Dodaj do ulubionych

I co? Magdolot, Damakier, Axyzaa? Miało być

02.12.15, 23:43
i ponad 3000 ludzi, a było góra 200 (to i tak "sukces", ponieważ dotychczas protestowało poniżej 100, hehe); więc?
Obserwuj wątek
    • pol_2015 Re: Bali się że im doopy zmarzną :)) 02.12.15, 23:48
      To są wirtualni bojownicy :))
      • mors22 Re: Bali się że im doopy zmarzną :)) 02.12.15, 23:52
        Dokładnie. Walczą wyłącznie w internecie, wyjście z domu jest nużące dla internetowych obrońców demokracji.
        • inocom Tak samo jak udanie się do lokalu wyborczego. 03.12.15, 00:13
          mors22 napisał:

          > Dokładnie. Walczą wyłącznie w internecie, wyjście z domu jest nużące dla intern
          > etowych obrońców demokracji.
    • matylda1001 Re: I co? Magdolot, Damakier, Axyzaa? Miało być 03.12.15, 00:22
      Było 100, teraz już 200... dobrze idzie.
      • inocom A oporniki macie? /nt 03.12.15, 00:29
        matylda1001 napisała:

        > Było 100, teraz już 200... dobrze idzie.
    • platfusy.ida.do.paki A hrabia bronił? 03.12.15, 00:35
      Razem ze szlachcicem?

      Czy też oni z plebsem na ulicach nie chcą mieć nic wspólnego, tacy dystyngowani?
      • a12a2a Re: A hrabia bronił? 03.12.15, 00:45
        "Bronią i żywią!", zawzięcie stukając w keyboard...
    • piq bo MYŚMY się jeszcze nie ruszyli,... 03.12.15, 00:47
      ...a jak MY się ruszymy, to wasze smoleńszczyckie niedobitki będą miały powód, żeby palić świeczki na Krakowskim Przedmieściu.
      • a12a2a Pikachu, to choć selfie? 03.12.15, 00:51
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,159482081,159482081,Podstawic_pod_Sejm_transporter_SKOT_i_beczke.html
        • piq cierpliwie poczekam, nie będę się spieszył,... 03.12.15, 01:05
          ...nie mam zamiaru bronić tego śmiesznego TK ani tej śmiesznej demokracji. Natomiast z pewnością rosyjskich agentów z PiSu prędzej czy później należy wycybić w ramach uboju sanitarnego sowieckiej jaczejki. Może nawet się załapiesz, biedaczku.
    • rozbawiony78 Re: I co? Magdolot, Damakier, Axyzaa? Miało być 03.12.15, 00:51
      Magdolot z Berlina pisze, to skąd ma wiedzieć, co się tam dzieje?:))))
    • inocom Ave.Duce 03.12.15, 01:24
      a12a2a napisał(a):

      > i ponad 3000 ludzi, a było góra 200 (to i tak "sukces", ponieważ dotychczas pro
      > testowało poniżej 100, hehe); więc?

      Jak ktoś śmiał pominąć tego opornika/oporniczkę.
      • rozbawiony78 Re: Ave.Duce 03.12.15, 01:39
        Daj spokój, to klasyczny bantustan ideolo. Jak nie lezą w szkodę z głupoty, nie ma co na nich uwagi zwracać i ekektrycznym pastuchem zawracać:)))). Nawet książek poważnych już nie czytają. Już przez No Logo tam mało kto przebrnął, piketty dla nich za gruby, huntington czarna reakcja, a Uległości i analizy finansowej to się boją jak samego diabła:)))).
        Lewaki takie, w większości egzotyczne geograicznie i obyczajowo w dodatku. Niech se żyją, aby na swoim poletku i nieletnich nie deprawowali jak te ich dyżurne dupniaki wielonikowe na fk:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka