strajker
20.06.04, 13:55
Jaka jest polityka Kwaśniewskiego wobec Unii?
bez konfliktów, potulnie, budujemy Europę itd itp
Dlaczego?
dlatego, że w nagrodę za półtora roku Kwaśniewski dostanie jakąś ważną
posadkę w Brukseli;
i nie chodzi tu tylko o karierę; przecież teraz o większości spraw polskich
będzie decydować Bruksela, sądy brukselskie będą ważniejsze niż polskie.
Mając tą posadkę Kwaśniewski obsadzi odpowiednie stołki swoimi, którzy
będą decydować co w Polsce dziać się będzie
Oczywiście, że zaraz na to odezwie się tłum jaki to ja jestem chory
i pierdolnięty; ale tak jak pan prezydent obsadzał stołki przy polskiej
telewizji (oczywiste) i sądach (Rywina sądził koleś Kalisza) czego
doświadczył nawet Michnik, tak teraz będzie obsadzał stołki w Brukseli;
a że teraz Bruksela będzie często ważniejsza niż Warszawa dalej rządzić
będzie pan Kwaśniewski