zzarda32 07.03.12, 15:58 rozrywka.dziennik.pl/artykuly/382169,posel-pis-zbigniew-girzynski-mlaskal-w-radiu-w-czasie-dramatycznej-relacji-monika-olejnik-sie-wsciekla.html A co jak głodny ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cookies9 Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:03 I dobrze:-) Po co mlaskacza zaprasza? I tak nic nowego i odkrywczego nie powie... Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:13 Widziałem.Inni słuchali komunikatów o katastrofie w skupieniu tylko prawdziwi katolicy Girzyński Cymański nie przeszkadzali sobie w pożeraniu darmowych smakołyków.Parę miesięcy temu założyłem na temat "kultury" przy stole posłów Cymańskiego i Hoffmana.Później pisałem o Cymańskim i Girzyńskim lecz watki zawsze wylatywały w kosmos.Widać Giwi nie widzi niczego niestosownego w zachowaniu ulubieńców Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
jozef.moneta za darmo to i ocet słodki 07.03.12, 16:29 Lepiej się rozchorować, niż ma się zmarnować. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:34 Posłuchajcie w Tok FM jak mlaska J Żakowski.W Polsce on jest w tym najlepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:39 Widać żeś młot jak Girzyński.Nie pojmujesz ze nie chodzi tu o mlaskanie lecz żarcie w czasie ogłaszania tragedia.Lecz nie dziwie się.Najbliżej ci jest do tych którzy gwiżdżą i buczą na cmentarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:43 Przy żarciu i przy głupiej gadce z lużną sztuczną szczęką,odgłosy podobne.Młociarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:51 Młociarzu? Nie przypominam sobie abym tobą rzucał. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 16:55 Sam się rzucasz jak wesz na grzebieniu.Czep się psiego ogona.Howgh!! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 17:02 To samo zdarzenie w relacji "wolnych mediów": W okresie przygotowań do Wielkiego Postu poseł partiotycznego ugrupowania Zbigniew Girzyński ( PiS) został poddany szatańskiej próbie przez przedstawicielkę łże mediów o pseudonimie "Stokrotka". Wspomniana Stokrotka tak długo kusiła nieszczęśnika specjałami salonowej kuchni aż się załamał i uległ. Podobne zdarzenie miało miejsce wiele lat temu kiedy to SB złamało jednego z najbardziej znaczących opozycjonistów tamtych czasów pączkami. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 18:52 Hrabja Bęc-Walski na Litwie:Gospodarz wygłasza mowę powitalną a chrabja napycha kałdun litewskimi kołdunami. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Zbigniew"Mlaskacz"Girzyński 07.03.12, 19:16 I tak ma szczęście że nie beknął. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Mlaska "wóc", mlaskał ex prezydent 07.03.12, 18:46 Widocznie mlaskanie to w PiS dźwięk organizacyjny. Niestety FK to forum tekstowe. Gdyby było dźwiękowe, to wypowiedzi PiSiorków też byłyby ozdobione mlaskaniem, jako dowód uwielbienia pozostałego pół bliźniaka. M. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj MA to po naczelnym idiocie! 07.03.12, 19:03 zzarda32 napisał: > rozrywka.dziennik.pl/artykuly/382169,posel-pis-zbigniew-girzynski-mlaskal-w-radiu-w-czasie-dramatycznej-relacji-monika-olejnik-sie-wsciekla.html > A co jak głodny ! Tamten tez mlaska i oblizuje się Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: MA to po naczelnym idiocie! 07.03.12, 19:41 Girzyński i Cymański.Dwa orły kaczego chowu. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: MA to po naczelnym idiocie! 07.03.12, 19:49 To może Girzyński też cudownie ocalony a katastrofy pociągu - mógł z Torunia do Warszawy jechac przez Kraków i wtedy... Odpowiedz Link Zgłoś