agnostic5
13.04.12, 19:51
Smoleńsk służy tylko i wyłącznie Tuskowi i Kaczyńskiemu.
Ta bitwa smoleńska najmniej służy państwu.
Można olać rozwalające się autostrady, rozwalone PKP, niedowład polskiej służby zdrowia (szpitale nie mają leków do chemioterapii!!!), rozwalanie oświaty przez pseudoreformy, beznadziejną politykę zagraniczną! Bo mamy wojnę soleńską i umacnianie twardych elektoratów.
Dzięki Smoleńskowi Tusk nadal może nie robić nic, a poparcie mu rośnie, bo ludzie znowu są przerażeni zachowaniem pisiaków.