Dodaj do ulubionych

Wstał z kolan i PADł

06.01.20, 13:56
W Izraelu nie chcą, żeby polski PAD przemawiał z okazji 75 rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz @AndrzejDuda: W tym roku w Jerozolimie odbędzie się Światowe Forum Holokaustu, organizowane przez prywatną organizacje. Okazuje się, że przemawiać będą prezydenci Putin, Steinmeier, Macron, ale prezydent Polski już nie. Ja się z tym nie zgadzam.

Krótko to skomentował Rosati: Sami do tego doprowadziliście, panie PAD. Ustawami o IPN, o sądach, tolerowaniem nacjonalistycznych i antysemickich zachowań, atakami na UE. Doprowadziliście do upadku międzynarodowej pozycji Polski. Pod rządami PiS i PAD przestajemy się liczyć w świecie.
Wstaliście z kolan.


Nic dodać, nic ująć.
W 2015r., kiedy jeszcze nie wstaliśmy z kolan, obchody 70 rocznicy były w Polsce, udział wzięli m.in. prezydenci Francji, Niemiec, Litwy, Ukrainy

--
Najbardziej wystraszonym organizmem na Ziemi jest polski prawicowiec. Boi się wszystkiego: uchodźców, LGBT, dżendera, Niemców, Rosjan, spisku Brukseli, elit, Grety Thunberg, rozpadu rodziny, upadku Kościoła, terrorystów, islamu. Widzi się jako husarz a jest drżącym zajączkiemMigalski
Obserwuj wątek
  • yoma Re: Wstał z kolan i PADł 06.01.20, 14:05
   Bo to po prostu jest rocznica, którą chcą obchodzić w ciszy i skupieniu, nie przy akompaniamencie dzikich wrzasków. Poza tym pewnie się boją, że dudzie strzeli do łba dowcipa opowiedzieć.

   --
   DM AOTY & debut FL of the year. Rare beauty.
  • erte2 Re: Wstał z kolan i PADł 06.01.20, 14:27
   To co pisia mafia (której prominentnym członkiem jest Maliniak) zrobiła z polską polityka międzynarodową jest wybitnym osiągnięciem. Bowiem nigdy i nikomu w czasie zaledwie czterech lat nie udało się doprowadzić swojego kraju z pozycji liczącego się i szanowanego partnera do nieliczącej się "republiki bananowej" (a nawet gorzej - bo nie mamy nawet bananów). O naszej nie tak znów dawnej pozycji mogą świadczyć takie fakty jak choćby wybór Jerzego Buzka na szefa PE albo Donalda Tuska na funkcję Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dziś pisie o takich stanowiskach mogą jedynie pomarzyć, a symbolem ich rządów było odwołanie (pierwsze w historii!) "obatela" ze stanowiska wiceprzewodniczącego PE i bezskuteczne ubieganie się o cokolwiek niejakiego szczerskiego.
   Polska dziś jest takim "trędowatym" członkiem UE z którym już nikt chyba się nie liczy, i który jest osamotnionym pariasem i negatywnym przykładem z którym nawet uwielbiany przez kurdupla Orban przestaje się liczyć. A to wszysko przez zaledwie cztery lata!
  • aniechto.only Re: Wstał z kolan i PADł 06.01.20, 14:46
   Doprowadziliście do upadku międzynarodowej pozycji Polski. Pod rządami PiS i PAD przestajemy się liczyć w świecie.
   Wstaliście z kolan.

   Czyli 111 mln zł z PFN na promocję zagranicą poszło w błoto. Albo na promocję PiS w kraju.
  • maotsetung Re: Wstał z kolan i PADł na kolana 06.01.20, 14:53
   Na kolanach to jego ulubiona pozycja. Dzień bez klęczenia jest dla panaprezydenta dniem straconym.
   Powinni mu zafundować klęcznik!


   --
   www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka