Dodaj do ulubionych

Złote myśli Terleckiegi (to ten od butaprenu)

28.06.18, 18:14
Złote myśli Terleckiegi (to ten od butaprenu)
- nie będziemy naginać prawa do poglądów politycznych.
- Są różne opinie, więc my się kierujemy tą opinią, która mówi, że taka zmiana (na stanowisku pierwszego prezesa Sądu Najwyższego - red.) jest możliwa.
- prawnicy mają zawsze różne pomysły na każdy temat".
www.tvn24.pl/politycy-o-uchwale-zgromadzenia-ogolnego-sedziow-sadu-najwyzszego,849528,s.html
Za czasów PRL butapren słabiej działał. :)
Obserwuj wątek
    • natemat22 Re: Złote myśli Terleckiegi (to ten od butaprenu) 30.06.18, 16:31
      rodzice powinni przestrzegać swoje dzieci sentencją w stylu "....skończysz jak ten Pawko Morozow z kompotowo-butaprenowymi worami pod oczyma..."
      --
      www.facebook.com/TajemnicaWiaryAutaiDolary/photos/a.223163141446970.1073741829.210526599377291/472256203204328/?type=3&theater
      • pies_na_czarnych Re: Złote myśli Terleckiegi (to ten od butaprenu) 30.06.18, 17:42
        "nie będziemy naginać prawa do poglądów politycznych" - ta mysli ma szanse na zdobycie nagrody humoru calej kadencji pisich.
    • taniarada A o ACTA 2 ani słowa 30.06.18, 18:06
      Nie długo będziesz piszczeć cienko.A tu tylko PIS i PIS.Ile bierzesz za każdy wątek założony?Tak na krótko.www.dziennikzachodni.pl/polska-i-swiat/a/acta-2-fakty-i-mity-protesty-w-calej-polsce-ile-jest-prawdy-w-cenzurowaniu-internetu,13300605/
      • pies_na_czarnych Re: A o ACTA 2 ani słowa 30.06.18, 18:07
        www.facebook.com/241315372962767/photos/a.244473542646950.1073741829.241315372962767/446975595730076/?type=3&theater
      • erte2 Re: A o ACTA 2 ani słowa 30.06.18, 23:24
        taniarada
        Nie dość że ten twój bełkot bez sensu, to jeszcze nieortograficzny.
      • natemat22 Re: A o ACTA 2 ani słowa 01.07.18, 00:20
        taniusza serdeńko

        napisz w kajeciku 100 x "niedługo"

        --
        DOJNA ZMIANA DAJE WSZYSTKIM!!!

        Energa ma nowego prezesa (7!!! od 2015 roku)

        Arkadiusz Siwko od 2.07.18
        Alicja Barbara Klimiuk 5.02.18-2.07.18
        Daniel Obajtek 2.03.17-5.02.18
        Jacek Kościelniak 17.01.17-2.03.17
        Dariusz Kaśków 4.01.16-17.01.17
        Roman Pionkowski 7.12.15-4.01.16
        Andrzej Tersa 28.04.15-7.12.15

        Śpieszmy się kochać prezesów, tak szybko odchodzą...
    • zapijaczony-ryj Za to wory pod oczami wyciskał 01.07.18, 09:30
      pies_na_czarnych napisała:
      > Za czasów PRL butapren słabiej działał. :)


      "Pan wie jak pan wygląda"-poseł Nitras do Butaprena. Potem niestety słono za prawdę musiał zapłacić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka