25.06.14, 19:36
www.bankier.pl/wiadomosc/RPO-zaskarzy-ustawe-o-OFE-do-TK-3151795.html Nie ma lekko , OFE sie broni.
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: OFE 25.06.14, 19:42
      OFE sie broni.

      jak każdy złodziej , ma prawo do obrony.
      • taniarada Re: OFE 25.06.14, 19:47
        Mówisz o całym tym rządzie.Muszę ci przyznać rację.
        • m.c.hrabia Re: OFE 25.06.14, 19:52
          OFE rządzi ? no tak to już wiem po kiego ten przekręt Balcerowicza?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka