kosel_maruwi 16.05.14, 12:31 tej szansy nie mozna zmarnowac. Jak sie nie da inaczej to trzeba wrocic do juz sprawdzonego sposobu www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przeciwnik_klamstwa [...] 16.05.14, 12:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kosel_maruwi Re: co masz do powiedzenia na temat 16.05.14, 12:57 przeciwnik_klamstwa napisał: > Wydobycie węgla w Polsce > Pakiet klimatyczny................. Zaloz sobie watki z tymi tematami Tu chodzi o tak bohatersko "przerwana" kampanie wyborcza prezesa Odpowiedz Link Zgłoś