homoso-vieticus
22.10.10, 13:44
a generałowie w szczególności.
Redaktor naczelny "Polityki" Jerzy Baczyński dziennikarzem 20-lecia w plebiscycie Radia ZET. W finałowej trójce znalazł się naczelny "Gazety" Adam Michnik oraz publicysta Jacek Żakowski.
Serdeczne gratulacje dla dziennikarza Michnika, który po powrocie z Armenii przedstawi w swojej gazecie wiece interesujący cykl reportaży z Ojczyzny Aznavoura.
Pozostałej dwójce nie gratuluję, ponieważ wiadomo od lat, że Pan Zakowski jest znacznie lepszym dziennikarzem od Pani Kolendy-Zaleskiej, która, z kolei, jest lepszą dziennikarką od Prof. Środy.
Więcej... wyborcza.pl/1,75478,8549856,Jerzy_Baczynski_dziennikarzem_20_lecia.html#ixzz135R6kUng