Dodaj do ulubionych

PiS, a gospodarka.

04.02.18, 10:34
Łatwiej wycinać lasy i burzyć to co inni zbudowali niż budować coś co nie jest pomnikami Lecha Kaczyńskiego.
A unijna kasa pójdzie w PiS_du:
tvn24bis.pl/z-kraju,74/fundusze-unijne-minister-jerzy-kwiecinski-ostrzega,811906.html
Obserwuj wątek
    • wsk175 Re: PiS, a gospodarka. 04.02.18, 12:11
      Gospodarka? a kogo w pisie ona obchodzi?
      Dla pisiej trzody najważniejsze są krzyże, martyrologia i wybuchy w tupolewie.
      A pieniądze to powinna nam dawać znienawidzona UE, bo "nam sie susznie należom".
      • gelati TVN to żałosne gvwno 04.02.18, 19:10

        Kłamstwo całą dobę.
        • szlachcic Re: TVN to żałosne gvwno 04.02.18, 20:15
          ty gelati jestes kretynem cala dobe, tym wiekszym im wiecej ogladasz i sluchasz narodowych mediow
    • j-k belkot bez wiedzy ekonomicznej... 04.02.18, 19:14
      wykorzystanie funduszow unijnych nie ma nic wspolnego z konkretna partia
      (w woj. Podkarpackim rzadza akurat PiSi) - tylko z konkretnymi ludzmi.

      Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
      ekonomista
      • titerlitury Re: belkot bez wiedzy ekonomicznej... 04.02.18, 20:09
        Wykorzystanie (kogo? czego? - dopełniacz) funduszY

        Nie dziękuj, ta lekcja polskiego jest gratis.
        • j-k czepialstwo. dziecie... 04.02.18, 20:14
          dziecie, jak na 35 lat pobytu poza Polska - znam jezyk polski nadal plynnie i dobrze...

          a bledy tego typu sa usprawiedliwione.

          natomiast nieusprawiedliwona jest tfoja zlosliwosc.
        • gelati Kogo? Czego? POdtopimy:) 04.02.18, 20:15
          oPOzycję. Już wkrótce. Amen!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka