ryjgnojonyjaknitras 17.06.18, 18:19 "Lech Kaczyński był człowiekiem Solidarności przed jej postaniem"! Ufff… Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.c.hrabia Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 18:29 stać go go na zioło ekstra. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony-ryj Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 08:56 m.c.hrabia napisał: > stać go go na zioło ekstra. > Denaturowy mu pewnie cóś odpalił e starych zapasów. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 19:47 ryjgnojonyjaknitras napisała: > "Lech Kaczyński był człowiekiem Solidarności przed jej postaniem"! > Ufff… On już był człowiekiem Solidarności w łonie, w tym łonie. Matołusz jest obrzydliwym pisowskim ciemniakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony-ryj Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 11:32 pies_na_czarnych napisała: > ryjgnojonyjaknitras napisała: > > > "Lech Kaczyński był człowiekiem Solidarności przed jej postaniem"! > > Ufff… > > > On już był człowiekiem Solidarności w łonie, w tym łonie. > Matołusz jest obrzydliwym pisowskim ciemniakiem. > I oczywiście niepokalanie poczętym, tzn bez barabara i in vitro Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 20:01 Co on jara? Zaraz zacznie mówić, że wuc już jako plemnik... Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony-ryj Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 18:03 horpyna4 napisała: > Co on jara? Zaraz zacznie mówić, że wuc już jako plemnik... TAki jest przekaz z Żoliborza! Odpowiedz Link Zgłoś
wagonetka Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 20:14 bardzo mi się podoba, poproszę więcej takich mundrości Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 09:05 Widać jak zwykle był nachalny. Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 09:09 I chyba tylko pod tym względem bije wszystkich na głowę. Od Jarka jest przecież o wiele dłuższy, a kiedy mu cały wlezie w dupę, to z żadnej strony mu nie wystaje... Jak on to robi? Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 09:11 Już wiem, bo dostałem sms-a od znajomego lekarza: "Zwija się w esicy, pisica!" Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Pierwszym Czlowiekiem Solidarnosci to byl Kornel M 18.06.18, 09:14 Kornel Morawiecki - jego ojciec. ale nie wypada chwalic publicznie ojca - zwlaszcza, gdy obaj ostatnio sie kloca :) Odpowiedz Link Zgłoś
eiran osobiście najbardziej czekam... 18.06.18, 09:18 ... na wspólne spotkanie Morawieckiego, Timmermansa i krakowskich sędziów od grupy przestępczej. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: osobiście najbardziej czekam... 18.06.18, 09:24 eiran napisał: ... i krakowskich sędziów od grupy przestępczej. a co z Junckerem ? - proponujesz dla niego abolicje ? Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: osobiście najbardziej czekam... 18.06.18, 09:28 "doktorku" - dzisiaj Timmermans jest w Warszawie, gdzie ma spotkanie z Morawieckim. Wątek jest o odlotach Morawieckiego, a więc piszę o jednym z tych odlotów. Juncker nie ma z tym nic wspólnego, przetrzeźwiej, to zrozumiesz dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k osobiście najbardziej czekam... na Junckera 18.06.18, 18:09 eiran napisał: Juncker nie ma z tym nic wspólnego, przetrzeźwiej, uczynie to natychmiast, gdy sam Juncker przetrzezwieje. wiadomosci.onet.pl/swiat/jean-claude-juncker-europejski-mistrz-gafy/pz8nk72 Odpowiedz Link Zgłoś
pislamistapolski Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 18:10 juz niedlugo, juz niebawem Pislam bedzie uczyl ze to Kaczynski przeskoczyl przez plot Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Skończmy już z tym międleniem o zasługach. 18.06.18, 18:32 W dodatku z dalekiej przeszłości. Przynajmniej dość szybko rozstał się w Wałęsą i nie firmował jego poczynań. Odpowiedz Link Zgłoś