Dodaj do ulubionych

SZYDERSTWO!

IP: 213.76.59.* 26.03.02, 23:07
Po raz kolejny zhańbiono polskie odznaczenie państwowe. Czołowy chwalca PRL-u i
pererelowskich totumfackich Moskwy - Broniarek odznaczony został jednym z
najwyższych orderów demokratycznej Polski. Czystym szyderstwem jest komentarz
oficjeli do tego wydarzenia, iż był wprawdzie Broniarek draniem i dyspozycyjnym
komentatorem KC PZPR, ale ...na ludzi nie donosił (sic!). Sam Broniarek setnie
się przed kamerami tym wydarzeniem ubawił, twierdząc cynicznie, że odznaczenie
mu się nie należało, bo był on świadomym, czołowym kłamcą w aparacie propagandy
PRL. Pomyśleć, że tak skompromitowanego człowieka uhonorowano na równi z
Nowakiem-Jeziorańskim, Karskim i innymi bohaterami Polski, których Broniarek
notorycznie opluwał.
Niedawni aparatczycy KC PZPR, agenci sowieckiej Moskwy – Miller, Kwaśniewski,
Oleksy i inni teraz już bez najmniejszych skrupułów rządzą się po dawnemu, jako
właściciele Polski. Trudno się dziwić ich świetnemu samopoczuciu wobec poklasku
uzyskanego ze strony tak dużej części naszego społeczeństwa.
Obserwuj wątek
    • Gość: Palme Re: SZYDERSTWO! IP: 172.16.1.* 26.03.02, 23:37
      W czasach Globalizmu i globalnej wioski jaka jest Nasza Planeta,czas juz
      skonczyc z ta Plemienna Mentalnoscia . Takie rzeczy i idee jak :
      Ojczyzna,Patriotyzm prowadza tylko do wojen.Odrzucmy wreszcie poglady dzikusow
      wyrosle z myslenia ; Ziemia i
      Krew.

      ps. a temu PZPR-owcowi nalezal sie order bialego ptaszka ,bo za PRL
      zamiast wprowadzac jak na Komunistow przystalo : KOSMOPOLITYZM,to PRL i PZPR
      tresowali narod w patriotyzmie i ojczyznianych mitach,bialo-czerwone szmaty
      wisialy wszedzie i orzelki. Szczuto na inne narody np. jak wobec takich
      ludow :Amerykanie,Anglicy,Zydzi. W dodatku rechabilitowano pol-faszystow z AK
      co zabijala Polakow w W-wie i innych rejonach Polski tylko dlatego ,ze nie
      popierali dyrektyw pseudo-rzadu w Londynie. O zabijaniu przez AK Zydow na
      bagnach i w lasach ,wie juz kazdy znajacy NIE ZKLAMANA przez PRL i Londyn
      Historie.

      ps. Patrioci to faszysci z ludzka twarza ,szkoda czasu na ta
      chalastre. To przez ich ideologie tyle wojen na ziemi ( vide Izrael dzis.....).
      Nowaki-Jezioranskie,Moskale,Hitlery,kard. Wyszynskie,PZPR-owcy,AK-owcy,MOczary
      nam tu niepotrzebne w jednoczacej sie Europie i jednoczacym sie swiecie.
      Order Orla Bialego to odznaka jak swastyka ,bo oznacza prymitywna przynaleznosc
      plemienna i odwoluje sie do walki plemiennej.
      Tacy jak Anders czy Jaruzel to katowali Cyganow i francuskich Kosmopolitow w
      Dachau. SMIERC PATRIOTOM ! VIVAT Braterstwo
      ludow wszystkich ras !! Kosmopolityzm OK.
      • Gość: ania Re: SZYDERSTWO! IP: *.upc.chello.be 26.03.02, 23:49
        Nie wiem czy wPolsce cos wiadomo ale tu w belgijskiej telewizji podano,ze
        Ukraina zrehabilitowala zolnirzy z Dywizji SS Galicja teraz to sa patrioci .Jak
        bys to nazwal ERES?
        • Gość: Kraken Re: SZYDERSTWO! IP: *.ipt.aol.com 27.03.02, 02:28

          Szyderstwem jest obecnosc TEGO GOWNA na scianie sejmowej!!!!Co do roznych
          blaszek-NIECH SIE OBWIESZAJA-na zdrowie,moze bedzie jak w pamietnym (za komuny)
          kawale-co robi wieczorem Brezniew??Ano,przepina ordery z garnituru na pidzame!
          Co do "prawdziwych" patriotow .roznych watazkow kukielkowego(nie)rzadu w
          Londynie,w znacznej czesci byli to pospolici bandyci i mordercy,dosc wspomniec
          glosnego majora "Szarego",ktory z zimna krwia wymordowal wies Wierzchowiny-195
          dusz(w tym 65 dzieci)-OT KURWA BOHATER NA MODLE RYDZYKA!!!Jakos wiele sie
          pierdoli o zbrodniach Krasnej Armii,lecz za bohaterstwo uwaza sie bezmyslne
          wygubienie ponad 200.000 ludnosci Warszawy(ze o zrujnowaniu miasta nie wspone)
          podczas idiotycznej awantury zwanej szumnie Powstaniem Warszawskim(zreszta
          przejebane powstania to juz taka warszawska specjalnosc-
          listopadowe,styczniowe,warszawskie-A WSZYSTKIE PRZEZNIETE)i za ten wyczyn Bor-
          Komorowski powinien zostac powieszony(rozstrzelanie to smierc
          honorowa,nienalezaca sie temu durnemu skurwielowi)
          Cos Polacy nie lubia mowic o tzw,"szmalcownikach",za to wiele wrzasku na
          zydowskie prowokacje,wystarczy aby Zydzi przypomnieli Polaczkom,jak to wydawano
          ich gestapo(oskubawszy przedtem z majatku)aby zaraz podniosl sie wrzask na
          zydowska niesprawiedliwosc-a przeciez wiele z tych "rodowych" majatkow bralo
          swoj poczatek w "szmalcowiznie"(szkoda,ze komuna nie rozliczyla tych spraw z
          nalezyta powaga).Jakos tak zapomniano rowniez skad ma swij rodowod
          powiedzenie,ze "dla Polaka najwiekszym wrogiem nie jest Niemiec,Rusek,czy ZYd-
          jest nim DRUGI POLAK-otoz ukuli je urzednicy Geheim Staas Polizei
          (gestapo),kiedy to po wrzesniu 39 Polacy tak kablowali jeden na drugiego,ze
          policja nie wyrabiala sie ze sprawdzaniem denuncjacji,a dzis jeden "patriota" z
          drugim wypina klapy po odznaczenia,ktorych "pozbawila" ich ta wredna komuna.
          • Gość: Mysteric Re: SZYDERSTWO! IP: *.112.popsite.net 27.03.02, 03:10
            Broniarek to wstyd, wyrozniac tekiego sprzedawczyka i sluge czerwonych.


            narody pozostana a slabe i socjalistyczne zgina.
            Do ktorych zalicza sie Polska pokaza najblizsze lata.
            O sile narodow decyduje industrialnosc spolecznosci tych narodow.
            Lewica jest zaprzeczeniem industrialnosci poniewaz ja zwalcza czyli zwalcza
            wolna i niepodlegla Polske.
            Nie istnieje socjalistyczna sprawiedliwosc spoleczna, istnieje tylko
            indywidualizm i nieprzecietnosc jednostek.

          • Gość: pismak Re: do Palmego i Krakena IP: *.chello.pl 27.03.02, 08:11
            Ciekawe, czy jest mozliwe pobicie Waszych
            rekordow hucpy, chamstwa i prostackiej glupoty.
            • Gość: kraken Re: do Palmego i Krakena-comeback IP: *.ipt.aol.com 28.03.02, 15:29
              Gość portalu: pismak napisał(a):

              > Ciekawe, czy jest mozliwe pobicie Waszych
              > rekordow hucpy, chamstwa i prostackiej glupoty.

              CO-PRAWDA W OCZETA KOLE????
              Przemawia przez ciebie typowo katolicka "argumentacja"-to co niewygodne
              najlepiej okreslic mianem chamstwa i glupoty,bo,ze to nieprawda nie masz odwagi
              powiedziec
              • Gość: pismak Re: do Palmego i Krakena-comeback IP: *.chello.pl 28.03.02, 21:30
                Gość portalu: kraken napisał(a):

                > CO-PRAWDA W OCZETA KOLE????
                > Przemawia przez ciebie typowo katolicka
                > "argumentacja"-to co niewygodne najlepiej okreslic
                > mianem chamstwa i glupoty,bo,ze to nieprawda nie masz
                > odwagi powiedziec

                Nie uzywaj slowa PRAWDA, bo do niego nie dorosles. I kim
                Ty jestes, ze masz czelnosc twierdzic, ze znasz prawde i
                jeszcze mnie o niej pouczac? A chocby zdanie
                "Szyderstwem jest obecnosc TEGO GOWNA na scianie
                sejmowej" - co ma wspolnego z PRAWDA? Natomiast z Twoim
                chamstwem, hucpa i glupota bardzo duzo. Wlasciwie nie
                powinienem uzywac tak wielkich slow, bo bedziesz czul
                sie zaszczycony. Na okreslenie tego, co piszesz,
                wystarczy jedno slowo: gowniarstwo.
                Na koniec dam Ci rade. Jesli chcesz, zebym zaczal
                podejrzewac, ze piszesz PRAWDE - wszystko jedno, czy
                mialaby mnie kolec w oczeta czy nie - zrob najpierw ten
                gigantyczny dla Ciebie wysilek i oczysc ja z belkotu.

        • Gość: eres Re: SZYDERSTWO! Do Ani IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.02, 23:47
          Nie znalazlem w polskiej prasie tej bulwersujacej informacji. Na temat 14.
          dywizji SS „Halyczyna” było juz w polskiej prasie szereg dyskusji, kiedys nawet
          w paryskiej „Kulturze”. Sprawy zwiazane z ta dywizja sa wciaz przedmiotem badan
          historykow. Do kuriosum zaliczyc mozna fakt, iz dowodca owej dywizji, gen.
          Pawlo Szandruk zostal przez gen. Andersa odznaczony po wojnie Krzyzem Virtuti
          Militari za walecznosc w czasie kampanii wrzesniowej (Szandruk był kontraktowym
          pulkownikiem wojska polskiego).
          Rownie bulwersujace sa pojawiajace się informacje o aktywnosci istniejacych na
          Lotwie i w Estonii stowarzyszen bylych czlonkow kolaboracyjnych jednostek SS, a
          o ich legalnej dzialalnosci swiadcza ...przemarsze rocznicowe bylych SS-manow.
          Jest to dla mnie nie pojete! W Polsce jest to nie do pomyslenia, aby czlonkowie
          zawiazanego w Generalnym Gubernatorstwie polskiego legionu kolaboracyjnego
          (szczesciem nielicznego i o krotkiej zywotnosci) zechcieli sie w ogole do
          przynaleznosci do owego legionu przyznac.
          Jak jednak dobrze wiesz, wiekszosci czlonkow podobnych dywizji SS -
          francuskiej, holenderskiej czy norweskiej wlos z glowy po wojnie nie spadl. Ale
          przemarszow w powojennych czasach nie wazyli sie urzadzac. Kare poniesli
          jedynie ich przywodcy faszystowscy, choc tez nie wszyscy (np. przywodca
          faszystow francuzkich Leon Degrelle dozyl starosci w Hiszpanii).
        • indris SS-Galizien 28.03.02, 11:20
          Owszem, w polskiej prasie było coś o tym, z braku czasu przejrzałem tylko
          tytuły. Również pisano o rodzaju rehabilitacji przyniemieckich formacji
          łotewskich.
          Dla Ukraińców nie jest to SS Galizien ale SS Hałyczyna (ale tego chyba Belg
          nie wymówi) Sama nazwa Galicja jest zlatynizowaną formą tego słowa a pochodzi
          od ziemi HALICKIEJ (od miasta Halicza). Dla Polaków byli to kolaboranci w
          POLSKIM znaczeniu rego słowa, ale dla Ukraińców byli to collaborateurs w
          znaczeniu francuskim. W ogóle II wojna światowa była dla Polaków materialnie
          straszliwa ale moralnie prosta: hitlerowskie Niemcy były państwem obrzydliwym i
          jednocześnie wrogiem. Dla Ukraińców a jeszcze bardziej Bałtów było to bardziej
          skomplikowane. Te Niemcy były, przynajmniej dla bardziej zorientowanych,
          obrzydliwe, ale były też państwem, które rozgromiło w 1941 ich okupanta.
    • Gość: nik Re: SZYDERSTWO! IP: *.216-194-7-41.nyc.ny.metconnect.net 28.03.02, 06:17

      > Pomyśleć, że tak skompromitowanego człowieka uhonorowano na równi z
      > Nowakiem-Jeziorańskim, Karskim i innymi bohaterami Polski, których Broniarek

      A może on taki sam bohater jak oni?
      Pasuje do towarzystwa jak najbardziej.
      • Gość: ania Re: SZYDERSTWO! Do ERESA IP: *.upc.chello.be 28.03.02, 12:08
        Wiesz troche mnie zaskoczylo,ze czepnales sie Broniarka bo w koncu jest duzo
        innych ludzi ,ktorzy dzialali i tworzy li w PRL Wajda Zanussi Kieslowski oni
        tez robili filmy brali nagrody a coz ten Broniarek Ci zawinil robil to co
        umial .
        • Gość: Andrzej Brawo Zygmunt Broniarek !!! Gratulacie ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 12:14
          Olewać solidaruchów. Te gówna nie dorosły "Wesołemu Mundziowi" do pięt.
        • Gość: Indris Próba wyjaśnienia IP: *.ibspan.waw.pl 28.03.02, 12:16
          Różnica między Broniarkiem a wymienionymi przez Ciebie polega na ich zachowaniu
          się w stanie wojennym.
          • Gość: ania Re: Próba wyjaśnienia IP: *.upc.chello.be 28.03.02, 12:23
            a teraz sa jeszcze lepsi bo tworza na kleczkach.
          • mmikki2 Brawo Broniarek ! 28.03.02, 12:23
            Lać na zawistnych i oszołomionych solidaruchów.
    • Gość: t Re: SZYDERSTWO! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.02, 18:11
      Gość portalu: eres napisał(a):

      > Po raz kolejny zhańbiono polskie odznaczenie państwowe. Czołowy chwalca PRL-u i
      >
      > pererelowskich totumfackich Moskwy - Broniarek odznaczony został jednym z
      > najwyższych orderów demokratycznej Polski. Czystym szyderstwem jest komentarz
      > oficjeli do tego wydarzenia, iż był wprawdzie Broniarek draniem i dyspozycyjnym
      >
      > komentatorem KC PZPR, ale ...na ludzi nie donosił (sic!). Sam Broniarek setnie
      > się przed kamerami tym wydarzeniem ubawił, twierdząc cynicznie, że odznaczenie
      > mu się nie należało, bo był on świadomym, czołowym kłamcą w aparacie propagandy
      >
      > PRL. Pomyśleć, że tak skompromitowanego człowieka uhonorowano na równi z
      > Nowakiem-Jeziorańskim, Karskim i innymi bohaterami Polski, których Broniarek
      > notorycznie opluwał.
      > Niedawni aparatczycy KC PZPR, agenci sowieckiej Moskwy – Miller, Kwaśniew
      > ski,
      > Oleksy i inni teraz już bez najmniejszych skrupułów rządzą się po dawnemu, jako
      >
      > właściciele Polski. Trudno się dziwić ich świetnemu samopoczuciu wobec poklasku
      >
      > uzyskanego ze strony tak dużej części naszego społeczeństwa.

      Gierek dał Breżniewowi Virtuti Militari a, Kwaśniewski kontynuuje tradycję
      niszczenia polskich odznaczeń. Smutne.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka