Dodaj do ulubionych

Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskiego

18.01.15, 18:20
Powiedział min.
Gdzie jest prezydent Bronisław Komorowski, kiedy toczy się walka o wyrównanie dopłat bezpośrednich UE dla polskich rolników?
Odpowiedź jest banalnie prosta, w Warszawie, teraz ja zadam pytanie,

Co zrobił w sprawie wyrównania dopłat bezpośrednich prezydent L.Kaczyński?
Odpowiedź jest równie prosta, nic.
Panie zdziwiony Duda, ja rozumiem, kampania ma swoje prawa, ale istnieje chyba jakaś granica głupoty, i zakłamania, albo chce pan na kłamstwach wjechać do Pałacu, co by mnie nie zdziwiło, jako partia jesteście zdolni do każdego łajdactwa, a pan jako nieodrodny syn tej maf..... partii, jest równie powalony jak inne Kaczyński, Brudzińskie, czy jeszcze jak oni się wabią.

fakty.interia.pl/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-andrzej-duda-chce-kontynuowac-wizje-lecha-kaczynskiego,nId,1591700
Obserwuj wątek
    • mariner4 Chce się rosp... w samolocie? 18.01.15, 18:24
      Kurcze, może zagłosować?
      M.
    • 13kisiel Jedyny Polski Prezydent Lech Kaczński 18.01.15, 18:26
      z którego jestem dumny :-)
      • volupte Re: Jedyny Polski Prezydent Lech Kaczński 18.01.15, 19:04
        No fakt , jedyny co popełnił samobójstwo.
        • alistair-p Re: Jedyny Polski Prezydent Lech Kaczński 18.01.15, 23:22
          Żeby choć w łeb sobie strzelił,ale lądując na kartoflisku?
    • volupte Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 19:03
      To znaczy co chce? Siedzieć na dwóch krzesłach, o samolot sie klócić , czy szybciej po schodach w Brukseli biegać od Tuska?
    • buldog2 Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 19:09
      W sprawie dopłat do rolnictwa postulował, żeby je znieść i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na budowę armii europejskiej.
      • lumpior Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 19:14
        Musi to zrobić i zameldować PrezesuPanu,tak jak meldował "spieprzaj dziadu".
      • 13kisiel psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 19:17
        Duda elektorat PiS już ma..a co ma żyrandol ?
        Ma zapewne PKW,agentów SB z WSI oraz przychylne obce media
        Także walka będzie okrutna :-)))
        • czan-dra Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 19:25
          O czym Ty bredzisz, jaka walka? Z kim? Z Dudą, który sam nie wierzy z wygraną?
          Gdyby miał jakiekolwiek szansę na wygraną, to Kaczyński by go w życiu nie powołał na kandydata, z prostego powodu, sam się domyśl z jakiego.
          • 13kisiel Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 19:27
            kto zagłosuje na żyrandola:frankowicze,górnicy ?
            • czan-dra Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 19:34
              Normalni Polacy, nie idioci z sekty smoleńskiej, i dlatego nie będzie drugiej tury, aż tak wielu, wbrew pozorom, nie ma w naszym pięknym kraju kretynów.
              • 13kisiel Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 19:38
                Polacy nie głosują na polszewików a te 15 baniek z PO żyrandolowi i tak nie pomoże :-)))
          • 141288bs Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 19:51
            Czyzby podobnie POmyslal Tusk,odstepujac Kopaczowej swoj stolek? - do czan-dry to kieruje.
            • czan-dra Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 20:04
              A co to ma do wypowiedzi Dudy o kontynuacji "polityki" L.Kaczyńskiego, bo za cholerę nie mogę znaleźć związku?
              • 141288bs Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 20:20
                Tusk wiedzial,ze Kopaczowa jest glupkiem,...gdyby bylo inaczej,nigdy by jej nie przekazal swego stolka.
                Pomijam pazernosc Tuska,bo to inna sprawa.
                • czan-dra Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 20:35
                  Taaaa .......
                  Więc twierdzisz, że Kaczyński wie, że Duda to idiota?
                  Mocna teza.
                  • taniarada Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 20:47
                    czan-dra napisał:

                    > Taaaa .......
                    > Więc twierdzisz, że Kaczyński wie, że Duda to idiota?
                    > Mocna teza.
                    > Lubisz kręcić koci ogon.Aż dziw bierze ,że nie wyzywasz kisiela od trolla .Czyli dalej się lubisz kąpać w kisielu .Jutro twój ulubieniec będzie na tapecie Nie będziesz żałowała grosza na tygodnik "wSieci.wpolityce.pl/polityka/230152-lasy-mialy-pojsc-pod-mlotek-jak-komorowski-chcial-przehandlowac-polskie-lasy-wyniki-dziennikarskiego-sledztwa-we-wsieci
                    • dystans4 Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 19.01.15, 12:25
                      "Ludzie powinni się bać".
                      /Jarosław Kaczyński na spotkaniu wyborczym '2007/
                  • 141288bs Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 18.01.15, 20:54
                    nie to nie tak - wiem,ze jestes blondynka
                    • dystans4 Re: psy szczekają, Duda jedzie dalej 19.01.15, 12:24
                      "Pomysł i planowanie są jądrami naszego programu".
                      /Jarosław Kaczyński na wiecu wyborczym w Lublinie, 8.11.2010/
    • m.c.hrabia Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 19:27
      A wykopał już spuściznę ,bo kopią i kopią i jeden wielki człon
    • snajper55 Zamawiając duże dostawy małpek? /nt 18.01.15, 21:16
      czan-dra napisał:

      > Powiedział min.
      > Gdzie jest prezydent Bronisław Komorowski, kiedy toczy się walka o wyrównan
      > ie dopłat bezpośrednich UE dla polskich rolników?

      > Odpowiedź jest banalnie prosta, w Warszawie, teraz ja zadam pytanie,
      >
      > [b]Co zrobił w sprawie wyrównania dopłat bezpośrednich prezydent L.Kaczyński?[/
      > b]
      > Odpowiedź jest równie prosta, nic.
      > Panie zdziwiony Duda, ja rozumiem, kampania ma swoje prawa, ale istnieje chyba
      > jakaś granica głupoty, i zakłamania, albo chce pan na kłamstwach wjechać do Pał
      > acu, co by mnie nie zdziwiło, jako partia jesteście zdolni do każdego łajdactwa
      > , a pan jako nieodrodny syn tej maf..... partii, jest równie powalony jak inne
      > Kaczyński, Brudzińskie, czy jeszcze jak oni się wabią.
      >
      > fakty.interia.pl/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-andrzej-duda-chce-kontynuowac-wizje-lecha-kaczynskiego,nId,1591700
      • taniarada Re: Zamawiając duże dostawy małpek? /nt 18.01.15, 21:37
        Patrząc na działania prezydenta grupki Polaków Komorowskiego.Czyli nic nie robienie .To aż się prosi by się napić.Nie przyjechał bidulek do Zabrza po nagrodę.Tylu wiernych wielbicieli <prezYdEnTA czekało na niego.
        • taniarada Epitafium 18.01.15, 21:44
          Odnalazł się prezydĘt Komorowski. To znaczy nie on osobiście tylko nagroda dla niego. Trzeba trafu miał on wczoraj w Zabrzu dostać od lizusów z Regionalnej Izby Gospodarczej -uwaga - "Diamentowy Laur Umiejętności i Kompetencji" Oj, złośliwcy i żartownisie na tym Śląsku mieszkają. Żeby Bredzisławowi kompetencje i umiejętności wszelakie przypominać i jeszcze nagradzać za nie. Czy nie wiecie, że niedługo będzie kolejny piątek a wtedy Seryjny i do Zabrza wybrać się może? W każdym razie laur jak z filmów Barei.Szkoda, że prezydĘt "z powodu innych obowiązków" nie mógł się pojawić i wysłuchać laudacji przerywanej hukiem petard i rac. A tak dwa tysiące nierobów czekało na gali na "głowę" państwa daremnie.
          • pisbol Kaczynski przegral w Lizbonie i potem podpisal 18.01.15, 22:17
            szkodliwy dla Polski Traktat Lizbonski. polaczek pokazal jakim zerem jest. I tak na pogrzeb jego nie przyjechali panowie kierujacy nim.
    • fiu-bzdziu2010 Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 21:34
      chce ułaskawiać znajomego zięcia, a potem dokumenty zagubić????
    • boblebowsky Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 21:59
      Pisowskie dziadostwo w pełnej krasie. Naprawdę trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć.
    • pisbol L Kaczyński oddal polowe glosow polskich w PE 18.01.15, 22:15
      negocjujac i podpisujac niekorzstny Traktat Lizbonski. Pajacyk pomogl, jak pomogl Niemcom i Rosjanom z North Stream > pajacowal i dostal zero. Polacy z nim tez dostali ominiecie rury.
      • m.c.hrabia Re: L Kaczyński oddal polowe glosow polskich w PE 18.01.15, 22:20
        pomogl Niemcom i Rosjanom z North Stream > pajacowal i dostal zero.

        ale Putin podziękował osobiście swemu słudze , uświetniając jego pogrzeb :)
        • pisbol Re: L Kaczyński oddal polowe glosow polskich w PE 18.01.15, 22:32
          Kto inny Kaczynskich popiera, jesli nie Putin?
          • 141288bs Re: L Kaczyński oddal polowe glosow polskich w PE 19.01.15, 07:13
            pisbol napisała:

            > Kto inny Kaczynskich popiera, jesli nie Putin?

            - juz sle walute na PiS - owska kampanie wyborcza i dzieki Putinowi PiS wygra
    • fiu-bzdziu2010 Re: Duda chce kontynuować politykę L Kasczyńskieg 18.01.15, 22:27
      no na jakiej granicy ruskie czołgi zechce powstrzymywać??? Donbas chyba najbardziej aktualny dla dzielności i męstwa kontynuatora.....
    • zapijaczony_ryj Którą, małpkową, czy weekendową 19.01.15, 07:49
      w Helu co cztery dni za nasze?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka