14.08.14, 19:15
No prosze jak sie Premier postarał. Juz można ,,dąć w surmy , bić w bębny" górnictwo uratowane , tak jak obiecał :-)wyborcza.biz/biznes/1,100896,16472229,Eksperyment_nadzieja_dla_polskiego_gornictwa_.html#BoxBizTxt
Obserwuj wątek
    • jane-panzram Re: Gaz 14.08.14, 19:26
      Lepiej, aby to szybko zadzialalo.
      Rosja najprawdopodobniej w zimie zabierze sie za remonty gazociągu, badz tez podwyzszy ceny.
      Rzad powinien sie na taka ewentualnosc przygotowac, a nie gruszki w popiele usypiac jak zawsze.
      • jane-panzram Re: Gaz 14.08.14, 19:39
        Ten cholerny rzad jest tak niebezpieczny dla gospodarki, ze nie zdziwie sie, jak sie nie przygotuja. "Unia pomoze, Unia da".
      • volupte Re: Gaz 14.08.14, 19:44
        Oni bedą remontować gazociag , to my powiniśmy rurociąg naftowy. Juz powinnismy zamówić i kupić ropę na spot, lub z któregos kraju arabskiego.
        • jane-panzram Re: Gaz 14.08.14, 19:54
          Po Rosji wszystkiego mozna sie spodziewac, dlatego niech sie przygotuja te gospodarcze matoly z rzadu.
          Rosja ma zamiar sprzedawac rope w rublach, a nie w dolarach, informacja sprzed paru godzin:
          uk.mobile.reuters.com/article/idUKKBN0GE15W20140814?irpc=932
          Idzie na konfrontacje.
          • volupte Re: Gaz 14.08.14, 20:01
            Rubli mamy w bród. Jeszcze tych transferowych:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka