jurber1
12.02.11, 20:24
Komisarycznymi zarządcami regionalnymi PIS - na razie - Kempa i Kamiński (z agentem Tomkiem który na razie wprawia się towarzysząc Prezesowi na Krakowskim Przedmieściu). Klucz tu jest wyraźny: "im gorzej, tym lepiej". Można zatem przewidzieć kolejne nominacje komisaryczne: Wróbel, Fotyga, Macierewicz, Sobecka... gdyby brakło, to v-ce Prezes Lipiński ponowi wizytę u R. Beger, coś jej zaproponuje (z kasy Sejmowej, albo stanowisko w przyszłym rządzie) i będzie "pięknie i kobieco" - na co jak wiadomo Jarek jest wrażliwy...