goniacy.pielegniarz 10.10.04, 15:32 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,5900302,wiadomosc.html Nawet Ałganow zmartwychwstał przy okazji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kataryna.kataryna Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 10.10.04, 15:44 goniacy.pielegniarz napisał: > wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,5900302,wiadomosc.html > > Nawet Ałganow zmartwychwstał przy okazji. :) Jak myślisz, kiedy Majestat oświadczy, że konstytucja mu jednak zabrania stawania przed komisją? Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 10.10.04, 16:21 Obserwując prace tej komisji, a zwłaszcza czytając stenogramy z jej posiedzeń, zastanawiam się czy jej członkowie pamiętają jeszcze cel,dla którego została ona powołana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Smerf Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.10.04, 16:46 > Obserwując prace tej komisji, a zwłaszcza czytając stenogramy z jej posiedzeń, > zastanawiam się czy jej członkowie pamiętają jeszcze cel,dla którego została > ona powołana. Wydaje mni się, że sprawa przerosła możliwości tej komisji. Materiał się rozrasta powstaje masa nowych wątków, w grę wchodzą coraz większe sumy a komisja w najlepsze zajmuje się dyrdymałami. To coś takiego, jakby woda zerwała wały i powódź zalewała miasto a ktoś z uporem by wyciarał z podłogi plamę po rozlanej herbacie. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 10.10.04, 16:56 Gość portalu: papa Smerf napisał(a): > > Obserwując prace tej komisji, a zwłaszcza czytając stenogramy z jej posie > dzeń, > > zastanawiam się czy jej członkowie pamiętają jeszcze cel,dla którego zost > ała > > ona powołana. > > Wydaje mni się, że sprawa przerosła możliwości tej komisji. Materiał się > rozrasta powstaje masa nowych wątków, w grę wchodzą coraz większe sumy a komisj > a > w najlepsze zajmuje się dyrdymałami. > To coś takiego, jakby woda zerwała wały i powódź zalewała miasto a ktoś z upore > m > by wyciarał z podłogi plamę po rozlanej herbacie. Ładne mi dyrdymały - rosyjski szpieg mający pretensje do szefa służb specjalnych, że minister skarbu nie załatwił prywatyzacji po myśli rosyjskiego biznesu. Jeśli to jest drobiazg to nie wiem co nim nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Smerf Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.10.04, 17:03 > Ładne mi dyrdymały - rosyjski szpieg mający pretensje do szefa służb > specjalnych, że minister skarbu nie załatwił prywatyzacji po myśli rosyjskiego > biznesu. Jeśli to jest drobiazg to nie wiem co nim nie jest. Czyli potwierdzasz dokładnie to, co napisałem. Mamy między innymi takie historie, jak te o których piszesz a komisja zajmuje się ksiązką wejść, fundacją Jolanty Kwaśniewskiej itp. A dlaczego? Bo tamte problemy ją przerastają. Odpowiedz Link Zgłoś
maksimum Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 10.10.04, 18:08 > Czyli potwierdzasz dokładnie to, co napisałem. Mamy między innymi takie > historie, jak te o których piszesz a komisja zajmuje się ksiązką wejść, fundacją > Jolanty Kwaśniewskiej itp. A dlaczego? Bo tamte problemy ją przerastają. -------------------------------------------------------------------------------- - > Jak wiesz od dawna ja jestem za jawnoscia zycia i poruszalismy ten temat. > > JESLI KTOS SIE BOI MOWIC PUBLICZNIE O TYM CO ROBI PRYWATNIE,TZN ZE PRYWATNIE > ROBI COS ZLEGO. sa rzeczy ktore nie sa godne pochwaly ale absolutnie nie powinny interesowac urzednika panstwowego -------------------------------------------------------------------------------- -W normalnej demokracji nie ma problemu z tym zeby ukarac miliarderke Marthe Stewart wiezieniem,bo pieniadze i uklady nie moga przeslonic prawdy,podwojnej moralnosci i checi ograbienia kogos. Sprawe fundacji Jolanty Kwasniewskiej juz poruszalem,podajac przyklad jawnie prowadzonej fundacji Billa i Melindy Gates,gdzie kazdy moze sobie wejsc na strone internetowa i sprawdzic bilans fundacji. W Polsce w dalszym ciagu interesy robi sie prywatnie,tak jakby biura w wiezowcach byly przeznaczone wylacznie na rozrywki dla opoznionych w rozwoju umyslowym. Jesli robi sie cos prywatnie,co powinno sie robic publicznie i nie chce sie o tym mowic publicznie,tzn ze jestesmy w Pomrocznej,bo kultura Polaka najlepiej egzystuje w konspiracji. Mozeby ktos wytlumaczyl Polakom ,ze wojna sie dawno skonczyla i trzeba wyjsc z ukrycia by zyc normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 11.10.04, 00:19 > Czyli potwierdzasz dokładnie to, co napisałem. Mamy między innymi takie > historie, jak te o których piszesz a komisja zajmuje się ksiązką wejść, fundacj > ą > Jolanty Kwaśniewskiej itp. A dlaczego? Bo tamte problemy ją przerastają. Papo Smerfie, problemy przerastają jakie mamy w Polsce na wszystkich przerastają:( W tej komisji wychodza i będą wychodzic jakieś poboczne a bardzo bulwersujące sprawy, którymi się dotąd nikt nie interesował! Pamiętam jak parę osób (polityków) wieszczyło, że prace komisji ds. Orlenu będą miały o wiele większe znaczenie niż kś ds. Rywina. Wątpiłam a tu masz! Gdzie palce nie wetknąć to bagno! Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 10.10.04, 17:08 Twoje końcowe stwierdzenie potwierdza niejako, że zakres problemów, przerasta tę komisję. Zresztą, jeżeli przy okazji sprawy "Orlenu" bije się polityczną pianę, nie może to dziwić. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot A co Czyżewski powiedział telewizji TVN24... 10.10.04, 17:40 A zauwazyles, ze z tej informacji wynika, ze Alganow ze skarga pobiegl do Kulczyka? Czyzby wiedzial, ze Kulczyk ma wiecej do powiedzenia w rozmowie ze Szmajdzinskim niz prezydent, czy tez prezydent po aferzez z "Zyciem" zerwal z nim kontakty? Alganow najwidoczniej jest dzis "lobbysta" rosyjskich nafciarzy, ktorzy pewnie w wiekszosci sa bylymi pracownikami i wspolpracownikami sluzb specjalnych. W tym kontekscie wazne sa slowa czyzewskiego, ktory wczoraj na zywo mowil w TVN24. Na Onecie jest tekst o tej relacji: "Czyżewski powiedział telewizji TVN24, że szefami mafii paliwowej byli oficerowie służb specjalnych, dodając, że chce złożyć zeznania w tej sprawie". info.onet.pl/991588,11,1,0,120,686,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Odnoszę wrażenie, że i ta Komisja stosuje 10.10.04, 19:50 goebelsowskie metody zmierzająco do oczernienia Leszka Millera i jego organizacji przestępczej. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 11.10.04, 01:14 Pardon GP:) Nie skumałam, że ten Twój wątek też Ałganowia a ja wieczorową porą odsłuchiwałam sobie "7 dzień tygodnia" i tak mnie ten Ałganow zbulwersował, że założyłam wątek:) Odpowiedz Link Zgłoś
bush_w_wodzie mnie tez to zaczyna przerastac 11.10.04, 01:39 chociaz nie musze sledzic i ustalac faktow a tylko wystarczy jak obserwuje. przerasta mnie to ze nie tylko sie w tym kraju kradnie dla siebie ale i sprzedaje sie cale pakiety spraw kraju. bezpieczenstwo energetyczne. autostrady. media. czego oni by nie sprzedali? w handlu uczestnicza najwyzszi uczestnicy panstwowi i najbogatsi polacy. a z drugiej strony dawno zdemaskowany agent kgb drzewiej lubiacy wieczerzac z premierem dopoki ktos im wyciagnal ze cos falszywie te dumki im wychodza. aparat panstwa poczynajac od sluzb specjalnych a konczac na prokuratorach ten caly proceder ochrania. w sumie dobilo mnie ze oni nadal uzywaja alganowa. jakby mowili - ludzie i tak nic zrobic nie moga. jest to ukoronowanie tej calej bezczelnej zdrady i grabiezy w swietle jupiterow. tak sie zastanawiam. czy taki kraj w ktorym na oczach wszystkich mozna wszystko sprzedac zdradzic i podeptac - i nic za to nie grozi - czy tak kraj ma racje bytu? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: mnie tez to zaczyna przerastac 11.10.04, 01:50 bush_w_wodzie napisał: > chociaz nie musze sledzic i ustalac faktow a tylko wystarczy jak obserwuje. > przerasta mnie to ze nie tylko sie w tym kraju kradnie dla siebie ale i > sprzedaje sie cale pakiety spraw kraju. bezpieczenstwo energetyczne. autostrady > . > media. czego oni by nie sprzedali? > > w handlu uczestnicza najwyzszi uczestnicy panstwowi i najbogatsi polacy. a z > drugiej strony dawno zdemaskowany agent kgb drzewiej lubiacy wieczerzac z > premierem dopoki ktos im wyciagnal ze cos falszywie te dumki im wychodza. > aparat panstwa poczynajac od sluzb specjalnych a konczac na prokuratorach ten > caly proceder ochrania. > > w sumie dobilo mnie ze oni nadal uzywaja alganowa. jakby mowili - ludzie i tak > nic zrobic nie moga. jest to ukoronowanie tej calej bezczelnej zdrady i grabiez > y > w swietle jupiterow. > > tak sie zastanawiam. czy taki kraj w ktorym na oczach wszystkich mozna wszystko > sprzedac zdradzic i podeptac - i nic za to nie grozi - czy tak kraj ma racje by > tu? Ałganow jest po prostu nie do zaj.... Takich kontaktów jak on nie ma nikt. Ałganow ma w kieszeni prezydenta, miał premiera i kto wie kogo jeszcze. Taki szpieg to skarb. Odpowiedz Link Zgłoś
bush_w_wodzie Re: mnie tez to zaczyna przerastac 11.10.04, 02:02 douglasmclloyd napisał: > > Ałganow jest po prostu nie do zaj.... Takich kontaktów jak on nie ma nikt. > Ałganow ma w kieszeni prezydenta, miał premiera i kto wie kogo jeszcze. Taki > szpieg to skarb. > jak to sie stalo ze on w ogole mogl przebywac w polsce? a jesli to prawda ze on instruowal naczelnych sldowcow to przeciez... oni sa winni zdrady i szpiegostwa? i doktor jan takze? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: mnie tez to zaczyna przerastac 11.10.04, 02:08 bush_w_wodzie napisał: > douglasmclloyd napisał: > > > > > Ałganow jest po prostu nie do zaj.... Takich kontaktów jak on nie ma nikt > . > > Ałganow ma w kieszeni prezydenta, miał premiera i kto wie kogo jeszcze. T > aki > > szpieg to skarb. > > > > jak to sie stalo ze on w ogole mogl przebywac w polsce? > > a jesli to prawda ze on instruowal naczelnych sldowcow to przeciez... oni sa > winni zdrady i szpiegostwa? i doktor jan takze? Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji Odpowiedz Link Zgłoś
bush_w_wodzie Re: mnie tez to zaczyna przerastac 11.10.04, 02:15 to brzmialo wtedy jak chwyt retoryczny. a tu mamy potwierdzenie w faktach. az trudno w to uwierzyc. bo jesli to rzeczywistosc i sa na to dowody to musi sie to skonczyc wysokimi wyrokami skazujacymi to sie w glowie nie miesci. jak rzadzic w takim panstwie ktorego wszystkie sluzby sa na wskros przezarte korupcja a wyleniali oficerowie kgb instruuja przedstawicieli rzadu za posrednictwem jednego z najbogatszych "biznesmenow"? Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Ałganow ... 11.10.04, 14:25 Przed chwilą usłyszałam o co w tej sprawie chodzi (mniej więcej, bo więcej jest w nowym Wprost). Otóż w notatce Siemiątkowskiego, co to on się tak wzdraga powiedzieć o czym w niej mowa - u Olejnik utrzymywała, że to dla dobra interesów państwa - jest mowa o tym, że Ałganow zarzucił Kaczmarkowi wzięcie 5 mnl dolarów łapówki za sprzyjanie interesom Rosjan czy jakoś tak. Przed chwilą Kaczmarek tłumaczył się w TVN24. Wyrażał zdumienie, że Kulczyk opowiedział coś podobnego Siemiątkowskiemu, bo kiedyś rozmawiali na ten temat ale wtedy Kulczyk go zapewniał, że tego oskarżenia nie traktuje poważnie. Bardzo smutny był Kaczmarek. To się robi ponure! Ja nie rozumiem jak to możliwe, że ten Ałganow plącze się po Polsce w dalszym ciągu i różni "wielcy biznesmeni" bez skrępowania spotykają się z rosyjskim szpiegiem! Horror! Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Ałganow ... 11.10.04, 16:01 basia.basia napisała: > Przed chwilą usłyszałam o co w tej sprawie chodzi (mniej więcej, > bo więcej jest w nowym Wprost). Otóż w notatce Siemiątkowskiego, > co to on się tak wzdraga powiedzieć o czym w niej mowa - u Olejnik > utrzymywała, że to dla dobra interesów państwa - jest mowa o tym, > że Ałganow zarzucił Kaczmarkowi wzięcie 5 mnl dolarów łapówki > za sprzyjanie interesom Rosjan czy jakoś tak. Przed chwilą Kaczmarek > tłumaczył się w TVN24. Wyrażał zdumienie, że Kulczyk opowiedział > coś podobnego Siemiątkowskiemu, bo kiedyś rozmawiali na ten temat > ale wtedy Kulczyk go zapewniał, że tego oskarżenia nie traktuje > poważnie. Jakby to powiedział Miller: To jakiś absurd. >Bardzo smutny był Kaczmarek. > > To się robi ponure! Ja nie rozumiem jak to możliwe, że ten Ałganow > plącze się po Polsce w dalszym ciągu i różni "wielcy biznesmeni" > bez skrępowania spotykają się z rosyjskim szpiegiem! Horror! > > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: Ałganow ... IP: *.proxy.aol.com 11.10.04, 17:05 W czym widzisz ponurosc? To jest nastepne potwierdzenie dotychczasowych podejrzen. Zaleznosc polskich polskich politykow od rosyjskich sil secjalnych jest olbrzymia. Stopa zycia Kaczmarka potwierdza czesciowo zarzuty. Alganow rzuca na rynek tylko wybrane wiadomosci w celu pograzenia niepotrzebnych i zastraszenia innych. Ci inni to manipulatorzy naszego prawa. To ci przymykajacy oko i umozliwiajacy powstawanie mafii w Polsce. Gdyby tylko Putin zechcialby swe archiwa otworzyc? A gdyby zrobilaby to CIA? Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Ałganow.Putin i CIA robią to właśnie 11.10.04, 17:10 Jack to doskonale widzi ale Rywina pali :) Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus A nie przerastało Was wcześniej I TERAZ ! 11.10.04, 16:43 Naiwnosć w POLITYCE jest GŁUPOTĄ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SLD-UPek Nasze członki kubią biesiadować! IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 11.10.04, 18:43 Konstytucja tego nie zabrania, a Ałganow też członek naszej bratniej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus pojedyńczym jam członkiem.. 11.10.04, 18:58 ale racje Ci przyznaje.! :) Gość portalu: SLD-UPek napisał(a): > Konstytucja tego nie zabrania, a Ałganow też członek naszej bratniej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Leszku , marynacie a Wy ani be , ani me ? 11.10.04, 21:43 goniacy.pielegniarz napisał: > wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,5900302,wiadomosc.html > > Nawet Ałganow zmartwychwstał przy okazji. Raporcików gówniarzom się zachciewa? Ale sami w ciekawych tematach milczą. Czemuż to? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Nastepny slepy:(( 11.10.04, 22:38 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=16562014&a=16564434 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t1s Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.10.04, 21:51 Pożyczka moskiewska zaciągnięta była na wysokooktanowy procent. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 11.10.04, 22:11 Gość portalu: t1s napisał(a): > Pożyczka moskiewska zaciągnięta była na wysokooktanowy procent. KAPRA tylkom używam i mnie to nie wadzi! Ale wcurwia mocno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej.A Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 23:34 Najwyraźniej komisja ds. Orlenu dostaje co 15 minut jakiś nowy trop do zbadania, co jeden to ciekawszy. Może to doprowadzić do tego, że komisja nie skończy swojej działalności a skończy się kadencja sejmu. Ciekawe czy ustawa o komisji śledczej przewiduje taki przypadek i co się wtedy dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: Co to nie wyjdzie przy tym Orlenie... 11.10.04, 23:38 Gość portalu: Andrzej.A napisał(a): > Najwyraźniej komisja ds. Orlenu dostaje co 15 minut jakiś nowy trop do > zbadania, co jeden to ciekawszy. Może to doprowadzić do tego, że komisja nie > skończy swojej działalności a skończy się kadencja sejmu. Ciekawe czy ustawa o > komisji śledczej przewiduje taki przypadek i co się wtedy dzieje. Postępowanie się kończy. Odpowiedz Link Zgłoś