Dodaj do ulubionych

Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ...

17.11.19, 18:50
Otóż info z pierwszej ręki, bo mam bliską Rodzinę w Zakopanem:
wiadomosci.onet.pl/kraj/sylwester-tvp-w-zakopanem-protest-przeciwko-imprezie-pod-wielka-krokwia/h6je6ld
Zakopiańskie małolaty protestują przeciw mega-imprze disco polo w Sylwestra.
W tej zorganizowanej prowokacji totalnych uczestniczy ... no nie powiem kto, ale co widać, to widać :)

PS. I Zenek Martyniuk niech też wybaczy!
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ... 17.11.19, 18:54
      Lewactwo podnosi rękę na Partię :)
      • borrka Młodzieżą manipuluje ! 17.11.19, 18:59
        A przecież młodzież ma 500+, jak na tacy !
        • pies.na.czarnych Re: Młodzieżą manipuluje ! 17.11.19, 19:01
          Rodzice mają. Młodzież się nie liczy, zwłaszcza ta, której rodzice dostają pińcet.
          • yoma Re: Młodzieżą manipuluje ! 17.11.19, 21:27
            Zależy. Gdzieś czytałam, że teraz młodzież nagminnie się domaga od rodziców swojego pińcet.
        • snajper55 Re: Młodzieżą manipuluje ! 17.11.19, 20:09
          borrka napisał:

          > A przecież młodzież ma 500+, jak na tacy !

          Młodzież ma pięć set jak na tacy?

          S.
          • lech1966 Re: Młodzieżą manipuluje ! 17.11.19, 20:19
            A ta młodzież została przywieziona z POza okolic Zakopanego czy zmuszona przez nauczycieli do protestowania?
            Jakoś nie wierzę aby rodowitym góralom przyszlo do głowy zrezygnować z kasy przywożonej przez ceprów.???
          • yoma Re: Młodzieżą manipuluje ! 17.11.19, 20:37
            W rękach ciężko przenieść.
    • yoma Re: Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ... 17.11.19, 20:36
      Hah! Mamy jeszcze porządną młodzież 😄
      • borrka Pycha mnie rozpiera 17.11.19, 21:49
        Bo moja mloda generacja należy do ścisłych prowodyrów, mimo (i to zabawne), że uważa sie za autochtona.
        A autochtoni tamtejsi, to niby tylko jedna opcja.
        A takiego !
        • yoma Re: Pycha mnie rozpiera 17.11.19, 22:11
          Ja mam tylko jedno pytanie, i ono nie jest złośliwe wcale a wcale. Gdzie protestująca młodzież będzie spędzać sylwestra?
          • lech1966 Re: Pycha mnie rozpiera 17.11.19, 22:22
            Pewnie o tym nie pomyśleli. Może w ogóle odwołać w tym roku Sylwestra?
            • adria231 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 05:34
              Zakopane, to nie jest najlepsze miejsce na Sylwestra dla normalnych ludzi. To jest miejsce dla szpanerów. Tłok, drogo, hałaśliwie i śmierdząco. Jak ktoś ma pieniądze - polecam europejskie stolice: Budapeszt, Wiedeń. Przy braku nadmiaru tejże --restauracja w Krakowie, a przed północą powitanie Nowego Roku z ludźmi na Krakowskim Rynku.
              • lech1966 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 07:29
                Lubisz być molestowana Adria? To jedź do europejskich stolic. Ja wolę Zakopane
                • x2468 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 22:37
                  Ty z twoim "muskiem" musisz być molestowany na okrągło. W Berlinie pod Bramą Brandenburską chyba co trzeci spędzający tam Sylwestra to POlak. Jada do Berlina odpoczac od zaduchu pisiej pomrocznej.
                  cdn1.stuttgarter-zeitung.de/media.media.69c4cb58-3a08-4c27-b55e-2b3339441b48.original1024.jpg
                  • x2468 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 22:40
                    Masz pacanie więcej:
                    www.google.com/search?q=brandenburger+tor+silvester&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwmLTY2_TlAhWMwqYKHWiTDvkQ_AUIESgB&biw=2208&bih=1079&dpr=0.87#imgrc=4K1fLAJ2ZqzaWM:
                    O molestowaniu i gwałtach nikt nic nie wie (nikt oprócz Joja i ciebie) nikt nikomu nie dal w pysk i pomimo tego ludzie się świetnie bawili.
    • maotsetung Re: Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ... 17.11.19, 21:55
      PiSiemu bydlakowi na moderacji się moja sygnaturka nie podoba!
      Ale to prawda i nawer=t tak wazny PiSior tego nie zgłuszy:
      • lech1966 Re: Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ... 17.11.19, 21:57
        maotsetung napisał:

        > PiSiemu bydlakowi na moderacji się moja sygnaturka nie podoba!
        > Ale to prawda i nawer=t tak wazny PiSior tego nie zgłuszy:

        Ile razy mam ci POwtarzac że tutejszy admilicjant to snajper55 vel sea monster
    • inocom Wołacz od Jarek to Jarku. 18.11.19, 17:48
      Wołacz od Jarek to Jarku.

      A Polacy wymyślili go, by nie drzeć ryja tylko kulturalnie zawołać kogoś lub coś.
      Np. chodź psie, a nie chodź tu pies.
      • borrka Fakt 18.11.19, 22:46
        Ale w Warszawie wołacz zanikł i to dawno.
        A ja jestem od paru pokoleń 'warszawski".
        • borrka Zawsze mnie w Galicji bawi ta maniera 18.11.19, 22:48
          Używania wołacza.
          • adria231 Re: Zawsze mnie w Galicji bawi ta maniera 19.11.19, 05:55
            Nie chcę straszyć górali, ale takie wydarzenie w Zakopanem związane z hałasem, światłami, fajerwerkami
            obudzi wiele niedźwiedzi śpiących w okolicy. Będą głodne i złe. Turyści na narty też nie przyjadą....
            Wcale dudków wam nie przybędzie... Pomyślcie, myślenie nie boli....
            • lech1966 Re: Zawsze mnie w Galicji bawi ta maniera 19.11.19, 20:12
              Niepoważna ( w znaczeniu dyplomatycznym) jesteś Adria. Ja myślę że może oprócz niedźwiedzi dobrze by było aby obudzily się z letargu lemingi. Dla was to byłaby większa korzyść.
        • inocom Bo ruski zabór. 20.11.19, 02:08
          borrka napisał:

          > Ale w Warszawie wołacz zanikł i to dawno.
          > A ja jestem od paru pokoleń 'warszawski".

          Dlaczego wołacz ma się dobrze u Czechów i na Śląsku? Bo to kulturalni ludzie. Zamiast drzeć ryja Ondraszek, który nie wiadomo co zrobił i robi, zawołają cichutko Ondraszku.

          Nie trzeba być głośnym, by np. wyrazić sprzeciw. Polszczyzna czy czeszczyzna to umożliwia.

          Janeczku, ty mój.
        • eiran Re: Fakt 22.11.19, 06:48
          Bzdura. Mówisz "pan doktor", a nie "panie doktorze"?
          Albo "spieprzaj dziad", zamiast "spieprzaj dziadu"?
          • borrka Wyjątki zawsze sie zachowają 22.11.19, 08:34
            Statystycznie zanikł.
            Niech będzie "zanika", choć pewnie zachowa się w zwrotach.

            Klasyka, to wzywanie kogoś po imieniu - konia z rzędem za zarejestrowanie w Warszawie form "chodź tu, Janku".
            Tak powiedzą napływy galicyjskie.
            Jeszcze cudaczniej byłoby "Pozwół, kolesiu"
            • eiran Re: Wyjątki zawsze sie zachowają 22.11.19, 08:38
              Janku może i nie, ale Jasiu - jak najbardziej.
              Barbaro, też być może nie, ale Basiu, Kasiu, Aniu - również jak najbardziej.
              • borrka No więc "w trakcie zanikania" 22.11.19, 08:44
                Bo trudno to ując w jakieś reguły.
    • borrka A jeśli ktoś posiada język obcy... 20.11.19, 12:54
      information.tv5monde.com/info/pologne-defenseurs-des-ours-contre-concert-du-nouvel-dans-la-montagne-332889?fbclid=IwAR1RtllpMNu5O4k0_dGQtkFQiclGDHxomzVZmr49aJlJHdsICEu6kMOSfNk
      Właśnie dostałem link, ale francuskiego nie posiadam.
      Brawo małolaty.
      • adria231 Re: A jeśli ktoś posiada język obcy... 22.11.19, 06:14
        Okazało się że protesty pomogły. Nie będzie kur..ska tv budzić niedźwiedzi wTatrach !
        Brawo, dobra decyzja !
        • borrka Złożyłem gratulacje małolatom 22.11.19, 08:37
          Po swojemu, ale dokopali.
    • farkasarka Kto to jest ten Zenek Martyniuk? 22.11.19, 08:42
      borrka napisał:

      > Otóż info z pierwszej ręki, bo mam bliską Rodzinę w Zakopanem:
      > wiadomosci.onet.pl/kraj/sylwester-tvp-w-zakopanem-protest-przeciwko-imprezie-pod-wielka-krokwia/h6je6ld
      > Zakopiańskie małolaty protestują przeciw mega-imprze disco polo w Sylwestra.
      > W tej zorganizowanej prowokacji totalnych uczestniczy ... no nie powiem kto, al
      > e co widać, to widać :)
      >
      > PS. I Zenek Martyniuk niech też wybaczy!
      >
      >
      >
      • borrka Disco polo star 22.11.19, 08:46
        Uświetnia imprezy dla seweryna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka