Dodaj do ulubionych

Komu służy Smoleńsk?

13.04.12, 19:51
Smoleńsk służy tylko i wyłącznie Tuskowi i Kaczyńskiemu.
Ta bitwa smoleńska najmniej służy państwu.
Można olać rozwalające się autostrady, rozwalone PKP, niedowład polskiej służby zdrowia (szpitale nie mają leków do chemioterapii!!!), rozwalanie oświaty przez pseudoreformy, beznadziejną politykę zagraniczną! Bo mamy wojnę soleńską i umacnianie twardych elektoratów.
Dzięki Smoleńskowi Tusk nadal może nie robić nic, a poparcie mu rośnie, bo ludzie znowu są przerażeni zachowaniem pisiaków.
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 19:55
      "autostrady, rozwalone PKP, niedowład polskiej służby zdrowia (szpitale nie mają leków do chemioterapii!!!), rozwalanie oświaty przez pseudoreformy, beznadziejną politykę zagraniczną!

      nic tylko wieszać się.
      • agnostic5 Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 19:59
        m.c.hrabia napisał:

        > "autostrady, rozwalone PKP, niedowład polskiej służby zdrowia (szpitale nie maj
        > ą leków do chemioterapii!!!), rozwalanie oświaty przez pseudoreformy, beznadzie
        > jną politykę zagraniczną!
        >
        > nic tylko wieszać się.

        O, kolega wie co to sarkazm. POśmiej się, kolego, z ludzi, którzy czekają na chemioterapię.
        • m.c.hrabia Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:20
          agnostic5 napisał:

          > m.c.hrabia napisał:
          >
          > > "autostrady, rozwalone PKP, niedowład polskiej służby zdrowia (szpitale n
          > ie maj
          > > ą leków do chemioterapii!!!), rozwalanie oświaty przez pseudoreformy, bez
          > nadzie
          > > jną politykę zagraniczną!
          > >
          > > nic tylko wieszać się.
          >
          > O, kolega wie co to sarkazm. POśmiej się, kolego, z ludzi, którzy czekają na ch
          > emioterapię.
          >
          >

          a ktom ci broni zapewnić im
          • agnostic5 Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:26
            Szkoda to komentować.
            Nie jestem szefem NFZ.
            • m.c.hrabia Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:33
              agnostic5 napisał:

              > Szkoda to komentować.
              > Nie jestem szefem NFZ.
              >
              dlatego wiesz lepiej :)
              • agnostic5 Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:46
                m.c.hrabia napisał:


                > dlatego wiesz lepiej :)
                >

                Nie, dlatego opłacam składkę zdrowotną.
    • brysio76 A nieprawda! 13.04.12, 20:01
      Jeszcze Tomcio Sakiewicz kosi niezłą kasę!
      • agnostic5 Re: A nieprawda! 13.04.12, 20:05
        brysio76 napisał:

        > Jeszcze Tomcio Sakiewicz kosi niezłą kasę!

        To wafel prezesa. Dwór zawsze wyżywi się przy królu.
        Kaczyński i Tusk to wielcy hamulcowi rozwoju Polski.
    • futuroeuro Rosjanom, Niemcom, Amerykanom służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:13
      jak Liban, podzielona, sklocona Polska jest swietnym polem do rozgrywek. Latwo bedzie zrobic wojne domowa i jeden bedzie kierowal Kaczynskim, drugi Tuskiem, a Polacy beda sie nawzajem mordowali. Czy to nie piekne, panie prezesie?
      • agnostic5 Re: Rosjanom, Niemcom, Amerykanom służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:18
        Dokładnie. Ruscy specjalnie nam Tupolewa i skrzynek nie dają - wiedzą, że Tusk im może naskoczyć, a prezes będzie bił pianę i Polacy sami się zagryzą. Zamiast trzymać się razem, my zawsze napie...nki wewnętrzne prowadzimy. Efekt żałosny.
    • pinot_noir1 powtarzasz bzdety Migalskiego 13.04.12, 20:30
      Smoleńsk słuzy wyłącznie pisiętom.
      Bez Smoleńska mieliby już 3-4 % poparcia.
      • rzewuski1 Sakiewiczowi 13.04.12, 20:37
        co by pisał w tej swojej gazetce
        a tak pisze non stop o tym co wymyślili jego bajkopisarze o tej katastrofie lotniczej
      • agnostic5 Re: powtarzasz bzdety Migalskiego 13.04.12, 20:48
        pinot_noir1 napisał:

        > Smoleńsk słuzy wyłącznie pisiętom.
        > Bez Smoleńska mieliby już 3-4 % poparcia.

        Nie słuchałem Migalskiego, ale PO też zyskuje na bitwie smoleńskiej.
        W mediach ciągle jeden temat, scena się polaryzuje. I o to chodzi tym gościom.
        Smoleńsk to historia, a mnie interesuje dzień dzisiejszy.
    • boblebowsky Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 20:49
      Przede wszystkim PISowi i dziennkarzynom którzy z niego żyją. Tusk zarabia na tym chcąc nie chcąc.

      agnostic5 napisał:

      > Smoleńsk służy tylko i wyłącznie Tuskowi i Kaczyńskiemu.
      > Ta bitwa smoleńska najmniej służy państwu.
      > Można olać rozwalające się autostrady, rozwalone PKP, niedowład polskiej służby
      > zdrowia (szpitale nie mają leków do chemioterapii!!!), rozwalanie oświaty prze
      > z pseudoreformy, beznadziejną politykę zagraniczną! Bo mamy wojnę soleńską i um
      > acnianie twardych elektoratów.
      > Dzięki Smoleńskowi Tusk nadal może nie robić nic, a poparcie mu rośnie, bo ludz
      > ie znowu są przerażeni zachowaniem pisiaków.
      >
    • kiemlicz88 Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 22:38
      Artur Balazs: To Tusk buduje swoją karierę na tragedii smoleńskiej, na tych trumnach. Ceną jest blokowanie śledztwa.
      • boblebowsky Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 22:43
        kiemlicz88 napisał:

        > Artur Balazs

        Krynica prawdy, wyrocznia?
        • kiemlicz88 Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 22:57
          Nie, po prostu celna wypowiedź. Facet mógł iść do pO jak Komorowski, ale wolał nie psuć sobie reputacji.
          • boblebowsky Re: Komu służy Smoleńsk? 13.04.12, 23:03
            Kulą w płot. Nic tak nie psuje reputacji jak kontakty z PISem. A facet mówi po prostu to chcesz usłyszeć. gdyby miał inne zdanie powiesiłbyś na nim wszystkie psy. Ot prosta jak cep konstrukcja pisiego przygłupa:))

            kiemlicz88 napisał:

            > Nie, po prostu celna wypowiedź. Facet mógł iść do pO jak Komorowski, ale wolał
            > nie psuć sobie reputacji.
            • kiemlicz88 Re: Komu służy Smoleńsk? 14.04.12, 09:51
              Mógł być w Peło. Wolał zachować czyste ręce.
    • porannakawa01 Re: Komu służy Smoleńsk? 14.04.12, 04:06
      A duren zamiast to punktowac o kolejne ekshumacje i wymyty wrak.
      On nie wie co to opozycja?
    • zapijaczony_ryj A kto co miesiąc robi szopkę pod pałacem? 14.04.12, 09:55
      I po co?
      • kiemlicz88 Re: A kto co miesiąc robi szopkę pod pałacem? 14.04.12, 10:05
        zapijaczony_ryj napisał:

        > I po co?

        Po to, że po dwóch latach nic nie wiadomo.
        A Tusk przyjął ruską wersję prawdy.
        • cookies9 Re: A kto co miesiąc robi szopkę pod pałacem? 14.04.12, 10:09
          kiemlicz88 napisał:

          > zapijaczony_ryj napisał:
          >
          > > I po co?
          >
          > Po to, że po dwóch latach nic nie wiadomo.
          > A Tusk przyjął ruską wersję prawdy.

          Ciekawe,a jak sie przyjmie wersję Macierewicza i Kaczyńskiego,to szopki ustaną.?
          Najlepiej doprowadzić do skonfliktowania Polski z Rosją....Chyba o to chodzi panuprezesowi i PiS
    • cookies9 Re: Komu służy Smoleńsk? 14.04.12, 10:01
      Słuzy panuprezesowi - gdyby nie katastrofa smoleńska byłby już na śmietniku historii...
      • agnostic5 Re: Komu służy Smoleńsk? 14.04.12, 10:16
        cookies9 napisała:

        > Słuzy panuprezesowi - gdyby nie katastrofa smoleńska byłby już na śmietniku his
        > torii...

        I premierowi, bo znowu może straszyć psychikami z PiS. I niestety ma rację.
        I rząd znowu może spokojnie charatać w gałę, bo nie ma z kim przegrać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka