wkkr 02.10.11, 12:22 Polska przegra... PS Naród wspaniały, tylko ludzie qrwy.... Jak mawiał Marszałek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
off_nick Re: PiS wygra 02.10.11, 13:08 wkkr napisał: Nu, zdenerwowany jesteś na PiS, że wybrałeś beznadziejnego prezydenta, a Twój premier zrobił Ciebie w konia. Bo miało być fajnie, a nie jest. I ja to rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
wkkr offnickowa 02.10.11, 15:38 Bojówkarze PiS w Otwocku prawie rozbili spotkanie przedwyborcze Rosatiego. Wyglądało to tak jak Sztafety Szturmowe hitlerowców z początku lat 30dziestych. Donald mnie wqrwia ale są ważniejsze rzeczy od tego. PiSowi trzeba powiedzieć NIE! Krajem nie mogą rządzić paranoicy! Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Abstrakt, 02.10.11, 15:43 czego Ty się boisz, masz coś na sumieniu? A o Rosatim pierwsze słyszę, że go jacyś bojówkarze z PiS spostponowali, masz jakiś link? Odpowiedz Link Zgłoś
wkkr ja się niczego nie boję 02.10.11, 15:46 Do tej pory żadnego łącza nie ma. Tam prawie sami emeryci byli. Dlatego nikt tego nie opisał. Rosati pewnie woli o tym nie mówić. ======================== Wie o co mi chodzi. A o to że nie mam ochoty żyć w kraju rządzonym przez paranoika. Jarek powinien się leczyć a nie brać za politykę. Odpowiedz Link Zgłoś