Dodaj do ulubionych

500 zł za Kałacha

21.01.15, 14:29
tyle sobie ceni Agencja Mienia Wojskowego ...czasy są niepewne a polszewicy sprzedają broń
mój ulubiony
pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek-granatnik_wz._1960
Dlaczego nie jest dostępny w sklepach?...czyżby polszewia się czegoś obawiała ;-)
Obserwuj wątek
    • dr.krisk To z troski o ciebie..... 21.01.15, 14:47
      Znając sprawność intelektualną zwolenników PiS, pewny jestem że byś sobie zrobił kuku w stopę.....
      • 13kisiel Re: To z troski o ciebie..... 21.01.15, 14:49
        jedynie w krajach dyktatorskich nie ma pozwolenia na bron dla obywateli tylko dla wybranych...oto nasz spadek po komunizmie
        • ceide_fields Re: To z troski o ciebie..... 21.01.15, 14:54
          Królowa Elżbieta dyktatorką?

          Dobre śluz, kontynuj :)
          • 13kisiel Re: To z troski o ciebie..... 21.01.15, 14:59
            to królowa rządzi w Anglii ?
            • 13kisiel Re: To z troski o ciebie..... 21.01.15, 15:01
              www.wykop.pl/link/1442171/bron-palna-na-swiecie-duzo-liczb-polske-znajdziecie-na-11-miejscu-od-konca/
              • ceide_fields Re: To z troski o ciebie..... 21.01.15, 15:05
                podszkolcie się śluz i napiszcie czy granatnik służyy celom sportowo rekreacyjnym czy myśliwskim :D

                wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10007581,Europa__Zasady_regulujace_posiadanie_broni_palnej.html
                • 13kisiel Re: To z troski o ciebie..... 21.01.15, 15:08
                  tak komuchy boją się że obywatel sam się obroni przed złodziejami ?
                  • wagonetka stek bzdur, jakie wypisujesz 21.01.15, 15:35
                    przechodzi wszelkie pojęcie :-)
                    • 13kisiel Broń w każdym domu 21.01.15, 16:28
                      to nie bzdura biorąc pod uwagę stan naszego bezpieczeństwa ...oczywiście musiały by być zaostrzenia dla członków PO jak widać po wpisach i po historii zamachów politycznych III RP
                      • wagonetka broń Boże 21.01.15, 16:34
                        jeśli już, to Bronia w każdym domu
                        • 13kisiel Re: broń Boże 21.01.15, 16:40
                          byle nie Bredzisław w każdym domu a tak ma serio przydała by się liberalizacja prawa o broni zwłaszcza teraz gdy konflikt u bram i PO jest tam mocno zaangażowane...kto wie jakie będziemy mieli kłopoty przez nierozsądną politykę tego rządu
    • wiosnaludzikow Re: 500 zł za Kałacha 21.01.15, 15:18
      13kisiel napisał:

      > tyle sobie ceni Agencja Mienia Wojskowego ...czasy są niepewne a polszewicy spr
      > zedają broń
      > mój ulubiony
      > pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek-granatnik_wz._1960
      > Dlaczego nie jest dostępny w sklepach?...czyżby polszewia się czegoś obawiała ;
      > -)
      A czego obawia się Kaczyński i ile musiałaby liczyć jego ochrona gdyby te kałachy były do kupienia w sklepach ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka