Dodaj do ulubionych

komuniści z Kwasem na czele rządzić nami będą

20.06.04, 13:55
Jaka jest polityka Kwaśniewskiego wobec Unii?
bez konfliktów, potulnie, budujemy Europę itd itp

Dlaczego?
dlatego, że w nagrodę za półtora roku Kwaśniewski dostanie jakąś ważną
posadkę w Brukseli;
i nie chodzi tu tylko o karierę; przecież teraz o większości spraw polskich
będzie decydować Bruksela, sądy brukselskie będą ważniejsze niż polskie.
Mając tą posadkę Kwaśniewski obsadzi odpowiednie stołki swoimi, którzy
będą decydować co w Polsce dziać się będzie

Oczywiście, że zaraz na to odezwie się tłum jaki to ja jestem chory
i pierdolnięty; ale tak jak pan prezydent obsadzał stołki przy polskiej
telewizji (oczywiste) i sądach (Rywina sądził koleś Kalisza) czego
doświadczył nawet Michnik, tak teraz będzie obsadzał stołki w Brukseli;
a że teraz Bruksela będzie często ważniejsza niż Warszawa dalej rządzić
będzie pan Kwaśniewski

Obserwuj wątek
    • Gość: wartburg background IP: *.b.dial.de.ignite.net 20.06.04, 16:00
      strajker napisał:

      > > Oczywiście, że zaraz na to odezwie się tłum jaki to ja jestem chory
      > i pierdolnięty; ale tak jak pan prezydent obsadzał stołki przy polskiej
      > telewizji (oczywiste) i sądach (Rywina sądził koleś Kalisza) czego
      > doświadczył nawet Michnik, tak teraz będzie obsadzał stołki w Brukseli;
      > a że teraz Bruksela będzie często ważniejsza niż Warszawa dalej rządzić
      > będzie pan Kwaśniewski

      Wcale nie jesteś chory i pierdolnięty. Masz dużo racji. Ktoś z takim
      backgroundem jak Kwaśniewski i jego oddani koledzy w ten sposób zawsze już
      realizowali swoje cele polityczne i nic ich już nie odmieni. Nic. Bo tę sztukę
      opanowali do perfekcji. Taką metodą stołkową będą próbować wpływać na decyzje
      Brukseli. Dokładnie tak jak teraz manipulują mediami i aparatem sprawiedliwości
      w Polsce, co daje im całkowitą bezkarność.
      >
    • Gość: Marek Czy Polska powinna zrobic w UE burdel jak u siebie IP: 5.5R* / *.as2532.sol.superonline.com 20.06.04, 16:08
      Czy UE powinna sie zgodzic na jakikolwiek wplym na UE panstwa,ktore jest tak
      zle zorganizowane, ktore zawsze wykazywalo nieudolnosc polityczna i
      niedojrzalosc spoleczna ? Czy polskie awanturnictwo i glupota powinny
      zdominowac UE ? Komu sie to marzy ? Chyba tylko idiotom a nie rozsadnym
      Polakom,ktorzy uwazaja w wiekszosci, ze Polska nie dorosla men,talnie do brania
      udzialu w zarzadzaniu UE nawet w takim stopniu jaki posiada. Wybrani do PE tzw.
      deputowani w 90% sa przykladem braku kompetencji i glupoty.
      • Gość: wartburg Re: Czy Polska powinna zrobic w UE burdel jak u s IP: *.b.dial.de.ignite.net 20.06.04, 22:16
        Gość portalu: Marek napisał(a):

        > Czy UE powinna sie zgodzic na jakikolwiek wplym na UE panstwa,ktore jest tak
        > zle zorganizowane, ktore zawsze wykazywalo nieudolnosc polityczna i
        > niedojrzalosc spoleczna ? Czy polskie awanturnictwo i glupota powinny
        > zdominowac UE ? Komu sie to marzy ? Chyba tylko idiotom a nie rozsadnym
        > Polakom,ktorzy uwazaja w wiekszosci, ze Polska nie dorosla men,talnie do
        brania
        >
        > udzialu w zarzadzaniu UE nawet w takim stopniu jaki posiada. Wybrani do PE
        tzw.
        >
        > deputowani w 90% sa przykladem braku kompetencji i glupoty.

        Obawiam się, że UE dużo nie wskóra. Będzie musiała znosić numery naszych
        deputowanych, tak jak do tej pory znosiła grzecznie przekręty i manipulacje
        finansowe Greków. Nadwiślański burdel i bałkańskie oszustwa podadzą sobie rękę
        w Brukseli, a to z pewnością na dobre Unii nie wyjdzie...
    • Gość: Telewidz Re: komuniści z Kwasem na czele rządzić nami będą IP: *.elpos.net 21.06.04, 00:13
      www.tajne.tk/
    • Gość: uciekająca wiedźma Re: Strajk móżdżku Strajkera ,przeciąga się :) IP: *.crowley.pl 21.06.04, 00:28
      strajker napisał:

      > Jaka jest polityka Kwaśniewskiego wobec Unii?
      > bez konfliktów, potulnie, budujemy Europę itd itp
      >
      > Dlaczego?
      > dlatego, że w nagrodę za półtora roku Kwaśniewski dostanie jakąś ważną
      > posadkę w Brukseli;
      > i nie chodzi tu tylko o karierę; przecież teraz o większości spraw polskich
      > będzie decydować Bruksela, sądy brukselskie będą ważniejsze niż polskie.
      > Mając tą posadkę Kwaśniewski obsadzi odpowiednie stołki swoimi, którzy
      > będą decydować co w Polsce dziać się będzie
      >
      > Oczywiście, że zaraz na to odezwie się tłum jaki to ja jestem chory
      > i pierdolnięty; ale tak jak pan prezydent obsadzał stołki przy polskiej
      > telewizji (oczywiste) i sądach (Rywina sądził koleś Kalisza) czego
      > doświadczył nawet Michnik, tak teraz będzie obsadzał stołki w Brukseli;
      > a że teraz Bruksela będzie często ważniejsza niż Warszawa dalej rządzić
      > będzie pan Kwaśniewski
      Czy akcja protestacyjna będzie trwać w nieskończoność???
      Nie proponuję bratniej pomocy!
      Modlę się w Twojej intencji :)))
      • basia.basia Strajkera , jestem z Tobą :) 21.06.04, 00:31
        Gość portalu: uciekająca wiedźma napisał(a):

        > Czy akcja protestacyjna będzie trwać w nieskończoność???
        > Nie proponuję bratniej pomocy!
        > Modlę się w Twojej intencji :)))

        Będziemy protestować tak długo aż nam Kwach
        z oczu zejdzie:)
      • iza.bella.iza Re: Strajk móżdżku Strajkera ,przeciąga się :) 21.06.04, 01:10
        Może móżdzek Strajkera strajkuje, ale mózg pracuje sprawnie.

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=10519267&a=13596132
    • strajker Re: komuniści z Kwasem na czele rządzić nami będą 21.06.04, 01:05
      krótko mówiąc- zamieni se warszawke na brukselke i dalej będzie happy,
      a Polaczki niech się męczą.
      Kwaśniewski to dokładne zaprzeczenie Kuronia- Kuroń zawsze ze słabszym,
      Kwaśniewski zawsze z silniejszym;
      a czy to Moskwa, czy Bruksela to już nie ma znaczenia
      • Gość: uciekajaca wiedźma Re: Jestem z Wami , Osiołomki :))) IP: *.crowley.pl 21.06.04, 01:50
        Tak nam dopomóż Kaczoro-Giertychowcy :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka