a12a2a 02.12.15, 23:43 i ponad 3000 ludzi, a było góra 200 (to i tak "sukces", ponieważ dotychczas protestowało poniżej 100, hehe); więc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pol_2015 Re: Bali się że im doopy zmarzną :)) 02.12.15, 23:48 To są wirtualni bojownicy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Bali się że im doopy zmarzną :)) 02.12.15, 23:52 Dokładnie. Walczą wyłącznie w internecie, wyjście z domu jest nużące dla internetowych obrońców demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Tak samo jak udanie się do lokalu wyborczego. 03.12.15, 00:13 mors22 napisał: > Dokładnie. Walczą wyłącznie w internecie, wyjście z domu jest nużące dla intern > etowych obrońców demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda1001 Re: I co? Magdolot, Damakier, Axyzaa? Miało być 03.12.15, 00:22 Było 100, teraz już 200... dobrze idzie. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom A oporniki macie? /nt 03.12.15, 00:29 matylda1001 napisała: > Było 100, teraz już 200... dobrze idzie. Odpowiedz Link Zgłoś
platfusy.ida.do.paki A hrabia bronił? 03.12.15, 00:35 Razem ze szlachcicem? Czy też oni z plebsem na ulicach nie chcą mieć nic wspólnego, tacy dystyngowani? Odpowiedz Link Zgłoś
a12a2a Re: A hrabia bronił? 03.12.15, 00:45 "Bronią i żywią!", zawzięcie stukając w keyboard... Odpowiedz Link Zgłoś
piq bo MYŚMY się jeszcze nie ruszyli,... 03.12.15, 00:47 ...a jak MY się ruszymy, to wasze smoleńszczyckie niedobitki będą miały powód, żeby palić świeczki na Krakowskim Przedmieściu. Odpowiedz Link Zgłoś
a12a2a Pikachu, to choć selfie? 03.12.15, 00:51 forum.gazeta.pl/forum/w,28,159482081,159482081,Podstawic_pod_Sejm_transporter_SKOT_i_beczke.html Odpowiedz Link Zgłoś
piq cierpliwie poczekam, nie będę się spieszył,... 03.12.15, 01:05 ...nie mam zamiaru bronić tego śmiesznego TK ani tej śmiesznej demokracji. Natomiast z pewnością rosyjskich agentów z PiSu prędzej czy później należy wycybić w ramach uboju sanitarnego sowieckiej jaczejki. Może nawet się załapiesz, biedaczku. Odpowiedz Link Zgłoś
rozbawiony78 Re: I co? Magdolot, Damakier, Axyzaa? Miało być 03.12.15, 00:51 Magdolot z Berlina pisze, to skąd ma wiedzieć, co się tam dzieje?:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Ave.Duce 03.12.15, 01:24 a12a2a napisał(a): > i ponad 3000 ludzi, a było góra 200 (to i tak "sukces", ponieważ dotychczas pro > testowało poniżej 100, hehe); więc? Jak ktoś śmiał pominąć tego opornika/oporniczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
rozbawiony78 Re: Ave.Duce 03.12.15, 01:39 Daj spokój, to klasyczny bantustan ideolo. Jak nie lezą w szkodę z głupoty, nie ma co na nich uwagi zwracać i ekektrycznym pastuchem zawracać:)))). Nawet książek poważnych już nie czytają. Już przez No Logo tam mało kto przebrnął, piketty dla nich za gruby, huntington czarna reakcja, a Uległości i analizy finansowej to się boją jak samego diabła:)))). Lewaki takie, w większości egzotyczne geograicznie i obyczajowo w dodatku. Niech se żyją, aby na swoim poletku i nieletnich nie deprawowali jak te ich dyżurne dupniaki wielonikowe na fk:)))) Odpowiedz Link Zgłoś