volupte 14.08.14, 19:15 No prosze jak sie Premier postarał. Juz można ,,dąć w surmy , bić w bębny" górnictwo uratowane , tak jak obiecał :-)wyborcza.biz/biznes/1,100896,16472229,Eksperyment_nadzieja_dla_polskiego_gornictwa_.html#BoxBizTxt Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jane-panzram Re: Gaz 14.08.14, 19:26 Lepiej, aby to szybko zadzialalo. Rosja najprawdopodobniej w zimie zabierze sie za remonty gazociągu, badz tez podwyzszy ceny. Rzad powinien sie na taka ewentualnosc przygotowac, a nie gruszki w popiele usypiac jak zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
jane-panzram Re: Gaz 14.08.14, 19:39 Ten cholerny rzad jest tak niebezpieczny dla gospodarki, ze nie zdziwie sie, jak sie nie przygotuja. "Unia pomoze, Unia da". Odpowiedz Link Zgłoś
volupte Re: Gaz 14.08.14, 19:44 Oni bedą remontować gazociag , to my powiniśmy rurociąg naftowy. Juz powinnismy zamówić i kupić ropę na spot, lub z któregos kraju arabskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
jane-panzram Re: Gaz 14.08.14, 19:54 Po Rosji wszystkiego mozna sie spodziewac, dlatego niech sie przygotuja te gospodarcze matoly z rzadu. Rosja ma zamiar sprzedawac rope w rublach, a nie w dolarach, informacja sprzed paru godzin: uk.mobile.reuters.com/article/idUKKBN0GE15W20140814?irpc=932 Idzie na konfrontacje. Odpowiedz Link Zgłoś
volupte Re: Gaz 14.08.14, 20:01 Rubli mamy w bród. Jeszcze tych transferowych:-) Odpowiedz Link Zgłoś