Dodaj do ulubionych

PIS był przeciwko wejściu Polski do UE

02.12.13, 09:25
taka prawda
Obserwuj wątek
    • unkannier.sking jakiś link potwierdzający 02.12.13, 09:30
      ?????
      • gtxl Re: jakiś link potwierdzający 02.12.13, 09:39
        unkannier.sking napisała:

        > ?????


        Ja znalazłem to, ale to pewnie podróba.

        www.youtube.com/watch?v=Wvp44Ce4UV0
        • unkannier.sking jeśli wierzyc wikipedii to 02.12.13, 09:42

          PiS był za wstąpieniem Polski do UE




          gtxl napisał:

          > unkannier.sking napisała:
          >
          > > ?????
          >
          >
          > Ja znalazłem to, ale to pewnie podróba.
          >
          > www.youtube.com/watch?v=Wvp44Ce4UV0
      • douglasmclloyd Pamięć cię zawodzi? 02.12.13, 19:08
        Zamiast UE miała być Europa Ojczyzn.
    • unkannier.sking kłamiesz 02.12.13, 09:37
      bo z tego co pamiętam to tylko SAMOOBRONA była PRZECIW

      pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_sprawie_przyst%C4%85pienia_Polski_do_Unii_Europejskiej#Zwolennicy_i_przeciwnicy
    • mariner4 Jest nadal 02.12.13, 09:46
      Szaleńcze plany prezesa są nie do zrealizowania w UE i NATO.
      Na szczęście jest już stary i lichego zdrowia. Następców też nie widać. Niedługo biologia sama to za nas zrobi. Oby jak najszybciej.
      MN.
    • unkannier.sking Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 12:00
      ....cyt."Kaczyński w Kijowie agitujący za UE – po doświadczeniach Polski !! – a przeciw demokratycznie wybranemu rządowi obcego państwa. Dowód, jak ordynacja partyjniacka może człeka skundlić, a nam odebrać możność jakiegokolwiek wyboru. Czy naród dojrzeje wreszcie, dojrzy konieczność wymuszenia JOW, czyli szansy wyboru odważnych i patriotów, ludzi sprawdzonych od lat, czy od pokoleń..."

      ======================

      Gdy woda sięga ust – głowa do góry.
      • katarynka705 Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 12:07
        w MEDIACH RYDZYKA PIS straszył ,że po wejściu do UE dopadną nas wszelkie możliwe plagi egipskie .
        • unkannier.sking jakieś zródło tej "sensacji" 02.12.13, 13:16
          masz to podaj
          • 1all.correct Re: jakieś zródło tej "sensacji" 02.12.13, 13:51
            unkannier.sking napisała:

            > masz to podaj
            Poczytaj "Dzieła Zebrane" Mlaskacza lub przemówienia Wypierdka ... .
        • sverir Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:00
          Może straszył, ale PiS był eurosceptyczny, a nie przeciwny integracji europejskiej. Jak to się wtedy mówiło: do Unii tak, ale nie na kolanach.
          • 1all.correct Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:36
            sverir napisał:

            > Może straszył, ale PiS był eurosceptyczny, a nie przeciwny integracji europejsk
            > iej. Jak to się wtedy mówiło: do Unii tak, ale nie na kolanach.
            Tak, tak. Ależ oczywiście, oczywiście. PiSdzioch potrafią rewelacyjnie odwracać kota ogonem do przodu ... .
            • sverir Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:57
              > Tak, tak. Ależ oczywiście, oczywiście. PiSdzioch potrafią rewelacyjnie odwracać
              > kota ogonem do przodu

              To raczej problem euroentuzjastów, którzy nigdy nie potrafili ogarnąć eurosceptycyzmu. Dla własnej wygody stworzyli wizerunek chłopa z SO, który boi się o polską ziemię i dlatego jest przeciw integracji europejskiej. Tymczasem ruch eurosceptyczny był bardziej różnorodny, było wielu zwolenników integracji na innych po prostu zasadach, niż oferowała Unia. PiS, przy wszystkich swoich wadach, nie szalał po stronie Samoobrony. Nawet LPR nie był antyintegracyjny.
          • gtxl Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:51
            sverir napisał:

            > Może straszył, ale PiS był eurosceptyczny, a nie przeciwny integracji europejsk
            > iej. Jak to się wtedy mówiło: do Unii tak, ale nie na kolanach.


            No...to nic głupiego nie powiedzieli.
        • gtxl Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:51
          katarynka705 napisała:

          > w MEDIACH RYDZYKA PIS straszył ,że po wejściu do UE dopadną nas wszelkie możli
          > we plagi egipskie .


          Pieprzysz ruski szpionie....
          • 1all.correct Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:54
            gtxl napisał:

            > katarynka705 napisała:
            >
            > > w MEDIACH RYDZYKA PIS straszył ,że po wejściu do UE dopadną nas wszelkie
            > możli
            > > we plagi egipskie .
            >
            >
            > Pieprzysz ruski szpionie....
            Pieprzy to Ciebie Twój partner. Ale to Wasza wewnętrzna (!) sprawa.
            • gtxl Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:58
              1all.correct napisała:

              > gtxl napisał:
              >
              > > katarynka705 napisała:
              > >
              > > > w MEDIACH RYDZYKA PIS straszył ,że po wejściu do UE dopadną nas ws
              > zelkie
              > > możli
              > > > we plagi egipskie .
              > >
              > >
              > > Pieprzysz ruski szpionie....
              > Pieprzy to Ciebie Twój partner. Ale to Wasza wewnętrzna (!) sprawa.


              Coś ci się niedzielski popie...ło, ale to twój problem.


    • judeosceptyk Re: PIS był przeciwko wejściu Polski do UE 02.12.13, 14:55
      a ty byles za, czy przeciw ?
    • piotr7777 nieprawda 02.12.13, 17:53
      PiS był za wstąpieniem do UE, jedynie Marek Jurek i grupa jego zwolenników głosowała przeciw. Przeciw były wtedy LPR (jednoznacznie) i nieco mniej jednoznacznie Samoobrona.
      • 1all.correct Re: nieprawda. Ale jaja!!! 02.12.13, 18:55
        piotr7777 napisał:

        > PiS był za wstąpieniem do UE, jedynie Marek Jurek i grupa jego zwolenników gło
        > sowała przeciw. Przeciw były wtedy LPR (jednoznacznie) i nieco mniej jednoznacz
        > nie Samoobrona.
        Przecież ty sam w to nie wierzysz !
        • piotr7777 Re: nieprawda. Ale jaja!!! 02.12.13, 20:01
          > Przecież ty sam w to nie wierzysz !


          Nie muszę wierzyć - wiem jak było.

          Dowód ostateczny:
          www.youtube.com/watch?v=D4Ee2MyO6xw
          • 1all.correct Re: nieprawda. Ale jaja!!! 02.12.13, 20:06
            piotr7777 napisał:

            > > Przecież ty sam w to nie wierzysz !
            >
            >
            > Nie muszę wierzyć - wiem jak było.
            >
            > Dowód ostateczny:
            > www.youtube.com/watch?v=D4Ee2MyO6xw
            To bałach dla debili. Najważniejsze było: no niby tak, ALE !
    • zbysio45 Re: PIS był przeciwko wejściu Polski a skad taka 02.12.13, 20:12
      wiadomosc kiepski propagandzisto ?wypisywanie kłamstw nie przyniesie wiekszego poparcia dla PO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka