Dodaj do ulubionych

Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą??

22.04.11, 10:08
A na antenie TVN 24 red prowadzi śledztwo na żywo i dopytuje ( m. in) czy wróciła w godnych warunkach - no nie wiem to chyba dom wariatów?
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 10:09
      zzarda32 napisał:

      > A na antenie TVN 24 red prowadzi śledztwo na żywo i dopytuje ( m. in) czy wróc
      > iła w godnych warunkach - no nie wiem to chyba dom wariatów?

      No bo mogli ją niegodnie w ruskiej trumnie przywieźć.

      S.
    • mariner4 Kurtykowa powinna ja nosić na szyi 22.04.11, 10:15
      do końca życia.
      M.
      • remik.bz Uwaga , mariner to prawdopodobnie prowokacja PiS 22.04.11, 19:29
        mariner4 napisał:
        Kurtykowa powinna ja nosić na szyi
        > do końca życia.
        > M.

        Zwaracam uwag na fakt, iz przeciwnaikami PiS-u , Smoleńska, walki z kręceniem lodów są ludzie wykształceni, tolerancyjni, nowoczesni Europejczycy.
        Mariner usiłuje zmienić ten wizerunek wcielając się w role "antypisowca" i przedstawiając przeciwników PiS jako pospolitych prostaków.
        Moim zdaniem to prowokator PiS-u.
        Nie dawajcie się podpuszczać, bo będziecie jako te elektrony walencyjne błądzce po...(żeby to chociaż knajpach krakowskiego Kazimierza) wskazanych ( i dokładnie policzoych) Wam orbitach.
        • remik.bz Sorry Mariner 22.04.11, 19:32
          Sorry Mariner za mała literę "m".
          Mam nadzieję ,ze jako zwolennik PiS-u i wartości katolickich wiesz co to takiego miłosierdzie i mi wybaczysz.
          • lumpior Dac Rydzykowi,on zrobi kase. 22.04.11, 19:38
            Moher bedzie sie modlil.
          • sclavus Re: Sorry Mariner 22.04.11, 19:47
            też ci już odbija, że bardziej nie może???
        • mariner4 Wisi mi za kogo mnie uważasz! 22.04.11, 20:38
          Mam to w dooopie!
          M.
        • hal9000 Re: Uwaga , mariner to prawdopodobnie prowokacja 23.04.11, 01:47
          przeciwnaikami PiS-u , Smoleńska

          Rozumie, że w takim razie Kaczyński to zwolennik Smoleńska? ;)
    • pies_na_czarnych Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 10:17
      Jak to gdzie? Przed Palacem.
    • haen2010 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 10:18
      Uważam, że najlepszym miejscem dla niej jest Wawel. W ostateczności kaplica w Pałacu Namiestnikowskim.
    • jacekm22 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 11:54
      Ich tam juz całkiem pop....o w tym TVN24 !!!!!
    • zzarda32 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:04
      A może ponownie do Smoleńska,?
      • pies_na_czarnych Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:40
        zzarda32 napisał:

        > A może ponownie do Smoleńska,?

        Tak. Podrzucic ja tym wstretnym Ruskim i niech sie martwia co z nia zrobc.
      • sclavus Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:48
        Błaszczak już takie zadanie Sikorskiemu wyznaczył...
        :D
    • krystian10 Re: Tablica wróciła.Ciekawe gdzie ją powieszą?? 22.04.11, 19:40
      Niech ci z tym namiotem sobie na szyi tą tablicę powieszą
    • sclavus Na choince... 22.04.11, 19:45
      najlepiej...
      Co prawda Wielkanoc, to nie czas na choinki, ale - czemużby nie?
      PiS tak pięknie wszystko wykręca, że i w Wielkanoc moze sobie choinkę zrobić...
    • zapijaczony_ryj Będzie tak jak z krzyzem z przed pałacu 23.04.11, 06:14
      Pies z kulawą nogą go nie odwiedza.
      Dla PiS_dogłowych jedynym dobrym miejscem jest miejsce pod pałacem prezydenckim, zeby robić tam zadymę!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka