13kisiel
21.01.15, 14:29
tyle sobie ceni Agencja Mienia Wojskowego ...czasy są niepewne a polszewicy sprzedają broń
mój ulubiony
pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek-granatnik_wz._1960
Dlaczego nie jest dostępny w sklepach?...czyżby polszewia się czegoś obawiała ;-)