02.10.11, 12:22
Polska przegra...
PS
Naród wspaniały,
tylko
ludzie qrwy....
Jak mawiał Marszałek.
Obserwuj wątek
    • off_nick Re: PiS wygra 02.10.11, 13:08
      wkkr napisał:

      Nu, zdenerwowany jesteś na PiS, że wybrałeś beznadziejnego prezydenta, a Twój premier zrobił Ciebie w konia. Bo miało być fajnie, a nie jest.
      I ja to rozumiem...
      • wkkr offnickowa 02.10.11, 15:38
        Bojówkarze PiS w Otwocku prawie rozbili spotkanie przedwyborcze Rosatiego.
        Wyglądało to tak jak Sztafety Szturmowe hitlerowców z początku lat 30dziestych.
        Donald mnie wqrwia ale są ważniejsze rzeczy od tego.
        PiSowi trzeba powiedzieć NIE!
        Krajem nie mogą rządzić paranoicy!
        • off_nick Abstrakt, 02.10.11, 15:43
          czego Ty się boisz, masz coś na sumieniu?
          A o Rosatim pierwsze słyszę, że go jacyś bojówkarze z PiS spostponowali, masz jakiś link?
          • wkkr ja się niczego nie boję 02.10.11, 15:46

            Do tej pory żadnego łącza nie ma. Tam prawie sami emeryci byli.
            Dlatego nikt tego nie opisał.
            Rosati pewnie woli o tym nie mówić.
            ========================
            Wie o co mi chodzi.
            A o to że nie mam ochoty żyć w kraju rządzonym przez paranoika.
            Jarek powinien się leczyć a nie brać za politykę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka