Dodaj do ulubionych

Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS

06.02.20, 06:24
Przyjdź na protest przeciw TVP. Stańmy w obronie demokracji - tak do przyjścia na wydarzenie na wrocławskim Rynku zaprasza ich organizator. To Franek Broda, nastoletni siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego, który nie zgadza się, by opłacana z pieniędzy obywateli TVP była tubą propagandową partii rządzącej.

Młody człowiek, który popiera PiS jednak nie boi się go krytykować a nawet protestować. To brzmi jak jeden wielki oksymoron, jednak kibicuje mu, w innych sprawach też ma zdanie odrębne:

Broda, syn Anny Morawieckiej i Jarosława Brody (wieloletniego dyrektora wydziału kultury we wrocławskim magistracie), mówił tak: - Popieram PiS, ale nie tym razem. Idziemy w stronę regresu edukacji seksualnej. Nikt nie powinien być karany więzieniem za odpowiadanie na pytania dotyczące antykoncepcji, chorób przenoszonych drogą płciową czy kwestii dojrzewania i dorastania.
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 06:45
      aniechto.only napisała:

> Przyjdź na
      > protest przeciw TVP. Stańmy w obronie demokracji - tak do przyjścia na wydarz
      > enie na wrocławskim Rynku zaprasza ich organizator. To Franek Broda, nastoletni
      > siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego, który nie zgadza się, by opłacan
      > a z pieniędzy obywateli TVP była tubą propagandową partii rządzącej.

> Młody człowiek, który popiera PiS jednak nie boi się go krytykować a nawet prot
      > estować. To brzmi jak jeden wielki oksymoron, jednak kibicuje mu, w innych spra
      > wach też ma zdanie odrębne:
      > Broda, syn Anny Morawieckiej i Jarosława Brody (wieloletniego dyrektora wydział
      > u kultury we wrocławskim magistracie), mówił tak: - Popieram PiS, ale nie tym
      > razem. Idziemy w stronę regresu edukacji seksualnej. Nikt nie powinien być kara
      > ny więzieniem za odpowiadanie na pytania dotyczące antykoncepcji, chorób przeno
      > szonych drogą płciową czy kwestii dojrzewania i dorastania.
      Smutne musi być Twoje życie jak nie masz nic do powiedzenia za wyjątkiem wyPOwiedzi na temat PiS ...i nie ma to znaczenia czy płacą Ci za to czy to zwykły i POsPOlity obłęd.
      Współczuję.
    • jureek Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 07:42
      Taki młody, a już neoliberalnie zaczadzony mózg. Już przyswoił neoliberalny dogmat, że jak pracownikowi się uczciwie zapłaci, to musi być kryzys. Nie jest dla niego problemem, że kolesie rządzących, czy to tej, czy poprzedniej opcji zarabiali nawet po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, nie jest problemem, że wujek nabył za bezcen kościelną działkę, że kolesie tatusia lądowali po kilka milionów rocznie w spółkę stadionową, która nie robiła nic - nie, to nie są dla niego problemy, tylko należna zapłata za zaradność, jak się takie dojenie frajerów w nowoliberalnej mowie określa. Dla młodego wielkim problemem jest natomiast podniesienie płacy minimalnej.
        • jureek Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 11:08
          aniechto.only napisała:

> jureek napisał:

> Cóż, nie każdy musi być komunistą.

To już trzeba być komunistą, żeby uważać, że za pracę należy się godna, a nie głodowa zapłata, i nie pochwalać takiego typu "zaradności", jaki opisałem wyżej? Strasznie ta nasza Polska na prawo się przesunęła, jeśli to, co gdzie indziej podpada pod normalną socjaldemokrację czy nawet chadecję, u nas jest klasyfikowane jako komunizm.

> Ale popiera edukację seksualną, to cię powi
          > nno cieszyć.

Wiem, że prawica najlepiej ograniczyłaby lewicowość do edukacji seksualnej, antyklerykalizmu, aborcji i związków partnerskich, bo to nie narusza interesów ekonomicznych tych, którzy polityków sponsorują. Niedoczekanie wasze!
        • jureek Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 10:56
          sverir napisał:

> "Nie jest dla niego problemem, że kolesie rządzących, czy to tej, czy poprzedni
          > ej opcji zarabiali nawet po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie(...)"
          >
          > Gdzieś kiedyś tak powiedział, że to nie są problemy?

Z tekstu w Wyborczej wynika, że wujka o te sprawy nie pyta. Pyta natomiast o groźbę wywołania kryzysu z powodu tego, że pracownikowi się godnie zapłaci. Priorytety są więc jasne. Być może są to priorytety dziennikarza, a nie chłopaka, no ale skoro nie protestuje on, że wypowiedź została przekręcona, to przyjmuję, że taka właśnie była.
            • jureek Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 11:33
              sverir napisał:

> "Z tekstu w Wyborczej wynika, że wujka o te sprawy nie pyta"
              >
              > Nie mam dostępu do całości - a czy wynika z niego, że jest przeciw karze śmierc
              > i dla homoseksualistów za orientację? Bo jeśli nie, to na pewno jest za.

Sorry, ale nie chce mi się wchodzić w te retoryczne przepychanki, że jeśli czegoś nie powiedział, to nie wiemy, co o tym czymś myśli. Nie czytam w jego myślach, piszę o tym, co przeczytałem w tekście w Wyborczej. Dla mnie priorytety młodego są jasne.
              "Wierzę w to, iż Mateusz Morawiecki jest wspaniałym ekonomistą, natomiast dalej nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć, w jaki sposób minimalna pensja 4 tys. zł, nie spowoduje kryzysu. Nie słyszałem również propozycji dotyczącej uratowania Polski przed zapaścią demograficzną. Związki partnerskie dalej nie zostały zaakceptowane przez obecny rząd, co nie daje możliwości swobodnego funkcjonowania w związku osób, które się po prostu, po ludzku kochają"
    • buldog2 Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 10:15
      W 1989 na placu Tien An Men (czy jak tam się pisze) doszło do protestów, w których zginęli ludzie. Wcześniej demonstrowały tam TEŻ zbuntowane dzieci aparatu (nomenklatury), pokazywały własną niezależność itd. Przyjechały jakieś oddziały (milicji czy czegoś) i je (te dzieci kwiaty) ewakuowały. Po ewakuacji wjechały czołgi.
    • yoma Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 10:46
      > człowiek, który popiera PiS jednak nie boi się go krytykować a nawet protestować

Za ustroju słusznie minionego, a powróconego nazywało się to: prowok. Ew. piś próbuje pokazać ludowi prostemu, że on też potrafi protestować przeciw błędom i wypaczeniom - któż się do tego lepiej nadaje, jak nie siostrzeniec premiera.
      • sverir Re: Pisowiec,który ma dość kłamstw TVPiS 06.02.20, 10:56
        "któż się do tego lepiej nadaje, jak nie siostrzeniec premiera"

Marta Morawiecka, bo nazwisko jednoznacznie kojarzone. A Brodę niewiele osób kojarzy, no i umoczony jest w niejasny związek jednopłciowy z jakimś starym Brodą, współpracownikiem Dutkiewicza.
        • no-popis Re: PeOwiec,który miał dość kłamstw PO 06.02.20, 14:06
          aniechto.only napisała:

> To dobrze, ze jej nie ma w PO. Nie trzeba jej wyrzucać. Każdy kto głosował za l
          > ex Ardanowski tak jak ona, powinien trafić na listę hańby.
          Listy hańby tworzyli faszyści i komuniści i Ty i środowisko Gazety Wyborczej.

Zapamiętaj bezmyślna neokomunistko a na pewno niedemokratko : poglądy to indywidualna sprawa i tworzenie list za poglądy jest totalitaryzmem.Obojętne jakich list czy Schindlera czy Targowicy , czy hańby.
          Wątpię aby osoba zarażona wirusem homosovieticus to zrozumiała ale musiałem bo czyłem sie w obowiązku aby to wskazać. Nawet jak 100 takich totalitarystek-komunistek nie zrozumie tego to dla tej 101 warto zwrócić uwagę.
        • taniarada Ludzie nie zapominać o Gowinie 06.02.20, 11:54
          erte2 napisał:

> no-popis
          > Zapomniałeś o Tusku; powinieneś gdzieś tam go wmontować z odpowiednio zjadliwym
          > komentarzem. Poważne niedopatrzenie które może cię kosztować utratą premii któ
          > ra przecież "po prostu ci się należy".
          Ten miał dość kłamstw Tuska.Pani senator Staroń przewyższa klasą i doświadczeniem ludowego cierpiała Juszczyszyna , Kasy braknie inaczej będzie śpiewał .Kijowski też tak skakał .Odebrali motocykl i po chłopie. Ludzie inteligentni to tacy, którzy zmieniają zdanie wcześniej niż inni.
          Autor: André Frossard
        • no-popis Re: PeOwiec,który miał dość kłamstw PO 06.02.20, 14:08
          erte2 napisał:

> no-popis
          > Zapomniałeś o Tusku; powinieneś gdzieś tam go wmontować z odpowiednio zjadliwym
          > komentarzem. Poważne niedopatrzenie które może cię kosztować utratą premii któ
          > ra przecież "po prostu ci się należy".
          Nie piszę cały czas o Tusku jak Ty piszesz cąły czas o PiS.
          To trzeba mieć tupet kijanko aby produkować 100 % posów o PiS a mi zarzucać to samo nt Tuska. Nie jest to zgodbe ani z faktami a z osobą pani Staroń tym bardziej nie czyli zwykłem i bezmyślne tr o llowe i hejterskie hau, hau,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka