derff
08.11.12, 12:09
Cała opozycja o tym teraz gada. Dla mnie słabość państwa to nie Smoleńsk ani dług publiczny ale to że rocznie gninie na drogach 5 tys ludzi i nic z tym nie można zrobić.
I proszę nie pisać że to przez złą jakość dróg. Większość śmiertelnych wypadków wydarza się przy dobtej pogodzie na prostych odcinkach dróg krajowych czyli tych najlepszych.