Dodaj do ulubionych

Ministra skarbu już nie ma !

19.04.13, 13:05
Oby skarb się ostał.
Obserwuj wątek
    • ukos I dobrze 19.04.13, 13:09
      To był najmniej kompetentny minister w rządzie, zwykły picer, nie wiadomo jakim cudem doszło do jego nominacji (zasłużona rodzina to absolutnie nie powinno być kryterium!). To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów.
      • hummer Ale wpis do CV ma. 19.04.13, 13:18
        ukos napisał:

        > To był najmniej kompetentny minister w rządzie, zwykły picer, nie wiadomo jakim
        > cudem doszło do jego nominacji (zasłużona rodzina to absolutnie nie powinno by
        > ć kryterium!). To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rz
        > ądów.
      • wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 13:22
        ukos napisał:

        >To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów.
        Tak bo Grabarczyk, Mucha , Nowak to sukcesu :)
        • obraza.uczuc.religijnych Re: I dobrze 19.04.13, 13:26
          A co masz do Grabarczyka poza jego urabianiem przez merdia?
          • wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 13:33
            obraza.uczuc.religijnych napisał:

            > A co masz do Grabarczyka poza jego urabianiem przez merdia?
            Co mam do Grabarczyka ?
            Weż plan budowy autostrad jak wchodził na funkcję i sprawdź wykonanie. Przyjrzyj się zabezpieczeniom kontraktu z chińczykami i zorientuj się jakie szanse na odszkodowanie ma rząd polski.
            • obraza.uczuc.religijnych Re: I dobrze 19.04.13, 13:37
              Sprawdziłem wykonanie, zrobił coś, czego żaden przed nim minister nie zrobił.
              Masz ten kontrakt z Chińczykami i przypatrzyłeś się mu? To się podziel.
              • wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 15:12
                obraza.uczuc.religijnych napisał:

                > Sprawdziłem wykonanie, zrobił coś,
                Coś ?:) No coś zrobił. To i Budzanowski z Piterą coś zrobili.
                • obraza.uczuc.religijnych Re: I dobrze 19.04.13, 15:16
                  To coś, to wybudowanie dróg w Polsce, których nikt wcześniej nie ruszył. Plus ułatwienie budów.
                  A masz ten kontrakt z Chińczykami? podzielisz się, skoro się z nim zapoznałeś?
                  • wiosnaludzikow Re: I dobrze 19.04.13, 16:04
                    obraza.uczuc.religijnych napisał:

                    > To coś, to wybudowanie dróg w Polsce, których nikt wcześniej nie ruszył. Plus u
                    > łatwienie budów.
                    Nie kłamiesz. Łżesz !
                    Drogi i autostrady budował np. rząd Millera. Coś wybudował .
                    > A masz ten kontrakt z Chińczykami? podzielisz się, skoro się z nim zapoznałeś?
                    Jest wada prawna wynikająca z niekompetencji zespołu ministerstwa uniemożliwiająca skuteczne dochodzenie kar. Wyjdzie za jakiś czas. Wada jest w zamocowaniu pełnomocnika korporacji chińskiej czyniący zawartą umowę bezwartościowym papierkiem.
                • ukos Podziel się odkryciem co zrobili Twoi ulubieńcy 19.04.13, 16:10
                  wiosnaludzikow napisał:

                  > obraza.uczuc.religijnych napisał:
                  >
                  > > Sprawdziłem wykonanie, zrobił coś,
                  > Coś ?:) No coś zrobił. To i Budzanowski z Piterą coś zrobili.

                  Ale coś mi się wydaje, że gó... zrobili, a konkretnie to w autostradach nie kilometry, tylko burdel.
        • godz-0800 Re: I dobrze 19.04.13, 13:32
          wiosnaludzikow napisał:

          > ukos napisał:
          >
          > >To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów.
          > Tak bo Grabarczyk, Mucha , Nowak to sukcesu :)


          W tym rządzie jest więcej takich gwiazdorów jak Bodzanowski.
          Dla mnie osobiście Arłukowicz,Nowak,Mucha to niewypały.
          Nie wspomnę o wiceministrach takich jak Tomczykiewicz i M.Sekuła (ten... gadający z pustymi krzesłami).
          • ukos To pokolenie w ogóle jakieś niewydarzone 19.04.13, 16:16
            godz-0800 napisał:

            > W tym rządzie jest więcej takich gwiazdorów jak Bodzanowski.
            > Dla mnie osobiście Arłukowicz,Nowak,Mucha to niewypały.

            Trzydziestoparolatkowie, także z innych partii, to czystej wody partyjniactwo rozpychające się mimo braku elementarnego przygotowania. Chyba za bardzo inwestowano w partiach w "młodych obiecujących". To teraz obiecują co im ślina na język przyniesie.
          • dystans4 Re: I dobrze 19.04.13, 16:37
            Niestety, tak. I nie koniec na nich (poszerzyłbym tę listę).
            --
            buldog.
        • zoil44elwer Re: I dobrze 19.04.13, 15:09
          wiosnaludzikow napisał:

          > ukos napisał:
          >
          > >To największe niepowodzenie personalne Tuska od początku jego rządów.
          > Tak bo Grabarczyk, Mucha , Nowak to sukcesu :)
          .....i Czuma!
    • ukos Zarząd PGNiG też leci 19.04.13, 13:12
      To się mu rzeczywiście należy. Niech lepiej gra na pianinie niż niezdarnie z Ruskimi.
      • zoil44elwer Re: Zarząd PGNiG też leci 19.04.13, 15:18
        ukos napisał:

        > To się mu rzeczywiście należy. Niech lepiej gra na pianinie niż niezdarnie z Ru
        > skimi.
        Pani prezesa PGNiG(po Akademii Muzycznej) protegowana ministra SP(archeologa śródziemnomorskiego dostanie kopa w górę i poleci na ambasadorkę w Peru? W Nepalu?
        • wiosnaludzikow ale kto do tego dopuścił !? 19.04.13, 15:22
          zoil44elwer napisał:
          > Pani prezesa PGNiG(po Akademii Muzycznej) protegowana ministra SP(archeologa śr
          > ódziemnomorskiego dostanie kopa w górę i poleci na ambasadorkę w Peru? W Nepalu
          > ?
          Kto taki powołał muzyka na Ministra Skarbu a archeologa na prezesa korporacji gazowej.
          Odpowiem kto jest tym nieodpowiedzialnym durniem : Donald Tusk
          • godz-0800 Re: ale kto do tego dopuścił !? 19.04.13, 17:54
            wiosnaludzikow napisał:

            > zoil44elwer napisał:
            > > Pani prezesa PGNiG(po Akademii Muzycznej) protegowana ministra SP(archeol
            > oga śr
            > > ódziemnomorskiego dostanie kopa w górę i poleci na ambasadorkę w Peru? W
            > Nepalu
            > > ?
            > Kto taki powołał muzyka na Ministra Skarbu a archeologa na prezesa korporacji
            > gazowej.
            > Odpowiem kto jest tym nieodpowiedzialnym durniem : Donald Tusk

            Donald dobiera sobie ludzi miernych, ale wiernych. On jest historykiem jakby nie było.Wie w co najlepiej zainwestować jeżeli chodzi o ludzkie przywary.
    • haen2010 Nadety bubek i miernoty 19.04.13, 13:29
      Okazuje się, że na tle dziadowskiego rządu gdański bubek może tylko zaimponować garniturem od Armaniego i bucikami Zegny.
      • wiosnaludzikow Re: Nadety bubek i miernoty 19.04.13, 13:34
        haen2010 napisał:

        > Okazuje się, że na tle dziadowskiego rządu gdański bubek może tylko zaimponować
        > garniturem od Armaniego i bucikami Zegny.
        W ogóle ten rząd to ze strony PO nieomal DomMody.
      • super.zgredek Re: Nadety bubek i miernoty 19.04.13, 13:36
        Heniu, a czym [b]ty[b] możesz zaimponować??
        Potraktuj to jako test zakresu twej fantazji :P
    • wariant_b A Bondaryk się znowu wywinął. 19.04.13, 13:55
      Premier powinien mieć informację przynajmniej z dwóch źródeł.
      • zoil44elwer Re: A Bondaryk się znowu wywinął. 19.04.13, 16:42
        wariant_b napisał:

        > Premier powinien mieć informację przynajmniej z dwóch źródeł.
        I od osób trzecich,z warszawskiego SALO(o)nu.
    • zayka Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 14:27
      WSI ładnie obegrało rudego pianistką
    • humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 14:43
      Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od oceny samego memorandum czy budowy rury.
      • wiosnaludzikow Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 15:14
        humbak napisał:

        > Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od oceny
        > samego memorandum czy budowy rury.
        Putin nieżle się ubawił z rządu Tuska.
        • humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 15:52
          Czy ja wiem? Skutek tego rozgardiaszu może być taki że z rury nici będą. Nie wiem więc czy jest mu do śmiechu.
          • wiosnaludzikow Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 16:07
            humbak napisał:

            > Czy ja wiem? Skutek tego rozgardiaszu może być taki że z rury nici będą. Nie wi
            > em więc czy jest mu do śmiechu.
            Ma jeszcze wiele możliwości.
            • humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 16:13
              Z jakiejś przyczyny się do niej biorą, prawda?
              • wiosnaludzikow Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 16:30
                humbak napisał:

                > Z jakiejś przyczyny się do niej biorą, prawda?
                Działają na wielu odcinkach jednocześnie.
                • humbak Re: Ministra skarbu już nie ma ! 19.04.13, 22:39
                  Możesz dać źródło?
      • hummer Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:11
        humbak napisał:

        > Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od oceny
        > samego memorandum czy budowy rury.

        forum.gazeta.pl/forum/w,28,143955070,143955070,To_ile_Ruscy_musza_wybudowac_nitek_przez_Baltyk.html
        Byłoby głupio czerpać cały gaz przez gazport. A co jak będzie sroga zima i Bałtyk zamarznie?
        • humbak Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:14
          A o co Ci chodzi?
          • hummer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:26
            humbak napisał:

            > A o co Ci chodzi?

            Na złość Rosji odmrożę sobie uszy.
            Na rosyjskich węglowodorach (ich tranzycie możemy zarabiać).
            Kilka lat temu odkryto światłowód w rurze. Wielka afera się zrobiła, to Rosja pociągnęła rurę Bałtykiem, planuje tamtędy ciągnąć następne nitki.
            Pociągnie też i na południu. Jak się będziemy upierać to przez może Czarne.
            Będzie śmiesznie wyglądało. Polska opleciona ze wszech stron rosyjskim kokonem, na łupkach w których gazu nie ma.

            Minister powinien polecieć za zarządzanie firmami. A nie za rurę. Całe szczęście, że Solidaruchy nic nie słyszały o memorandum.
            • hummer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:28
              Morze :)
            • humbak Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 22:40
              >
              > Minister powinien polecieć za zarządzanie firmami. A nie za rurę. Całe szczęści
              > e, że Solidaruchy nic nie słyszały o memorandum.
              >

              A co ja niby napisałem?
              • hummer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 23:01
                humbak napisał:

                > >
                > > Minister powinien polecieć za zarządzanie firmami. A nie za rurę. Całe s
                > zczęści
                > > e, że Solidaruchy nic nie słyszały o memorandum.
                > >
                >
                > A co ja niby napisałem?

                No właśnie co napisałeś :)
                • humbak Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 23:05
                  Że nie oceniam planów budowy rury.
        • wiosnaludzikow Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 16:32
          hummer napisał:

          > humbak napisał:
          >
          > > Musiało się tak skończyć. Cała sprawa jest dość żenująca, niezależnie od
          > oceny
          > > samego memorandum czy budowy rury.
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/w,28,143955070,143955070,To_ile_Ruscy_musza_wybudowac_nitek_przez_Baltyk.html
          > Byłoby głupio czerpać cały gaz przez gazport. A co jak będzie sroga zima i Bałt
          > yk zamarznie?
          Jest wiele wyjść i możliwych planów ale ten rząd na pewno ich nie rozwiąże. Jedni grają w gałę , inni występują w TV a jeszcze inni niestety "rządzą".
          • zoil44elwer Re: Tą Rurą to i Ty się zaraziłeś? 19.04.13, 17:07
            DonalTinho kulo bal,obalo halby,hulo na balach,urzęduje po świecie-urlopuje w Dolomitach,na Machu PIChu*,na Krecie i słucho rozkazów świętej czwórcy wydowanych za Spiżowom Bramom,na Kremlu,w Berlinie i Owalnym gabinecie.
            Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
    • wlodzimierz.iljicz To nic nie szkodzi bo i skarbu brak. 19.04.13, 17:32
      • wiosnaludzikow Re: To nic nie szkodzi bo i skarbu brak. 19.04.13, 17:44
        To załatw mi KGHM i ORLEN:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka