Dodaj do ulubionych

Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckiego?

17.06.18, 18:19
"Lech Kaczyński był człowiekiem Solidarności przed jej postaniem"!
Ufff…
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 18:29
      stać go go na zioło ekstra.
      • borrka Był 17.06.18, 18:35
        Najarany :)
      • zapijaczony-ryj Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 08:56
        m.c.hrabia napisał:

        > stać go go na zioło ekstra.
        >
        Denaturowy mu pewnie cóś odpalił e starych zapasów.
    • pies_na_czarnych Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 19:47
      ryjgnojonyjaknitras napisała:

      > "Lech Kaczyński był człowiekiem Solidarności przed jej postaniem"!
      > Ufff…


      On już był człowiekiem Solidarności w łonie, w tym łonie.
      Matołusz jest obrzydliwym pisowskim ciemniakiem.
      • zapijaczony-ryj Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 11:32
        pies_na_czarnych napisała:

        > ryjgnojonyjaknitras napisała:
        >
        > > "Lech Kaczyński był człowiekiem Solidarności przed jej postaniem"!
        > > Ufff…
        >
        >
        > On już był człowiekiem Solidarności w łonie, w tym łonie.
        > Matołusz jest obrzydliwym pisowskim ciemniakiem.
        >
        I oczywiście niepokalanie poczętym, tzn bez barabara i in vitro
    • horpyna4 Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 20:01
      Co on jara? Zaraz zacznie mówić, że wuc już jako plemnik...
      • zapijaczony-ryj Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 18:03
        horpyna4 napisała:

        > Co on jara? Zaraz zacznie mówić, że wuc już jako plemnik...

        TAki jest przekaz z Żoliborza!
    • wagonetka Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 17.06.18, 20:14
      bardzo mi się podoba, poproszę więcej takich mundrości

    • religijnych.uczuc.obraza Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 09:05
      Widać jak zwykle był nachalny.
    • witek.bis Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 09:09
      I chyba tylko pod tym względem bije wszystkich na głowę. Od Jarka jest przecież o wiele dłuższy, a kiedy mu cały wlezie w dupę, to z żadnej strony mu nie wystaje... Jak on to robi?
      • witek.bis Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 09:11
        Już wiem, bo dostałem sms-a od znajomego lekarza: "Zwija się w esicy, pisica!"
    • j-k Pierwszym Czlowiekiem Solidarnosci to byl Kornel M 18.06.18, 09:14
      Kornel Morawiecki - jego ojciec.
      ale nie wypada chwalic publicznie ojca - zwlaszcza, gdy obaj ostatnio sie kloca :)
    • eiran osobiście najbardziej czekam... 18.06.18, 09:18
      ... na wspólne spotkanie Morawieckiego, Timmermansa i krakowskich sędziów od grupy przestępczej.
      • j-k Re: osobiście najbardziej czekam... 18.06.18, 09:24
        eiran napisał:
        ... i krakowskich sędziów od grupy przestępczej.


        a co z Junckerem ? - proponujesz dla niego abolicje ?
        • eiran Re: osobiście najbardziej czekam... 18.06.18, 09:28
          "doktorku" - dzisiaj Timmermans jest w Warszawie, gdzie ma spotkanie z Morawieckim. Wątek jest o odlotach Morawieckiego, a więc piszę o jednym z tych odlotów. Juncker nie ma z tym nic wspólnego, przetrzeźwiej, to zrozumiesz dlaczego.
          • j-k osobiście najbardziej czekam... na Junckera 18.06.18, 18:09
            eiran napisał:
            Juncker nie ma z tym nic wspólnego, przetrzeźwiej,


            uczynie to natychmiast, gdy sam Juncker przetrzezwieje.
            wiadomosci.onet.pl/swiat/jean-claude-juncker-europejski-mistrz-gafy/pz8nk72
    • pislamistapolski Re: Jak Wam się podobał ostatni odlot Morawieckie 18.06.18, 18:10
      juz niedlugo, juz niebawem Pislam bedzie uczyl ze to Kaczynski przeskoczyl przez plot
    • adalberto3 Skończmy już z tym międleniem o zasługach. 18.06.18, 18:32
      W dodatku z dalekiej przeszłości. Przynajmniej dość szybko rozstał się w Wałęsą i nie firmował jego poczynań.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka