Gość: cynamon IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.03.02, 19:35 ...arcybiskup homoseksualista bez kary, skorumpowany sędzia z katowic nie chce gadać, rakiety strzała może ukraść kto chce, kwaśniewski i miller cały czas uśmiechnięci! Ludzie toż to kloaka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alek Do Cynamona IP: *.ipt.aol.com 28.03.02, 21:41 Nie histeyzuj, Cynamon. Burdel jest wszedzie. W Polsce wiekszy niz gdzie indiej ale Polska to postkomuchy zaplatane w sredniowieczna, klerykalna pajeczyne. Potrzeba troche czasu, doswiadczenia i wiedzy. To wymaga czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cogito Re: Do Cynamona IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 22:04 Cynamon wcale nie histeryzuje-takie są fakty.Pozostała sprawa czasu-kiedy nas diabli wezmą.Sądzę,że nikt po nas płakać nie będzie,a raczej odtechną. Szkoda naszych dziadów i ojców co krew za Polskę przelali. Dzisiaj nikogo los milionów Polaków nie obchodzi.Jak kiedyś Pan,Wójt i Pleban sprzysięgli się przeciw Polsce i... każdy chce wydrzeć jak najwięcej. Przyznaję,że też nie trawię uśmiechniętych i zadowolonych gęb Kwaśniewskiego, Millera i zacietej {a la faryzeusz} Życińskiego-naczelnego inkwizytora. Tutaj nie ma zlituj się. A wszystko dla picu i pod publiczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alek Do Cogito IP: *.ipt.aol.com 28.03.02, 22:38 Jestes porzadny facet, to widac. Widzisz, ja patrze na to troche z dystansu wiec na chlodno. Mysle, ze my Polacy zapomnielismy o tym, ze lad, porzadek i sprawiedliwosc przychodzi po dlugich latach. Wierzylismy, ze po upadku komuny nagle nastapi cud i wszystko stanie sie sprawiedliwe, wszyscy staniemy sie bogaci i wspaniali. Obok komuny byla w Polsce inna sila polityczna, dotad lekcewazona, ktora wykorzystala polityczna pustke dla wlasnych, egoistycznych celow. Mowie oczywiscie o KK. Oglupialy narod chwytal jak slepiec raz jednego, raz drugiego. Potrzeba dlugich lat aby ludzie zaczeli myslec, zeby zaczeli normalnie dyskutowac. Gotowe recepty, obojetnie jakie beda, beda podyktowane wylacznie doraznymi interesami politycznymi tej czy innej partii. Niestety mysle, ze dopiero nasze porawnuki doczekaja w miare normalnej Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imagine Re: Do Cogito IP: *.unl.edu 28.03.02, 22:56 Gość portalu: Alek napisał(a): > Jestes porzadny facet, to widac. Widzisz, ja patrze na to troche z dystansu > wiec na chlodno. Mysle, ze my Polacy zapomnielismy o tym, ze lad, porzadek i > sprawiedliwosc przychodzi po dlugich latach. Wierzylismy, ze po upadku komuny > nagle nastapi cud i wszystko stanie sie sprawiedliwe, wszyscy staniemy sie > bogaci i wspaniali. Obok komuny byla w Polsce inna sila polityczna, dotad > lekcewazona, ktora wykorzystala polityczna pustke dla wlasnych, egoistycznych > celow. Mowie oczywiscie o KK. Oglupialy narod chwytal jak slepiec raz jednego, > > raz drugiego. Potrzeba dlugich lat aby ludzie zaczeli myslec, zeby zaczeli > normalnie dyskutowac. Gotowe recepty, obojetnie jakie beda, beda podyktowane > wylacznie doraznymi interesami politycznymi tej czy innej partii. > Niestety mysle, ze dopiero nasze porawnuki doczekaja w miare normalnej Polski. Za pozno. Niedlugo juz szlag trafi ta planete. Nie bedzie zadnych wnukow ani wolnej Polski. Imagine. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U Re: Kraj goownem płynący... IP: *.gis.net 28.03.02, 23:42 Gość portalu: cynamon napisał(a): > ...arcybiskup homoseksualista bez kary, skorumpowany sędzia z katowic nie chce > gadać, rakiety strzała może ukraść kto chce, kwaśniewski i miller cały czas > uśmiechnięci! Ludzie toż to kloaka! Nalezy obserwowac ich usmiechy.Jesli zaczna znikac,to znaczy ze Polska wraca na swoje miejsce. Zanim zaczna sioe nastepne wybory,patriotyczne kregi w Polsce powinny stworzyc "liste smrodu",na ktorej powinni figurowac wszyscy "zasluzeni" dzisiaj rozowi.Lista ta powinna trafic pod kazda strzeche,do kazdego domu. A w dniu wyborow,wziac kazdego za kolnierz i doprowadzic do urny wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kraj goownem płynący... IP: *.upc.chello.be 28.03.02, 23:45 Gość portalu: U napisał(a): > Gość portalu: cynamon napisał(a): > > > ...arcybiskup homoseksualista bez kary, skorumpowany sędzia z katowic nie > chce > > gadać, rakiety strzała może ukraść kto chce, kwaśniewski i miller cały cza > s > > uśmiechnięci! Ludzie toż to kloaka! > > Nalezy obserwowac ich usmiechy.Jesli zaczna znikac,to znaczy ze Polska wraca na > swoje miejsce. > Zanim zaczna sioe nastepne wybory,patriotyczne kregi w Polsce powinny stworzyc > "liste smrodu",na ktorej powinni > figurowac wszyscy "zasluzeni" dzisiaj rozowi.Lista ta powinna trafic pod kazda > strzeche,do kazdego domu. > A w dniu wyborow,wziac kazdego za kolnierz i doprowadzic do urny wyborczej. do rozowego milera trzeba dodac czarnego glempa tak ladnie wygladaja razem w telewizorze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GMR Re: Kraj goownem płynący...do cynamona IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 29.03.02, 13:17 To jeszcze nie wszystko! Naczelny antyklerykał RP j. Urban broni biskupa!!! (bo pedał) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kraj goownem płynący...do cynamona IP: *.upc.chello.be 29.03.02, 13:27 Gdzie Go broni i kto pedal Urban czy arcybiskup? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziutek Re: Kraj goownem płynący...do cynamona IP: *.pultusk.sdi.tpnet.pl 29.03.02, 14:01 Do Ani. Na łamach swego organu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GMR Re: Kraj goownem płynący...do cynamona IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 29.03.02, 14:02 Aniu jesteś blondynką? Dobrze wiesz kto tym pedziem jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kraj goownem płynący...do cynamona IP: *.upc.chello.be 29.03.02, 14:06 GMR nie jestem blondynka ale na to jest rada moge sie przefarbowac ale nie chce.Ale zdaje mi sie ,ze Ty jestes blondynem tak kiedys pisales.A od kiedy Ty czytasz Urbana to cos nowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GMR Re: Kraj goownem płynący...do cynamona IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 30.03.02, 17:08 Zawsze czytałem publikacje skrajne a czy to lewo czy prawo nie sprawai mi to żadnej różnicy, bowiem iloczyn wyrazó skrajnych= iloczynowi wyrazów środkowych, wypadkowa Urbana i Rydzyka jest centrum (PSL PO UPR) Odpowiedz Link Zgłoś