zzarda32 22.04.11, 10:08 A na antenie TVN 24 red prowadzi śledztwo na żywo i dopytuje ( m. in) czy wróciła w godnych warunkach - no nie wiem to chyba dom wariatów? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
snajper55 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 10:09 zzarda32 napisał: > A na antenie TVN 24 red prowadzi śledztwo na żywo i dopytuje ( m. in) czy wróc > iła w godnych warunkach - no nie wiem to chyba dom wariatów? No bo mogli ją niegodnie w ruskiej trumnie przywieźć. S. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Uwaga , mariner to prawdopodobnie prowokacja PiS 22.04.11, 19:29 mariner4 napisał: Kurtykowa powinna ja nosić na szyi > do końca życia. > M. Zwaracam uwag na fakt, iz przeciwnaikami PiS-u , Smoleńska, walki z kręceniem lodów są ludzie wykształceni, tolerancyjni, nowoczesni Europejczycy. Mariner usiłuje zmienić ten wizerunek wcielając się w role "antypisowca" i przedstawiając przeciwników PiS jako pospolitych prostaków. Moim zdaniem to prowokator PiS-u. Nie dawajcie się podpuszczać, bo będziecie jako te elektrony walencyjne błądzce po...(żeby to chociaż knajpach krakowskiego Kazimierza) wskazanych ( i dokładnie policzoych) Wam orbitach. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Sorry Mariner 22.04.11, 19:32 Sorry Mariner za mała literę "m". Mam nadzieję ,ze jako zwolennik PiS-u i wartości katolickich wiesz co to takiego miłosierdzie i mi wybaczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Sorry Mariner 22.04.11, 19:47 też ci już odbija, że bardziej nie może??? Odpowiedz Link Zgłoś
hal9000 Re: Uwaga , mariner to prawdopodobnie prowokacja 23.04.11, 01:47 przeciwnaikami PiS-u , Smoleńska Rozumie, że w takim razie Kaczyński to zwolennik Smoleńska? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 10:17 Jak to gdzie? Przed Palacem. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 10:18 Uważam, że najlepszym miejscem dla niej jest Wawel. W ostateczności kaplica w Pałacu Namiestnikowskim. Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 11:54 Ich tam juz całkiem pop....o w tym TVN24 !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:04 A może ponownie do Smoleńska,? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:40 zzarda32 napisał: > A może ponownie do Smoleńska,? Tak. Podrzucic ja tym wstretnym Ruskim i niech sie martwia co z nia zrobc. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:48 Błaszczak już takie zadanie Sikorskiemu wyznaczył... :D Odpowiedz Link Zgłoś
krystian10 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:40 Niech ci z tym namiotem sobie na szyi tą tablicę powieszą Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Na choince... 22.04.11, 19:45 najlepiej... Co prawda Wielkanoc, to nie czas na choinki, ale - czemużby nie? PiS tak pięknie wszystko wykręca, że i w Wielkanoc moze sobie choinkę zrobić... Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Będzie tak jak z krzyzem z przed pałacu 23.04.11, 06:14 Pies z kulawą nogą go nie odwiedza. Dla PiS_dogłowych jedynym dobrym miejscem jest miejsce pod pałacem prezydenckim, zeby robić tam zadymę!!! Odpowiedz Link Zgłoś