lumpior 18.08.19, 20:33 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25098230,senator-spal-na-podlodze-hotelu-w-pis-mowiono-o-kompromitacji.html#s=BoxOpImg4 // Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eiran Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 18.08.19, 20:43 Poseł Horała stwierdził, ze spanie na podłodze w hotelu to nie przestępstwo. Poza tym poseł Pęk twierdził, że nie był pijany, a spał na podłodze, bo był chory. Szkoda że przy okazji nie zwymiotował - byłoby to dodatkowe potwierdzenie choroby jako przyczyny ułożenia się do snu w tak ekstrawagancki sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Ech,, Summer time. 18.08.19, 20:44 lumpior napisał: > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25098230,senator-spal-na-podlodze-hotelu-w-pis-mowiono-o-kompromitacji.html#s=BoxOpImg4 // Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewicowej 18.08.19, 20:48 Wielka Koalicja w UE: Ów Pęk, Juncker, Kwaśniewski, Kruk, Jackowski, Protasiewicz.... Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 20:56 Schetyna też wrócił do łask Tuska PO aferze hazardowej. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 21:02 lech1966 napisał: > Schetyna też wrócił do łask Tuska PO aferze hazardowej. > Ty chodzi bardziej chyba o chlanie :) Tusk nie wybacza. To najbardziej mściwy polityk z naszego panteonu....chyba, że ktoś ma jakąś siłę jaką wykazał Schetyna lub Tusk jest od kogoś zależny ale to "wybaczenie" to tylko przyczajka za plecami tego co mu wybaczył ale ...z nożem. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 21:13 Myślę że masz rację. Tusk wybaczył bo zwyczajnie musiał. Albo się upomnieli o Schetynę Niemcy albo Putin. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 21:28 Pijaczek pęk Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 19.08.19, 06:49 lech1966 napisał: > Myślę że masz rację. Tusk wybaczył bo zwyczajnie musiał. Albo się upomnieli o S > chetynę Niemcy albo Putin. Stosujesz retorykę lewactwa z tego forum :) Nie, to siła tzw szabel wewnątrz partii tych, którzy nie modlą się na ołtarzu niePOkalanego POczęcia Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Abstynent totalny. 19.08.19, 14:01 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25099476,pis-zmienia-zdanie-bogdan-pek-bedzie-kandydowac-do-sejmu-nikt.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Abstynent totalny. 19.08.19, 16:07 Akurat Bogdan Pęk, który studiował zootechnikę na krakowskiej AR w latach 70., został zapamiętany z tego, że po wypiciu gorzały dostawał małpiego rozumu i zachowywał się kompletnie niestandardowo. Jego specjalnością było opróżnianie gaśnic na korytarzach świeżo wybudowanego akademika na Al. 29 Listopada 48, tudzież regularne próby wszczynania bójek z trzeźwiejszymi kolegami. Nawiasem mówiąc, kiedy Pęk rozpoczynał studia na krakowskiej zootechnice, na ostatnim roku był inny Bogdan, mianowicie Smoleń. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 22:03 Po jakiej aferze hazardowej, lesiu? Po tajnym przepisaniu ustawy Gilowskiej ze stratą 1 miliarda złotych dla Skarbu Państwa? O nnnej afery hazardowej, np. aferze PO, w której ktoś coś ukradł i jeszcze był chroniony przez CBA Kamińskiego, nic nie wiadomo. Ale jak coś wiesz, to napisz. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 22:10 buldog2 napisał: > Po jakiej aferze hazardowej, lesiu? Po tajnym przepisaniu ustawy Gilowskiej ze > stratą 1 miliarda złotych dla Skarbu Państwa? O nnnej afery hazardowej, np. afe > rze PO, w której ktoś coś ukradł i jeszcze był chroniony przez CBA Kamińskiego, > nic nie wiadomo. Ale jak coś wiesz, to napisz. Ty dobrze wiesz o jaką aferę chodzi.wiec nie udawaj niepelnosprynego. Ale gdybyś jednak nie wiedział to o ta aferę chodzi w wyniku której Chlebowski oblał się potem,,,,, a przedtem umawiali się na cmentarzu aby dobrać szczegóły Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 23:40 To twój przyszły reprezentant: img.wiocha.pl/images/b/4/b4a0dd594a5473f7dcdaae805c23bd9e.jpg W stanie off. S. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: nadaje się do Wielkiej Koalicji prawicowolewi 18.08.19, 23:45 snajper55 napisał: > To twój przyszły reprezentant: > > img.wiocha.pl/images/b/4/b4a0dd594a5473f7dcdaae805c23bd9e.jpg > > W stanie off. To bardziej twój niż mój. Ja się durniami nie podniecam, ani nie podpieram. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdawaszaboli Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 18.08.19, 21:39 > obraz PiSlamu. Dlaczego tak uważasz ?... Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 14:01 Za to senator prof. Bobko popadł w niełaskę - bo krytykował rozpasanie Kuchcińskiego - i nie będzie startować. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 14:08 man_sapiens napisał: > Za to senator prof. Bobko popadł w niełaskę - bo krytykował rozpasanie Kuchcińs > kiego - i nie będzie startować. Musisz się z tym pogodzić bo tak jest w POPiSie. Ci co krytykowali decyzje Tuska również wypadli zlist. To taki stary styropianowobolszewicki obyczaj POPiS. Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 14:33 no-popis żabciu - bez Tuska dzień stracony? Płacą ci za opluwanie go? Czy po prostu masz obsesję, kompleks i poczucie przegranego życia? Co do kompleksów to masz podstawy - bo oto człowiek który wywodzi się z przeciętnej polskiej rodziny zrobił błyskotliwą karierę polityczną, jest znany i popularny (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) w Europie i świecie, ma udane życie rodzinne, będąc tuż przed 60. nauczył się biegle posługiwać językiem obcym, mając lat 67. ma kondycję fizyczną której pozazdrościć by mógł niejeden 30.latek... I na dokładkę jest człowiekiem dość zamożnym, co zawdzięcza tylko swojej pozycji a nie szemranym interesom (Srebrna, FOZZ, Telegraf, SKOK-i) lub podejrzanym transakcjom w obrocie gruntami. Fakt, przeciętnego matoła i zawistnika twojego pokroju taki życiorys może rzeczywiście załamać. A jeśli ci po prostu za to płacą - no cóż, z czego musisz żyć. Jak to było w pewnym filmie ("Specjalista". z Sylwestrem Stallone) - "Człowiek musi jeść". Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 14:42 Pomyłka. To ludzikow (tu: no-popis) ma 67 lat. Tusk jest młodszy (62). Wprawdzie ludzikow pozuje na biznesmena z rozległymi kontaktami (ostatnio Włodek Czarzasty miał się zarumienić na jego widok), ale w rzeczywistości jest zgorzkniałym emerytem (broń Boże nie ma niczego złego w byciu emerytem), odreagowującym frustracje opluwaniem lepszych od siebie i wymyślaniem mitomańskich historyjek o własnych przewagach. Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 18:41 eiran napisał: Pomyłka. To ludzikow (tu: no-popis) ma 67 lat. Tusk jest młodszy (62). Sorry, masz oczywiście rację. Dałem ciała, trym bardziej że jest on ode mnie młodszy o prawie dokładnie lat 10. Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 14:15 No ale czemu się dziwisz? Przecież to jest takie ludzkie i czysto polsko-katolicko-narodowo-patriotyczne: nawalić się jak stodoła, zarzygać się, zeszczać i zesrać w spodnie, uwalić się na podłodze... Znaczy się swój, rodzimy i nasz; seweryn zrozumie bo sam tak ma. A przy tym wspomaga budżet i polski przemysł narodowy. Odpowiedz Link Zgłoś
kadziteusz A mógł rozbijać Meleksy na Cyprze 19.08.19, 14:21 erte2 napisał: > No ale czemu się dziwisz? Przecież to jest takie ludzkie i czysto polsko-katoli > cko-narodowo-patriotyczne: nawalić się jak stodoła, zarzygać się, zeszczać i ze > srać w spodnie, uwalić się na podłodze... Znaczy się swój, rodzimy i nasz; sewe > ryn zrozumie bo sam tak ma. > A przy tym wspomaga budżet i polski przemysł narodowy. albo coś tam coś tam... Moczymordyzm e tej ferajnie to sOM standarTy Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: A mógł rozbijać Meleksy na Cyprze 19.08.19, 14:37 kadziteusz napisał: A mógł rozbijać Meleksy na Cyprze No własnie, i wspomagać tamtejszego fiskusa.... Ale Rudolf Czerwononosy też ma swoje zasługi - pokazał tym tym rozmemłanym Cypryjczykom że "Polak potrafi". Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Nie wiedziałem, że górna półka to gleba 19.08.19, 15:09 Zawsze się człowiek może czegoś nauczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 16:12 wątroba wymaga dostępu do rządowej lecznicy. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 16:12 Elektorat PiS nawet na kota Karła by zagłosował. Taka gmina... S. Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 18:44 snajper55 napisał: Elektorat PiS nawet na kota Karła by zagłosował. Taka gmina... Co nie byłoby w sumie takie złe; przynajmniej by nie szkodził. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 21:51 Wreszcie przejzales na oczy erte. To prawda że kot lepszy od przeciętnego sympatyka PO. Odpowiedz Link Zgłoś
ceppisowski Re: Senator Pęk wraca,zgoda PrezesaPana. 19.08.19, 22:11 Senatorze Pęk. Co łoicie? Jak winko 4zl za litr to OK Pislamska patologia wybaczy Odpowiedz Link Zgłoś