volupte
04.02.15, 21:35
Właśnie minął rok od tego skoku na OFE w 03.02.2014r
Przeszłości nie da się zmienić, lecz o tego typu wydarzeniach nie wolno zapominać. „Skok na OFE” był doskonałą lekcją, czym kończy się zaufanie do państwa. Prawidłowy wniosek jest jeden: oszczędności emerytalne trzeba budować samodzielnie i jak najdalej od lepkich palców państwa, a każdą złotówkę wpłaconą na konto ZUS lub OFE należy uznać za złotówkę definitywnie straconą. Zaufanie państwu jest bowiem emerytalnym samobójstwem.