonych Wiktor Woroszylski za swoje postepowanie, a zwlaszcza za "Sloneczko
        Stalin" i temu podobna tworczosc, ktora od paru lat nazywa sie socjalistycznym
        belkotem. Podobnie pozniej traktowani byli tacy pretorianie rzadow czerwonych w
        Polsce, jak Adam Schaff, J. Andrzejewski, E. Lipinski, Wieslaw Gornicki i cale
        stado innych tego rodzaju typow, kiedy byli w pelni funkcyjni i przydatni dla
        komuny i maszerowali w jednym szeregu z komunistami w Polsce.


        Nie ma nic nowego w stwierdzeniu, ze wspolnota interesow ludzi laczy i wymusza
        wzajemnosc popierania sie i obrony. Swoj swojego zawsze chwali. Innowiercow
        gani. Nie ma w tym nic zlego, ani gorszacego. Tak bylo zawsze miedzy ludzmi.
        Zle natomiast jest wtedy, kiedy ludzie wypieraja sie tego co czynia.


        Niedawno, w ramach wzajemnosci za owo poklepywanie, Michnik oglosol obszerne
        omowienie ksiazki M.F. Rakowskiego, wydanej pod tytulem "Jak do tego doszlo".
        Omowienie tej ksziazki Michnik zaopatrzyl znamiennym tutylem "Paradoks
        partyjnego reformatora". Michnik nazwal Rakowskiego "wybitnym liderem obozu
        politycznego, ktory rzadzil Polska przez czterdziesci kilka lat i przegral".
        Michnik laduje tu klamstwo na klamstwo. Po pierwsze nie "oboz polityczny" lecz
        mafia przestepcza. Po drugie: nie przegral, bo wciaz istnieje i dziala, co
        kazdy doskonale widzi.


        W Norwegii nikt nie nazywa partii N.S., ktorej przewodzil Quisling, "obozem
        politycznym" (poza dziecmi faszystow), lecz nieodmiennie od 1945 roku do dzis
        (o czym pozniej), stadnina zdrajcow ojczyzny, stadnina lajdakow i pospolitych
        lotrow. A przeciez Quisling i jego partia, nie uczynila w Norwegii nic innego,
        a nawet daleko mniej, niz komunisci w Polsce. Michnik pisze o Rakowskim bardzo
        przychylnie: "Rakowski, komunista, byl redaktorem naczelnym "Polityki", pisma o
        kapitalnym znaczeniu dla duchowej biografii inteligencji polskiej". Ta
        sama "Polityka" na zasadzie pileczki pin-pongowej, cytuje opinie Michnika, jako
        wzor prawidlowego myslenia. (o tym za chwile.). I tak w kolko sie cytuja
        publicznie, tworzac to, co potem nazywaja "polska opinia publiczna". Jest to
        jednak "opinia publiczna" - co oznajmia nam Michnik - ludzi duchowo
        uksztaltowanych przez komunistyczna miedzy innymi, "Polityke". W Niemczech
        nazistowkich tez byly pisma, ktore mialy kapitalne znaczenie dla duchowej
        biografii inteligencji niemieckiej. We Wloszech za Mussoliniego i faszyzmu, a
        takze w Norwegii pod rzadami Quislinga istnialy identycznie pisma i o
        identycznym znaczeniu. W Niemczech nazistowskich przykladem takiego pisma
        byl "Nachrichtung Beobachter". Ale wraz z przegrana nazistowskiego "obozu
        politycznego", wszystkie "Nachrichtung Beobachtery" znikly z zycia
        politycznego, zeby wiecej nie truc i nie smrodzic. W Norwegii postapiono
        identycznie z duchowymi przewodnikami i kierunkowskazami inteligencji
        faszystowskiej. Skoro w Polsce wychodza nadal "N. Beobachtery" (niektore
        zmienily barwy i nazwy, zeby utrudnic ludziom rozpoznanie), to jest to znak, ze
        czerwoni jeszcze nie przegrali. Jesli twierdzi sie cos przeciwnego i w dodatku
        publicznie, bedac swiadomym, ze narod polski wie, iz komunisci nie przegrali
        jeszcze, to nie tylko ukazuje sie cynizm, ale wychodzi przy tym na lgarza.
        Michnik jest cynikiem i lgarzem.


        Michnik moralista


        Od pewnego czasu, datujacego sie chwila, kiedy zostal dopuszczony przez
        czerwonych do okraglego stolu, czyli do wladzy (do zlobu), Adam Michnik
        ogloszony zostal przez lewice w Polsce nie tylko "znakomitym" politykiem, ale
        i "wybitnym intelektualista i moralista", a przez lewice europejska "Wybitnym
        Europejczykiem", czy cos w tym rodzaju. Nie byloby w tym nic gorszacego, gdyby
        sie na tym skonczylo. Jednakze Michnik jest na tyle malo spostrzegawczy i malo
        inteligentny, ze - nie pojmujac pewnych prostych rzeczy - uwierzyl w swa
        wyjatkowosc i poslannictwo, chywtajac sie za umoralnianie Polakow, pouczajac
        ich co jest moralne, a co niemoralne. Jaka nalezy przyjmowac postawe i jak
        zachowywac sie, zwlaszcza wobec czerwonych. Cynik i lgarz, moralista?! Syn
        lajdakow i zdrajcow a przy tym mlodszy brat lotra i ganstera czerwonego,
        majacego na sumieniu wiele zyc ludzkich i cierpien niewinnych Polakow,
        zamordowanych za to, ze przeciwstawiali sie czerwonemu bezprawiu i zdradzie
        ojczyzny. Ojciec, stalinowski budowniczy totalitaryzmu i dyktatury
        komunistycznej w Polsce. Matka, literatka propagandzistka Stalina. Starszy
        brat, Stefan Michnik, U.B.-ek i "sedzia" UBeckich sadow kapturowych w PRL-u. To
        juz za wiele. Wszystko ma swoje granice tolerancji. Ale zeby prostytutka
        puczala moja corke, jak ma sie prowadzic, to juz nie daje sie przetrawic.


        Dwoch historykow - A. Michnik i prof. Dahl


        W czolowym (najwiekszym swym zasiegiem i objetoscia) dzienniku
        norweskim, "Aftenposten", ukazal sie wiosna br. obszerny artykul,
        zatytulowany "Przegrana generacja" ("Den fortapte generasjon"), w ktorym autor
        poruszyl problem zapomnianej generacji postfaszystowskiej, albo inaczej (w
        odroznieniu od postkomunistycznej): generacji pofaszystowskiej, a dokladnie
        chodzi tu o pierwsze potomstwo, czyli o dzieci czlonkow i dzialaczy formacji
        faszystowskiej w Norwegii. Jadrem problemu byla kwestia, czy bylo konieczne tak
        drastyczne i doglebne rozprawienie sie ze ze zdrajcami faszystowskimi (bo
        rzadzili z ramienia obcego panstwa, tj. Niemiec) w ramach defaszyzacji kraju, w
        rezultacie czego, bezposrednie potomstwo (dzieci) faszystow zostalo wylaczone i
        wyizolowane, a tym samym pozbawione mozliwosci uczestniczenia w zyciu
        politycznym i innym publicznym. W tej sprawie demopkratyczna opinia publiczna w
        Norwegii po 45-latach zajela stanowisko tak samo bezkompromisowe, wykazujac
        konsekwencje: Jak sad nad Quislingiem i jego wspolpracownikami oraz
        dzialaczami, bul koniecznoscia dla zdrowia moralnego narodu, oraz przywrocenia
        poczucia bezpieczenstwa i sprawiedliwosci, tak konieczna byla kwarantanna
        duchowa dla ich dzieci, wychowanych w srodowisku faszystowskim. To glownie
        dlatego, aby uniemozliwic im zatruwanie zycia spoleczno-politycznego i
        kulturalnego duchem wyniesionym z domu faszystowskiego.



        Quisling i czlonkowie jego rzadu i partii, byli zdrajcami ojczyzny dlatego, ze
        siegneli po wladze przy pomocy obcego panstwa. Koniec. Kropka. Takimi zostali
        przypieczetowani po 45-ciu przeszlo latach, t.j. dzisiaj przy probie
        zobiektywizowania winy Quislinga i jego "obozu politycznego" przez prof. Hansa
        F. Dahl'a, ktory pokusil sie na napisanie i wydanie ksiazki na temat Quislinga,
        w ktorej probowal zlagodzic wine przywodcy faszystow norweskich i jego
        wspolpracownikow, ktorzy wyrokiem sadowym zaplacili glowami za zdrade ojczyzny.
        Powodem, dla ktorego prof. Dahl siegnal po sprawe Quislinga, byl rozwoj
        sytuacji w krajach Europy Wschodniej i ujawnienie ogromu zbrodni i
        brabarzynstwa, bedacego dzielem komunistow i tyranii bolszewickie
        • Gość: LS Re: Źle jest, przyzwyczajmy się IP: *.nlh.no 29.03.04, 13:24
          Najbardziej tworcze i ciekawe bylo to co Michnik napisal siedzac w wiezieniu.
    • Gość: mee.. Re: BONSOIR...LEPPER... IP: *.proxy.aol.com 29.03.04, 01:46
      ...bonsoir les amis/es ensalle...
    • Gość: kw Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: 80.241.130.* 29.03.04, 01:59
      800 kretynów na czele z Nadkretynem-Lepperem, niezły wynik,
    • Gość: REUTERS Z OSTATNIEJ CHWILI : LEPPER UMARL ! IP: *.10.15.vie.surfer.at 29.03.04, 03:32
      • Gość: FREDDY MERCURY LEPPER OBCIAGAL MI LASKE ..... IP: *.10.15.vie.surfer.at 29.03.04, 03:44
        POTEM ZACHLYSNAL SIE MOJA SPERMA I UMARL ..... A TAK DOBRZE MI ZROBIL....
    • Gość: TJ Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: 24.83.164.* 29.03.04, 06:48
      Masz racje. z angielska "leprosu" to trad i nalezy od tego uciekac jak najdalej.
      Leper to trendowaty i idiota do potegi
      z powazaniem
      TJ
    • Gość: luckk LEPPER STOSUJE UBECKIE METODY, TO SKUR.SYN, ALE... IP: 81.210.122.* 29.03.04, 06:54
      DO TYCH, CO KOCHAJĄ LEPPERA...
      Śmieć każe podpisywać jakieś niezgodne z prawem cyrografy (będą zgodne z
      prawem, jak dojdzie do władzy), żąda bezwzględnej dyscypliny, pewnie zlikwiduje
      policję i wprowadzi MO, wojsko na ulicę. Młodzi będą mieli całkowity zakaz
      wyjazdu za granicę, odbiorą nam paszporty, a wyjeżdżać będzie można za
      specjalnym pozwoleniem, tak jak dziś wyjeżdża się do USA. Nic nie pomoże
      paszport UE, bo Lepper wszystkie paszporty pozabiera. Każdy Polaczek będzie
      miał za to wytatułowany numer identyfikacyjny jak w Auschwitz. Poza tym trzeba
      będzie pracować społecznie, zwłaszcza studenci i ludzie wykształceni, bo głupi,
      prymitywny Lepperek takich się boi i będzie ich gnoił. Wprawdzie bogatym
      zostaną odebrane pieniądze i majątki, ale biedny i tak nie zobaczy z tego ani
      grosza. Wszyscy będziemy żyć w nędzy w barakach. Lepper wyburzy miasta i
      zasieje ziemniaki, żyto, owies (bo kur...a Berger bardzo lubi owies). Polska
      będzie wielką wiochą, w której każdy będzie jak w Chinach zapierda...ał na
      swojego Lepper Tse Tunga. Kto się będzie buntował, to od razu wyślą go do obozu
      pracy, a potem przepuszczą przez komin. Biedne dzieci będą tylko wskazywać
      palcem na dym z komina i wołać: "O, tatuś leci!"
      Tak, rodacy - takie coś rzeście wybrali. Tępy narodzie, masz to na co
      zasłużyłeś. Lepper ci w dupe!!!
      I wiecie co, wieśniaki? Ja też będę głosował na Leppera. Zagłosuję na niego i
      szybciutko wyjadę do rodziny na Wyspy Brytyjskie. Będę oglądał w dziennikach TV
      (a wy nie będziecie mieli nawet telewizji, bo będzie cenzura, będziecie całymi
      dniami oglądać kreskówki z Lepperem) jak was Lepper batem po plecach wali, a wy
      mu robicie dobrze na wszystkie możliwe sposoby, sprzedajecie wasze matki i
      dzieci, bo chcecie awansować na stanowisko "manager lepper odbyt lizer". Będę
      się z was śmiał. Już się śmieje, wieśniaki!
    • Gość: Rabambo Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.arcor-ip.net 29.03.04, 07:07
      Wpelni sie pod tym podpisuje.Leppera do pierdla wraz i jego cla banda osustow.
    • Gość: Tomek Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.szpital.zgora.pl 29.03.04, 07:22
      Musimy sami się ochronić.
    • Gość: gregi Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.dialup.sprint-canada.net 29.03.04, 07:30
      Powiadam Wam rodacy ,Sodoma i Gomora.
    • Gość: Lepperozaurus Rex A.Lepper: "WIDZĘ SIĘ W ROLI DYKTATORA POZYTYWNEGO" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.04, 07:50
      A.Lepper: "WIDZĘ SIĘ W ROLI DYKTATORA POZYTYWNEGO. TAKIEGO, KTÓRY NIE ZABIJA..."


      ...Powiedział Andrzej Lepper na łamach niemieckiego "Der Spiegel". Cytuje to
      w swoim "cytacie tygodnia" "Przekrój" z 28 marca 2004, nr 13, na stronie 3
    • Gość: MPM Dziennikarze winni Leperiady.... IP: *.swissoft / *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.04, 07:53
      Dosc!! Im wiecej piszecie, pokazujeciem, osmieszacie, komentujecie, tym
      bardziej Lepper/Samoobrona rosnie w sile!!! Czy nikt tego nie widzi?? Jezeli o
      moim stryjku z Wachocka (nie obrazajac wachoszczan) pisano by tyle, z pewnoscia
      dotarlby do drugiej tury wyborow prezydenckich!
    • Gość: Karel-Czech republ Myślicie, że ceny ADSL w Polsce są za wysokie? IP: *.eurotel.cz 29.03.04, 08:02
      Myślicie, że ceny ADSL w Polsce są za wysokie? Macie absolutną rację.
      Polecam przegląd cen ADSL na świecie: tinyurl.com/2of7u
      www.internetprovsechny.cz/world.php
      Strona jest co prawda po czesku, ale nie powinniście mieć problemu ze
      zrozumieniem. Dla ułatwienia przeliczania 1 złoty to na dzień dzisiejszy 7
      czeskich koron.




    • Gość: j Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.us.wroc.pl / *.us.wroc.pl 29.03.04, 08:02
      Lepper dobrze mówi - "Odebrać najbogatszym" , a więc m. in. Samoobronie
    • Gość: pamiętliwy Re:PROGRAM SAMOOBRONY-KSIĄŻKA MAO IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.03.04, 08:07
      Jakoś tak się dzieje, że wszystkie nieuki na świecie mają podobne metody
      działania. Wszelkie trudności rozwiazują prostymi zaklęciami, oczywiście jest
      to jeden wielki blamaż. Program Samoobrony to powtórka książeczki Mao. Dla
      przykładu, jeśli rolnikowi wymarzła ozimina, Wódz oznajmia przyczynę- rolnik
      nie zgłębił myśli Wodza, podobnie jeśli lekarz nie wyleczył pacjenta, musi
      sięgnąć powtórnie po myśli Mao. Czym się kończyły rządy takich prymitywów jak
      Mao, Kim, Hitler,wszyscy wiemy.
      Wystarczy przypomnieć sobie rodzimych nieuków, urodzonych działaczy partyjnych
      delegowanych na ministrów, dyrektorów, jakie ogromne spustoszenia wyrządzili
      gospodarce. Z Lepperem jst jeszcze gorsza sprawa, bo to jest sprytny kanciarz,
      bufon z wyraźnymi odchyleniami psychicznymi. W dodatku otoczył się takimi
      samymi typami, złodziejami, oszustami i nieukami. Taka banda sięga po władzę,
      wykorzystując naiwnych ogłupiałych rodaków. Trzeba być niezwykle bezczelnym aby
      wystąpić z apelem do młodzieży, aby ta sudiowała jakieś idiotyzmy Samoobrony.
    • Gość: Konrad Korzeniowsk Re: O tak, zwiększenie dopłat UE dla rolników ... IP: *.bielsko.dialog.net.pl 29.03.04, 08:14
      ... z SAMOOBRONY (za friko!), to bardzo dobry plan i łatwo go się nauczyć; nie
      trza żadnych tam, panoczku, języków obcych i fakultetów!
    • Gość: beatapl Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: 217.11.136.* 29.03.04, 08:35
      gdzie ci mlodzi sie ksztalcili ze sie nie nauczyli analizowac, wyciagac wnioski
      i myslec krytycznie. A byle mulat potrafi spowodowac ze ich buzie otwieraja sie
      w zachwycie
      • Gość: menuet program IP: *.pl / *.pl 29.03.04, 08:54
        Podatek 2,5% od obrotu wcale nie jest głupi... Faktem jest ,że większosc
        spółek z kapitałem zagranicznym prowadzi działalność 'non profit'. Mechanizm
        jest prosty ; mając firmy po dwóch stronach granicy i jedna drugiej sprzedaje
        np. po zawyżonych cenach , lub po zanizonych w drugą strone ,uzyskuje się
        transfer zysków .Tylko podatek obrotowy moze to ukrócic...
    • Gość: Mike Sprawy sądowe IP: 217.153.25.* 29.03.04, 08:50
      Renata Beger - fałszowanie podpisów
      Stanisław Łyżwiński - sprawy o znieważenie w prokuraturach
      Danuta Hojarska - kredyty i ukradzione maszyny
      Krzysztof Filipek - nałogowy alkocholik

      oto reprezentacja naszego narodu. nie wspminając juz o mulacie.
    • Gość: paweł Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 29.03.04, 08:50
      po co zamieszczacie w gazeta.pl takie śmieci informatyczne ?
    • Gość: UWol Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.crowley.pl 29.03.04, 08:52
      To jest bardzo proste.
      Kuron proponowal zupki, wyborcy dali Mu kopa, i po zupkach.
      Lepper obiecuje Nowy wspanialy Swiat, trzeba isc do urn i dac Mu kopa.

      Wybierajmy normalnosc, nie Ulepszaczy Swiata.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka