po.killer.00001
07.07.13, 10:33
Jaruzelski renegat.
Jako chłopiec wywieziony z rodziną na tzw.Sybir.
Bardzo mu się obozy tam sPOdobały a szczególnie NKWD i po powrocie postanowił takie coś w Polsce POrobić. No i jakiś czas to się udawało mu.
Jest jeszcze w Polsce wielu takich którym postępowanie NKWD I UB bardzo się POdobało i nostalgia za tamtymi czasami ciągle trwa.