calendarium 19.04.13, 13:05 Oby skarb się ostał. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ukos I dobrze 19.04.13, 13:09 To był najmniej kompetentny minister w rządzie, zwykły picer, nie wiadomo jakim cudem doszło do jego nominacji (zasłużona rodzina to absolutnie nie powinno być kryterium!). To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Ale wpis do CV ma. 19.04.13, 13:18 ukos napisał: > To był najmniej kompetentny minister w rządzie, zwykły picer, nie wiadomo jakim > cudem doszło do jego nominacji (zasłużona rodzina to absolutnie nie powinno by > ć kryterium!). To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rz > ądów. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 13:22 ukos napisał: >To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów. Tak bo Grabarczyk, Mucha , Nowak to sukcesu :) Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: I dobrze 19.04.13, 13:26 A co masz do Grabarczyka poza jego urabianiem przez merdia? Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 13:33 obraza.uczuc.religijnych napisał: > A co masz do Grabarczyka poza jego urabianiem przez merdia? Co mam do Grabarczyka ? Weż plan budowy autostrad jak wchodził na funkcję i sprawdź wykonanie. Przyjrzyj się zabezpieczeniom kontraktu z chińczykami i zorientuj się jakie szanse na odszkodowanie ma rząd polski. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: I dobrze 19.04.13, 13:37 Sprawdziłem wykonanie, zrobił coś, czego żaden przed nim minister nie zrobił. Masz ten kontrakt z Chińczykami i przypatrzyłeś się mu? To się podziel. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 15:12 obraza.uczuc.religijnych napisał: > Sprawdziłem wykonanie, zrobił coś, Coś ?:) No coś zrobił. To i Budzanowski z Piterą coś zrobili. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: I dobrze 19.04.13, 15:16 To coś, to wybudowanie dróg w Polsce, których nikt wcześniej nie ruszył. Plus ułatwienie budów. A masz ten kontrakt z Chińczykami? podzielisz się, skoro się z nim zapoznałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 16:04 obraza.uczuc.religijnych napisał: > To coś, to wybudowanie dróg w Polsce, których nikt wcześniej nie ruszył. Plus u > łatwienie budów. Nie kłamiesz. Łżesz ! Drogi i autostrady budował np. rząd Millera. Coś wybudował . > A masz ten kontrakt z Chińczykami? podzielisz się, skoro się z nim zapoznałeś? Jest wada prawna wynikająca z niekompetencji zespołu ministerstwa uniemożliwiająca skuteczne dochodzenie kar. Wyjdzie za jakiś czas. Wada jest w zamocowaniu pełnomocnika korporacji chińskiej czyniący zawartą umowę bezwartościowym papierkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Podziel się odkryciem co zrobili Twoi ulubieńcy 19.04.13, 16:10 wiosnaludzikow napisał: > obraza.uczuc.religijnych napisał: > > > Sprawdziłem wykonanie, zrobił coś, > Coś ?:) No coś zrobił. To i Budzanowski z Piterą coś zrobili. Ale coś mi się wydaje, że gó... zrobili, a konkretnie to w autostradach nie kilometry, tylko burdel. Odpowiedz Link Zgłoś
godz-0800 Re: I dobrze 19.04.13, 13:32 wiosnaludzikow napisał: > ukos napisał: > > >To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów. > Tak bo Grabarczyk, Mucha , Nowak to sukcesu :) W tym rządzie jest więcej takich gwiazdorów jak Bodzanowski. Dla mnie osobiście Arłukowicz,Nowak,Mucha to niewypały. Nie wspomnę o wiceministrach takich jak Tomczykiewicz i M.Sekuła (ten... gadający z pustymi krzesłami). Odpowiedz Link Zgłoś
ukos To pokolenie w ogóle jakieś niewydarzone 19.04.13, 16:16 godz-0800 napisał: > W tym rządzie jest więcej takich gwiazdorów jak Bodzanowski. > Dla mnie osobiście Arłukowicz,Nowak,Mucha to niewypały. Trzydziestoparolatkowie, także z innych partii, to czystej wody partyjniactwo rozpychające się mimo braku elementarnego przygotowania. Chyba za bardzo inwestowano w partiach w "młodych obiecujących". To teraz obiecują co im ślina na język przyniesie. Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Re: I dobrze 19.04.13, 16:37 Niestety, tak. I nie koniec na nich (poszerzyłbym tę listę). -- buldog. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: I dobrze 19.04.13, 15:09 wiosnaludzikow napisał: > ukos napisał: > > >To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów. > Tak bo Grabarczyk, Mucha , Nowak to sukcesu :) .....i Czuma! Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Zarząd PGNiG też leci 19.04.13, 13:12 To się mu rzeczywiście należy. Niech lepiej gra na pianinie niż niezdarnie z Ruskimi. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Zarząd PGNiG też leci 19.04.13, 15:18 ukos napisał: > To się mu rzeczywiście należy. Niech lepiej gra na pianinie niż niezdarnie z Ru > skimi. Pani prezesa PGNiG(po Akademii Muzycznej) protegowana ministra SP(archeologa śródziemnomorskiego dostanie kopa w górę i poleci na ambasadorkę w Peru? W Nepalu? Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow ale kto do tego dopuścił !? 19.04.13, 15:22 zoil44elwer napisał: > Pani prezesa PGNiG(po Akademii Muzycznej) protegowana ministra SP(archeologa śr > ódziemnomorskiego dostanie kopa w górę i poleci na ambasadorkę w Peru? W Nepalu > ? Kto taki powołał muzyka na Ministra Skarbu a archeologa na prezesa korporacji gazowej. Odpowiem kto jest tym nieodpowiedzialnym durniem : Donald Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
godz-0800 Re: ale kto do tego dopuścił !? 19.04.13, 17:54 wiosnaludzikow napisał: > zoil44elwer napisał: > > Pani prezesa PGNiG(po Akademii Muzycznej) protegowana ministra SP(archeol > oga śr > > ódziemnomorskiego dostanie kopa w górę i poleci na ambasadorkę w Peru? W > Nepalu > > ? > Kto taki powołał muzyka na Ministra Skarbu a archeologa na prezesa korporacji > gazowej. > Odpowiem kto jest tym nieodpowiedzialnym durniem : Donald Tusk Donald dobiera sobie ludzi miernych, ale wiernych. On jest historykiem jakby nie było.Wie w co najlepiej zainwestować jeżeli chodzi o ludzkie przywary. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Nadety bubek i miernoty 19.04.13, 13:29 Okazuje się, że na tle dziadowskiego rządu gdański bubek może tylko zaimponować garniturem od Armaniego i bucikami Zegny. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Nadety bubek i miernoty 19.04.13, 13:34 haen2010 napisał: > Okazuje się, że na tle dziadowskiego rządu gdański bubek może tylko zaimponować > garniturem od Armaniego i bucikami Zegny. W ogóle ten rząd to ze strony PO nieomal DomMody. Odpowiedz Link Zgłoś
super.zgredek Re: Nadety bubek i miernoty 19.04.13, 13:36 Heniu, a czym [b]ty[b] możesz zaimponować?? Potraktuj to jako test zakresu twej fantazji :P Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b A Bondaryk się znowu wywinął. 19.04.13, 13:55 Premier powinien mieć informację przynajmniej z dwóch źródeł. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: A Bondaryk się znowu wywinął. 19.04.13, 16:42 wariant_b napisał: > Premier powinien mieć informację przynajmniej z dwóch źródeł. I od osób trzecich,z warszawskiego SALO(o)nu. Odpowiedz Link Zgłoś
zayka Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 14:27 WSI ładnie obegrało rudego pianistką Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 14:43 Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od oceny samego memorandum czy budowy rury. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 15:14 humbak napisał: > Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od oceny > samego memorandum czy budowy rury. Putin nieżle się ubawił z rządu Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 15:52 Czy ja wiem? Skutek tego rozgardiaszu może być taki że z rury nici będą. Nie wiem więc czy jest mu do śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 16:07 humbak napisał: > Czy ja wiem? Skutek tego rozgardiaszu może być taki że z rury nici będą. Nie wi > em więc czy jest mu do śmiechu. Ma jeszcze wiele możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 16:13 Z jakiejś przyczyny się do niej biorą, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 16:30 humbak napisał: > Z jakiejś przyczyny się do niej biorą, prawda? Działają na wielu odcinkach jednocześnie. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:11 humbak napisał: > Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od oceny > samego memorandum czy budowy rury. forum.gazeta.pl/forum/w,28,143955070,143955070,To_ile_Ruscy_musza_wybudowac_nitek_przez_Baltyk.html Byłoby głupio czerpać cały gaz przez gazport. A co jak będzie sroga zima i Bałtyk zamarznie? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:26 humbak napisał: > A o co Ci chodzi? Na złość Rosji odmrożę sobie uszy. Na rosyjskich węglowodorach (ich tranzycie możemy zarabiać). Kilka lat temu odkryto światłowód w rurze. Wielka afera się zrobiła, to Rosja pociągnęła rurę Bałtykiem, planuje tamtędy ciągnąć następne nitki. Pociągnie też i na południu. Jak się będziemy upierać to przez może Czarne. Będzie śmiesznie wyglądało. Polska opleciona ze wszech stron rosyjskim kokonem, na łupkach w których gazu nie ma. Minister powinien polecieć za zarządzanie firmami. A nie za rurę. Całe szczęście, że Solidaruchy nic nie słyszały o memorandum. Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 22:40 > > Minister powinien polecieć za zarządzanie firmami. A nie za rurę. Całe szczęści > e, że Solidaruchy nic nie słyszały o memorandum. > A co ja niby napisałem? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 23:01 humbak napisał: > > > > Minister powinien polecieć za zarządzanie firmami. A nie za rurę. Całe s > zczęści > > e, że Solidaruchy nic nie słyszały o memorandum. > > > > A co ja niby napisałem? No właśnie co napisałeś :) Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 23:05 Że nie oceniam planów budowy rury. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:32 hummer napisał: > humbak napisał: > > > Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od > oceny > > samego memorandum czy budowy rury. > > forum.gazeta.pl/forum/w,28,143955070,143955070,To_ile_Ruscy_musza_wybudowac_nitek_przez_Baltyk.html > Byłoby głupio czerpać cały gaz przez gazport. A co jak będzie sroga zima i Bałt > yk zamarznie? Jest wiele wyjść i możliwych planów ale ten rząd na pewno ich nie rozwiąże. Jedni grają w gałę , inni występują w TV a jeszcze inni niestety "rządzą". Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 17:07 DonalTinho kulo bal,obalo halby,hulo na balach,urzęduje po świecie-urlopuje w Dolomitach,na Machu PIChu*,na Krecie i słucho rozkazów świętej czwórcy wydowanych za Spiżowom Bramom,na Kremlu,w Berlinie i Owalnym gabinecie. Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec) Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: To nic nie szkodzi bo i skarbu brak. 19.04.13, 17:44 To załatw mi KGHM i ORLEN:) Odpowiedz Link Zgłoś