Gość: m Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.net.autocom.pl 29.03.04, 00:07 trzeba bedzie stad uciekac :-( a jednak.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LS Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.nlh.no 29.03.04, 13:20 Uciekac przed wlasna glupota? Uda CI sie to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EVIL Re: LEPPER I JEGO BURAKI NA KSIĘŻYĆ!!!! IP: *.lodz.dialog.net.pl 29.03.04, 00:22 LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE ZANIM ZAGŁOSUJECIE NA TEGO OSZOŁOMA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.bos.east.verizon.net 29.03.04, 00:26 Najwazniejsza postawa kazdego zdrowego Polaka jest obronic siebie i Polske przed "Samoobrona". Kto mowi o usowaniu tych co byli przy zlobie 14 lat,sam chce sie do tego zloba dorwac. Jakos tak jest ,ze ludzie z kompleksami chca przyspieszac swoja ewolucje klasowa .Przerabialismy to juz w kilku rewolucjach. Te zdarzaja sie gdy srednia klasa jest slaba. Niestety takiej w Polsce nie mamy,wiec jest lekko straszno...... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal my polacy IP: *.dallas-15rh16rt.tx.dial-access.att.net 29.03.04, 00:47 "glupota polakow nie zna granic" a dowodem na to jest dwukrotny wybor tow. kwasniewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pietruszka polski Hitlerek nam się urodził IP: *.crowley.pl 29.03.04, 01:13 k..wa ja p.....le Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sIK Źle jest, przyzwyczajmy się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.04, 01:31 Człowiek widzi jak jest źle, Lepper też to widzi, ale to że widzi nie znaczy że będzie potrafił coś z tym zrobić. Ludzie myślą że skoro Lepper widzi co jest źle, to to zmieni. Ja widzę że jest źle, wiem że Lepper też widzi to co się dzieje, tylko ja wiem że on tego nie zmieni, nie ma zaplecza, sam wszystkim nie pokieruje, a kogo wyznaczy na ministrów: Renate Beger ?! (uchowaj nas Panie). Nie wiem kto nas wyciągnie z tego bagna, zresztą wątpię, że ktoś o tym myśli poważnie. Polacy się przyzwyczaili, w większości stracili nadzieję na szybką poprawę bytu (zresztą to nie mozliwe żeby z dnia na dzień było lepiej, nigdzie na świecie). Jesteśmy bezsilni, ale nie wysyłajmy głupców, nie dajmy się zwieść, że ludzie zwykli i przeciętni poprawią nasze życie. Jeśli ktoś ma poprawić sytuacje w kraju to musi być przedewszystkim dobry w tym co robi a nie w gębie ... Kto jest większym głupcem: głupiec czy ten który za nim podąża ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syn lepperaq Re: Źle jest, przyzwyczajmy się IP: *.dip.t-dialin.net 29.03.04, 01:35 Ta praca zostala opublikowana wlasnym kosztem przez naszego rodaka w Norwegii w 1991 roku. Przedstawia ona ciekawy punkt widzenia przez porownanie udekomunistow w Polsce ze zdradziecka grupa Quislinga w Norwegii, ktora kolaborowala z hitlerowcami podczas okupacji. W. Gauza -------------------------------------------------------------------------------- "CZERWONE SKUNKSY" Oslo 1991 -------------------------------------------------------------------------------- Cynik i lgarz Adam Michnik, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej", nalezy dzisiaj do tego gatunku ludzi w Polsce, ktorzy poklepywani sa po ramieniu przez komunistow, przebranych dzis znowu okazyjnie w stroje demokratyczne. Chetnie jest cytowany przez nich, przytaczny jako wzor zachowania sie, omawiany i chwalony, jako "znakomity", "wybitny", etc. polityk, publicysta, intelektualista i moralista. Swego czasu, za Stalina, podobnie byl chwalony i poklepywany przez czerwonych Wiktor Woroszylski za swoje postepowanie, a zwlaszcza za "Sloneczko Stalin" i temu podobna tworczosc, ktora od paru lat nazywa sie socjalistycznym belkotem. Podobnie pozniej traktowani byli tacy pretorianie rzadow czerwonych w Polsce, jak Adam Schaff, J. Andrzejewski, E. Lipinski, Wieslaw Gornicki i cale stado innych tego rodzaju typow, kiedy byli w pelni funkcyjni i przydatni dla komuny i maszerowali w jednym szeregu z komunistami w Polsce. Nie ma nic nowego w stwierdzeniu, ze wspolnota interesow ludzi laczy i wymusza wzajemnosc popierania sie i obrony. Swoj swojego zawsze chwali. Innowiercow gani. Nie ma w tym nic zlego, ani gorszacego. Tak bylo zawsze miedzy ludzmi. Zle natomiast jest wtedy, kiedy ludzie wypieraja sie tego co czynia. Niedawno, w ramach wzajemnosci za owo poklepywanie, Michnik oglosol obszerne omowienie ksiazki M.F. Rakowskiego, wydanej pod tytulem "Jak do tego doszlo". Omowienie tej ksziazki Michnik zaopatrzyl znamiennym tutylem "Paradoks partyjnego reformatora". Michnik nazwal Rakowskiego "wybitnym liderem obozu politycznego, ktory rzadzil Polska przez czterdziesci kilka lat i przegral". Michnik laduje tu klamstwo na klamstwo. Po pierwsze nie "oboz polityczny" lecz mafia przestepcza. Po drugie: nie przegral, bo wciaz istnieje i dziala, co kazdy doskonale widzi. W Norwegii nikt nie nazywa partii N.S., ktorej przewodzil Quisling, "obozem politycznym" (poza dziecmi faszystow), lecz nieodmiennie od 1945 roku do dzis (o czym pozniej), stadnina zdrajcow ojczyzny, stadnina lajdakow i pospolitych lotrow. A przeciez Quisling i jego partia, nie uczynila w Norwegii nic innego, a nawet daleko mniej, niz komunisci w Polsce. Michnik pisze o Rakowskim bardzo przychylnie: "Rakowski, komunista, byl redaktorem naczelnym "Polityki", pisma o kapitalnym znaczeniu dla duchowej biografii inteligencji polskiej". Ta sama "Polityka" na zasadzie pileczki pin-pongowej, cytuje opinie Michnika, jako wzor prawidlowego myslenia. (o tym za chwile.). I tak w kolko sie cytuja publicznie, tworzac to, co potem nazywaja "polska opinia publiczna". Jest to jednak "opinia publiczna" - co oznajmia nam Michnik - ludzi duchowo uksztaltowanych przez komunistyczna miedzy innymi, "Polityke". W Niemczech nazistowkich tez byly pisma, ktore mialy kapitalne znaczenie dla duchowej biografii inteligencji niemieckiej. We Wloszech za Mussoliniego i faszyzmu, a takze w Norwegii pod rzadami Quislinga istnialy identycznie pisma i o identycznym znaczeniu. W Niemczech nazistowskich przykladem takiego pisma byl "Nachrichtung Beobachter". Ale wraz z przegrana nazistowskiego "obozu politycznego", wszystkie "Nachrichtung Beobachtery" znikly z zycia politycznego, zeby wiecej nie truc i nie smrodzic. W Norwegii postapiono identycznie z duchowymi przewodnikami i kierunkowskazami inteligencji faszystowskiej. Skoro w Polsce wychodza nadal "N. Beobachtery" (niektore zmienily barwy i nazwy, zeby utrudnic ludziom rozpoznanie), to jest to znak, ze czerwoni jeszcze nie przegrali. Jesli twierdzi sie cos przeciwnego i w dodatku publicznie, bedac swiadomym, ze narod polski wie, iz komunisci nie przegrali jeszcze, to nie tylko ukazuje sie cynizm, ale wychodzi przy tym na lgarza. Michnik jest cynikiem i lgarzem. Michnik moralista Od pewnego czasu, datujacego sie chwila, kiedy zostal dopuszczony przez czerwonych do okraglego stolu, czyli do wladzy (do zlobu), Adam Michnik ogloszony zostal przez lewice w Polsce nie tylko "znakomitym" politykiem, ale i "wybitnym intelektualista i moralista", a przez lewice europejska "Wybitnym Europejczykiem", czy cos w tym rodzaju. Nie byloby w tym nic gorszacego, gdyby sie na tym skonczylo. Jednakze Michnik jest na tyle malo spostrzegawczy i malo inteligentny, ze - nie pojmujac pewnych prostych rzeczy - uwierzyl w swa wyjatkowosc i poslannictwo, chywtajac sie za umoralnianie Polakow, pouczajac ich co jest moralne, a co niemoralne. Jaka nalezy przyjmowac postawe i jak zachowywac sie, zwlaszcza wobec czerwonych. Cynik i lgarz, moralista?! Syn lajdakow i zdrajcow a przy tym mlodszy brat lotra i ganstera czerwonego, majacego na sumieniu wiele zyc ludzkich i cierpien niewinnych Polakow, zamordowanych za to, ze przeciwstawiali sie czerwonemu bezprawiu i zdradzie ojczyzny. Ojciec, stalinowski budowniczy totalitaryzmu i dyktatury komunistycznej w Polsce. Matka, literatka propagandzistka Stalina. Starszy brat, Stefan Michnik, U.B.-ek i "sedzia" UBeckich sadow kapturowych w PRL-u. To juz za wiele. Wszystko ma swoje granice tolerancji. Ale zeby prostytutka puczala moja corke, jak ma sie prowadzic, to juz nie daje sie przetrawic. Dwoch historykow - A. Michnik i prof. Dahl W czolowym (najwiekszym swym zasiegiem i objetoscia) dzienniku norweskim, "Aftenposten", ukazal sie wiosna br. obszerny artykul, zatytulowany "Przegrana generacja" ("Den fortapte generasjon"), w ktorym autor poruszyl problem zapomnianej generacji postfaszystowskiej, albo inaczej (w odroznieniu od postkomunistycznej): generacji pofaszystowskiej, a dokladnie chodzi tu o pierwsze potomstwo, czyli o dzieci czlonkow i dzialaczy formacji faszystowskiej w Norwegii. Jadrem problemu byla kwestia, czy bylo konieczne tak drastyczne i doglebne rozprawienie sie ze ze zdrajcami faszystowskimi (bo rzadzili z ramienia obcego panstwa, tj. Niemiec) w ramach defaszyzacji kraju, w rezultacie czego, bezposrednie potomstwo (dzieci) faszystow zostalo wylaczone i wyizolowane, a tym samym pozbawione mozliwosci uczestniczenia w zyciu politycznym i innym publicznym. W tej sprawie demopkratyczna opinia publiczna w Norwegii po 45-latach zajela stanowisko tak samo bezkompromisowe, wykazujac konsekwencje: Jak sad nad Quislingiem i jego wspolpracownikami oraz dzialaczami, bul koniecznoscia dla zdrowia moralnego narodu, oraz przywrocenia poczucia bezpieczenstwa i sprawiedliwosci, tak konieczna byla kwarantanna duchowa dla ich dzieci, wychowanych w srodowisku faszystowskim. To glownie dlatego, aby uniemozliwic im zatruwanie zycia spoleczno-politycznego i kulturalnego duchem wyniesionym z domu faszystowskiego. Quisling i czlonkowie jego rzadu i partii, byli zdrajcami ojczyzny dlatego, ze siegneli po wladze przy pomocy obcego panstwa. Koniec. Kropka. Takimi zostali przypieczetowani po 45-ciu przeszlo latach, t.j. dzisiaj przy probie zobiektywizowania winy Quislinga i jego "obozu politycznego" przez prof. Hansa F. Dahl'a, ktory pokusil sie na napisanie i wydanie ksiazki na temat Quislinga, w ktorej probowal zlagodzic wine przywodcy faszystow norweskich i jego wspolpracownikow, ktorzy wyrokiem sadowym zaplacili glowami za zdrade ojczyzny. Powodem, dla ktorego prof. Dahl siegnal po sprawe Quislinga, byl rozwoj sytuacji w krajach Europy Wschodniej i ujawnienie ogromu zbrodni i brabarzynstwa, bedacego dzielem komunistow i tyranii bolszewickie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LS Re: Źle jest, przyzwyczajmy się IP: *.nlh.no 29.03.04, 13:24 Najbardziej tworcze i ciekawe bylo to co Michnik napisal siedzac w wiezieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee.. Re: BONSOIR...LEPPER... IP: *.proxy.aol.com 29.03.04, 01:46 ...bonsoir les amis/es ensalle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kw Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: 80.241.130.* 29.03.04, 01:59 800 kretynów na czele z Nadkretynem-Lepperem, niezły wynik, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REUTERS Z OSTATNIEJ CHWILI : LEPPER UMARL ! IP: *.10.15.vie.surfer.at 29.03.04, 03:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FREDDY MERCURY LEPPER OBCIAGAL MI LASKE ..... IP: *.10.15.vie.surfer.at 29.03.04, 03:44 POTEM ZACHLYSNAL SIE MOJA SPERMA I UMARL ..... A TAK DOBRZE MI ZROBIL.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TJ Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: 24.83.164.* 29.03.04, 06:48 Masz racje. z angielska "leprosu" to trad i nalezy od tego uciekac jak najdalej. Leper to trendowaty i idiota do potegi z powazaniem TJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luckk LEPPER STOSUJE UBECKIE METODY, TO SKUR.SYN, ALE... IP: 81.210.122.* 29.03.04, 06:54 DO TYCH, CO KOCHAJĄ LEPPERA... Śmieć każe podpisywać jakieś niezgodne z prawem cyrografy (będą zgodne z prawem, jak dojdzie do władzy), żąda bezwzględnej dyscypliny, pewnie zlikwiduje policję i wprowadzi MO, wojsko na ulicę. Młodzi będą mieli całkowity zakaz wyjazdu za granicę, odbiorą nam paszporty, a wyjeżdżać będzie można za specjalnym pozwoleniem, tak jak dziś wyjeżdża się do USA. Nic nie pomoże paszport UE, bo Lepper wszystkie paszporty pozabiera. Każdy Polaczek będzie miał za to wytatułowany numer identyfikacyjny jak w Auschwitz. Poza tym trzeba będzie pracować społecznie, zwłaszcza studenci i ludzie wykształceni, bo głupi, prymitywny Lepperek takich się boi i będzie ich gnoił. Wprawdzie bogatym zostaną odebrane pieniądze i majątki, ale biedny i tak nie zobaczy z tego ani grosza. Wszyscy będziemy żyć w nędzy w barakach. Lepper wyburzy miasta i zasieje ziemniaki, żyto, owies (bo kur...a Berger bardzo lubi owies). Polska będzie wielką wiochą, w której każdy będzie jak w Chinach zapierda...ał na swojego Lepper Tse Tunga. Kto się będzie buntował, to od razu wyślą go do obozu pracy, a potem przepuszczą przez komin. Biedne dzieci będą tylko wskazywać palcem na dym z komina i wołać: "O, tatuś leci!" Tak, rodacy - takie coś rzeście wybrali. Tępy narodzie, masz to na co zasłużyłeś. Lepper ci w dupe!!! I wiecie co, wieśniaki? Ja też będę głosował na Leppera. Zagłosuję na niego i szybciutko wyjadę do rodziny na Wyspy Brytyjskie. Będę oglądał w dziennikach TV (a wy nie będziecie mieli nawet telewizji, bo będzie cenzura, będziecie całymi dniami oglądać kreskówki z Lepperem) jak was Lepper batem po plecach wali, a wy mu robicie dobrze na wszystkie możliwe sposoby, sprzedajecie wasze matki i dzieci, bo chcecie awansować na stanowisko "manager lepper odbyt lizer". Będę się z was śmiał. Już się śmieje, wieśniaki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rabambo Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.arcor-ip.net 29.03.04, 07:07 Wpelni sie pod tym podpisuje.Leppera do pierdla wraz i jego cla banda osustow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.szpital.zgora.pl 29.03.04, 07:22 Musimy sami się ochronić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregi Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.dialup.sprint-canada.net 29.03.04, 07:30 Powiadam Wam rodacy ,Sodoma i Gomora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lepperozaurus Rex A.Lepper: "WIDZĘ SIĘ W ROLI DYKTATORA POZYTYWNEGO" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.04, 07:50 A.Lepper: "WIDZĘ SIĘ W ROLI DYKTATORA POZYTYWNEGO. TAKIEGO, KTÓRY NIE ZABIJA..." ...Powiedział Andrzej Lepper na łamach niemieckiego "Der Spiegel". Cytuje to w swoim "cytacie tygodnia" "Przekrój" z 28 marca 2004, nr 13, na stronie 3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MPM Dziennikarze winni Leperiady.... IP: *.swissoft / *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.04, 07:53 Dosc!! Im wiecej piszecie, pokazujeciem, osmieszacie, komentujecie, tym bardziej Lepper/Samoobrona rosnie w sile!!! Czy nikt tego nie widzi?? Jezeli o moim stryjku z Wachocka (nie obrazajac wachoszczan) pisano by tyle, z pewnoscia dotarlby do drugiej tury wyborow prezydenckich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karel-Czech republ Myślicie, że ceny ADSL w Polsce są za wysokie? IP: *.eurotel.cz 29.03.04, 08:02 Myślicie, że ceny ADSL w Polsce są za wysokie? Macie absolutną rację. Polecam przegląd cen ADSL na świecie: tinyurl.com/2of7u www.internetprovsechny.cz/world.php Strona jest co prawda po czesku, ale nie powinniście mieć problemu ze zrozumieniem. Dla ułatwienia przeliczania 1 złoty to na dzień dzisiejszy 7 czeskich koron. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.us.wroc.pl / *.us.wroc.pl 29.03.04, 08:02 Lepper dobrze mówi - "Odebrać najbogatszym" , a więc m. in. Samoobronie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętliwy Re:PROGRAM SAMOOBRONY-KSIĄŻKA MAO IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.03.04, 08:07 Jakoś tak się dzieje, że wszystkie nieuki na świecie mają podobne metody działania. Wszelkie trudności rozwiazują prostymi zaklęciami, oczywiście jest to jeden wielki blamaż. Program Samoobrony to powtórka książeczki Mao. Dla przykładu, jeśli rolnikowi wymarzła ozimina, Wódz oznajmia przyczynę- rolnik nie zgłębił myśli Wodza, podobnie jeśli lekarz nie wyleczył pacjenta, musi sięgnąć powtórnie po myśli Mao. Czym się kończyły rządy takich prymitywów jak Mao, Kim, Hitler,wszyscy wiemy. Wystarczy przypomnieć sobie rodzimych nieuków, urodzonych działaczy partyjnych delegowanych na ministrów, dyrektorów, jakie ogromne spustoszenia wyrządzili gospodarce. Z Lepperem jst jeszcze gorsza sprawa, bo to jest sprytny kanciarz, bufon z wyraźnymi odchyleniami psychicznymi. W dodatku otoczył się takimi samymi typami, złodziejami, oszustami i nieukami. Taka banda sięga po władzę, wykorzystując naiwnych ogłupiałych rodaków. Trzeba być niezwykle bezczelnym aby wystąpić z apelem do młodzieży, aby ta sudiowała jakieś idiotyzmy Samoobrony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konrad Korzeniowsk Re: O tak, zwiększenie dopłat UE dla rolników ... IP: *.bielsko.dialog.net.pl 29.03.04, 08:14 ... z SAMOOBRONY (za friko!), to bardzo dobry plan i łatwo go się nauczyć; nie trza żadnych tam, panoczku, języków obcych i fakultetów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beatapl Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: 217.11.136.* 29.03.04, 08:35 gdzie ci mlodzi sie ksztalcili ze sie nie nauczyli analizowac, wyciagac wnioski i myslec krytycznie. A byle mulat potrafi spowodowac ze ich buzie otwieraja sie w zachwycie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menuet program IP: *.pl / *.pl 29.03.04, 08:54 Podatek 2,5% od obrotu wcale nie jest głupi... Faktem jest ,że większosc spółek z kapitałem zagranicznym prowadzi działalność 'non profit'. Mechanizm jest prosty ; mając firmy po dwóch stronach granicy i jedna drugiej sprzedaje np. po zawyżonych cenach , lub po zanizonych w drugą strone ,uzyskuje się transfer zysków .Tylko podatek obrotowy moze to ukrócic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Sprawy sądowe IP: 217.153.25.* 29.03.04, 08:50 Renata Beger - fałszowanie podpisów Stanisław Łyżwiński - sprawy o znieważenie w prokuraturach Danuta Hojarska - kredyty i ukradzione maszyny Krzysztof Filipek - nałogowy alkocholik oto reprezentacja naszego narodu. nie wspminając juz o mulacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 29.03.04, 08:50 po co zamieszczacie w gazeta.pl takie śmieci informatyczne ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UWol Re: Inicjatywy Samoobrony po dojściu do władzy IP: *.crowley.pl 29.03.04, 08:52 To jest bardzo proste. Kuron proponowal zupki, wyborcy dali Mu kopa, i po zupkach. Lepper obiecuje Nowy wspanialy Swiat, trzeba isc do urn i dac Mu kopa. Wybierajmy normalnosc, nie Ulepszaczy Swiata. Odpowiedz Link Zgłoś