Dodaj do ulubionych

Ufacie polskim "elitom"?

27.05.11, 09:23
Że np w sprawie wydobycia gazu łupkowego nie sprzedadzą polskich, żywotnych interesów?

Że nie podzielą tego neobogactwa sprawiedliwe? Jak Norwedzy - for example.

Bo ja widząc ich wręcz potworne złajdaczenie i degenarację w ciągu ostatnich lat mam wielkie wątpliwości. Takich łgarstw, kłamstw i manipulacji społeczeństwem to nawet za komuny nie było.

Obserwuj wątek
    • fullinteligentzpis Re: Ufacie polskim "elitom"? 27.05.11, 09:27
      haen2010 napisał:

> Że nie podzielą tego neobogactwa sprawiedliwe? Jak Norwedzy - for example.

Ja uważam że podzielą to bogactwo sprawiedliwe, nie tak jak Norwedzy.

fifty-fifty, czy Klanowi Kaczyńskich i Wdowom 50%, reszta reszcie.
    • czat_elnik Przed chwilą napisałem to samo 27.05.11, 09:37
      na innym forum. Kiedy widzę, zwłaszcza peowskie, załgane, wybaczcie... mordy, zmieniam kanał w TV. Tego nie da się wytrzymać. To jest jakiś reality show, a nie rzeczywistość. Na miłość boską, premier mojego kraju mówi, że rosyjski inwestor jest dobry jak każdy inny przy zakupie Orlenu... Trybunał stanu z mety. Na Węgrzech świętują od kilku dni, bo tamtejszy "orlen" uwolnił się od rosyjskich wpływów... I tak w każdej dziedzinie. Stek bzdur, farmazonów, poronionych pomysłów, czy to Kopacz, czy Hall, czy Grabarczyk, lub Fedak. To jest rząd rodem z Monty Pythona.
      • fullinteligentzpis Zemsta jest słodka ...... 27.05.11, 09:43
        czat_elnik napisał:

> Kiedy widzę, zwłaszcza peowskie, załgane, wybaczcie... mordy, z
        > mieniam kanał w TV.

Gdy wyście opanowali TVP nie było nawet gdzie zmieniać! Musielismy "wyłanczać", jak mówił pewien znany komunistyczny prokurator.
    • haen2010 Ja piszę prosto 27.05.11, 09:43
      Dopadły nas rządy bajeru i pozornych konflików. Kreowane na wojną polsko-polską. Za tym kryją się olbrzymie interesy gerontokracji solidaruchów, postkomuchów i mafii watykańskiej.

Dusimy się na skutek rabowania forsy unijnej, bo interesy klikuset tysięcy muszą być zabezpieczone. Jest tam całe partyjniactwo i kler katolicki. System władzy.

Ja tylko się pytam: Czy my musimy to tolerować? Dopóki jeszcze mamy wybór.
        • haen2010 Re: Ja piszę prosto 27.05.11, 09:55
          To bez znaczenia, cyferka. Kiedyś zaufałem Tuskowi, widziałem męża stanu, dzisiaj dla mnie to szczyl w krótkich spodenkach. Szkody, jakie wyrządził, dopiero potomni ocenią. Ja widzę je już dzisiaj. To by było na tyle.
          • muchomor-sromotnikowy Re: Ja piszę prosto 27.05.11, 10:31
            haen2010 napisał:

> To bez znaczenia, cyferka. Kiedyś zaufałem Tuskowi, widziałem męża stanu, dzisi
            > aj dla mnie to szczyl w krótkich spodenkach. Szkody, jakie wyrządził, dopiero p
            > otomni ocenią. Ja widzę je już dzisiaj. To by było na tyle.

Panie Henryku ja widziałem to co Pan teraz od początku rządów PO. Ja nie jestem niczym zaskoczony.Myślę,że Polacy mają taki rząd na jaki sobie zasłużyli.
            Pan Palikot zaś niczego nie zmieni,zaraz po wyborach dogadałby się z tym ,co ma Tole.
    • kiemlicz88 Re: Ufacie polskim "elitom"? 27.05.11, 10:26
      Żyjemy w Matrixie. Media mainstreamowe ogłupiają nas totalnie, nie wiadomo jak jest naprawdę, bo ta wiedza mogłaby zagrozić naszej władzy.
      Jak za komuny - karane są osoby, które tę władzę krytykują. Komuna wróciła, tym razem w sojuszu KPP i PO razem.
    • haen2010 Warto przy okazji tego wątku 27.05.11, 10:47
      Stwierdzić, że tępaki obecne nic z wolności nie pojęły. Dalej czerpią z doświadczeń komuny - zakazy, inwigilacja, biurokracja, uprzywilejowani. Forsa, forsa uber alles. Cudza, podatnika. Tusk jest czolowym reprezentatem tego systemu.

Boziu, za coś nas tak pokarała? Czy nigdy Polska nie zdobędzie się na rządy zwyczajnie dobrych ludzi? Tylko łajdactwo bez czci i sumienia, cyniczne i zepsute musi nas gnębić?

Dlaczego ta swołocz polska nie ma ani odrobiny przyzwoitości? Tylko samą pogardę dla ludzi, mieszkańców naszego państwa. Tfu, aż się splunąć nie chce na te "elity" za dychę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka