sioban 11.05.04, 22:34 Jedna banda szkoda gadać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tow1sekr Re: Tyma w LPR 11.05.04, 23:22 LPR i Samobrona jest porównywalna do drinka składającego się z piwa i z wódki. Samym piwem można się upić i przyfarcić kaca na drugi dzień. Tak samo jest z wódką. Jednak pomieszanie tych "szlachetnych" trunków w jednym drinku spowoduje kaca trzydniowego, którego regularnie trzeba będzie leczyć klinem. Mieszanie LPR i Samobrony oznacza mega kaca dla wyborców, którzy w akcie desperacji zdecydują się na "wypicie" tej diabelskiej mieszanki. Wolę pozostać przy kieliszku dobrego wina wytrawnego w postaci PO, po którym na drugi dzień nie będzie kaczora, tj. kaca (nie mylić z kaczorem z PIS) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wow Re: Tyma w LPR IP: 5.2.* / *.chello.pl 11.05.04, 23:39 Co by nie wypić to i tak to wszystko to marne trunki, drożdżami walą........... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antydebil Debil od debili dołacza do debili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 23:28 to tak w skrócie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tl ALE DLACZEGO JEST TYLU DEBILI W SERCU EUROPY IP: *.dynamic.mts.net 12.05.04, 01:46 Pozwolcie ze posluze sie przykladem oszoloma maryjnego, neguje i potepia wszystko co normalny cywilizowany czlowiek pragnie dla swojego zycia, dla kraju , rodziny. Co proponuje w zamian , nic! I bedzie wielkie NIC jak oszolomy dorwia sie do wladzy, nedza na pokolenia.Obym sie mylila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: ALE DLACZEGO JEST TYLU DEBILI W SERCU EUROPY IP: *.dsl.tulsok.swbell.net 12.05.04, 11:45 Dlaczego mialyby sie dorwac ? Chyba nie myslisz, ze Polacy sa az takimi debilami aby to barachlo dopuscic do wladzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tl ALE DLACZEGO JEST TYLU DEBILI -JEDEN JEST PONIZEJ IP: *.dynamic.mts.net 12.05.04, 13:03 Jak wytlumaczyc ten przypadek,OSZOLOM jest tak ciemny,ze nic , i nikt nie jest w stanie go oswiecic!On boi sie oswiecenia bardziej niz diabel swieconej wody. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Tyma w LPR 12.05.04, 11:39 widać ze coniektorzy już przejrzeli ze z Leppera taki narodowiec jak z koziej d....traba i że prawdziwi eurosceptycy sa tylko w LPR..mam nadzieję ze więcej posłów Samoobrony do nas przystąpi Odpowiedz Link Zgłoś