Dodaj do ulubionych

Zbrodniarz Kaczyński

05.04.20, 17:52
Ten człowiek przygotowuje się do fałszowania wyborów drogą "korespondencyjną", lub przeprowadzenia fizycznego głosowania, co spowoduje, że będzie miał na rękach krew Polaków.

Zbrodniarzowi należy powiedzieć NIE!

--
1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
Obserwuj wątek
    • eiran Re: Zbrodniarz Kaczyński 05.04.20, 17:59
      Na tę chwilę liczba śmiertelnych ofiar to 94. Jeszcze dwie - i covid-19 przegoni Smoleńsk. I wtedy może przez twarz Kaczyńskiego przemknie uśmiech zadowolenia.

--
      Duda1972-2020
        • no-popis Re: Zbrodniarz Kaczyński 05.04.20, 19:27
          szwampuch58 napisał:

> Od 10 lat żyjemy w kraju ogarniętym paranoją pewnego starca z Żoliborza,jak do
          > tego doszlo????? .....na to pytanie jeszcze nie ma odpowiedzi
          Jest znana odpowiedż na to pytanie ale faktem jest, że Wy lewacy i lemingi dalej nie znacie tej odPOwiedzie ale to nie dziwi czytając to forum.

--
          Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.
          • szwampuch58 Re: Zbrodniarz Kaczyński 05.04.20, 20:01
            Na tym pytaniem latami pracowac musza psycholodzy,socjologowie calego swiata,za podjecie tego tematu i znalezienia sensownej odpowiedzi czeka tego naukowca swiatowa slawa i nagrody.....oraz fala niesamowitego hejtu nienawisci nad Wisla bo konkluzja na pewno nie wypadnie korzystnie dla polskiego narodu

--
            www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
      • no-popis Re: Zbrodniarz Kaczyński 05.04.20, 19:28
        yoma napisała:

> Życie pisze najlepsze memy
        To niedopracowane jakieś. Tam powinien leżeć pobity przez totalitarną policję Obywatel III RP.

--
        Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.
    • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 05.04.20, 20:41
      Nie przełożył wyborów prezydenckich w 2010 roku, w trakcie trwania pandemii tzw świńskiej grypy. W dodatku jego rząd jako jedyny kraj UE nie sprowadził szczepionki do Polski.
      To był zbrodniarz !
      --
      • no-popis oczywiście... 05.04.20, 20:47
        no-popis napisała:

> Nie przełożył wyborów prezydenckich w 2010 roku, w trakcie trwania pandemii tzw
        > świńskiej grypy. W dodatku jego rząd jako jedyny kraj UE nie sprowadził szcze
        > pionki do Polski.
        > To był zbrodniarz !
        ...proszę nie brać mojego tekstu na serio bo to tylko próba naśladowania tekstów zgodnych netykietą wyprodukowanych tu przez ruskie trolle ale mój tekst jest bez wątpienia niezgodny z netykietą.
        www.taniaksiazka.pl/niebezpieczne-zwiazki-donalda-tuska-tomasz-budzynski-p-1075461.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMI9dvw7PjR6AIV0ud3Ch0pbQ2jEAYYASABEgILv_D_BwE

--
      • boblebowsky Re: Zbrodniarz Tusk 05.04.20, 20:57
        no-popis napisała:

> Nie przełożył wyborów prezydenckich w 2010 roku, w trakcie trwania pandemii tzw
        > świńskiej grypy. W dodatku jego rząd jako jedyny kraj UE nie sprowadził szcze
        > pionki do Polski.

Ale, że żarty czy wy ludzikowa naprawdę takie gupie som?

--
        Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
        • buldog2 Re: Zbrodniarz Tusk 05.04.20, 22:45
          Zazwyczaj są jeszcze głupsze, wystarczy popatrzeć.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
          • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 05:42
            szwampuch58 napisał:

> wyjatkowy gupek,nawet jak na pisie standardy
            Widać pisząc to patrzyłeś w lustro.
            Na temat wyboró w okresie pandemii swińskiej grypy nie masz nic do POszczekania ? Śmiało ! WYkaż nieprawdziwość tych faktów .
            1. Sprawdz kiedy WHO odwołała wtedy pandemię grypy
            2. Sprawdż czy to prawda, że Polska była wtedy jedynym państwem w UE gdzie rząd nie zamówił szczepionki
            3. Sprawdż ilość ofiar wg polskiego rządu i WHO bo ta wg rządu Tuska była kilkakrotnie zaniżona.
            Wątpię abyś dał radę.

--
            • eiran ludzikow łże jak zwykle 06.04.20, 06:49
              W czasie pandemii świńskiej grypy szczepionek przeciw temu wirusowi w UE nie zakupiła także Łotwa. Baiba Rozentāle, ówczesna minister zdrowia Łotwy, decyzję o powstrzymaniu się od zakupu szczepionek uzasadniała m.in. tym, że świńska grypa jest jedynie sezonową odmianą tej choroby, z powodu ograniczonego zasięgu badań ciężko wybrać najlepszy środek, a większość Łotyszy i tak unika szczepień, a państwo nie powinno korzystać z zasobów nieefektywnie. Nie wykluczono natomiast możliwości nabywania szczepionek prywatnie przez samych pacjentów.

www.delfi.lv/news/national/politics/rozentale-vakcinu-pret-cuku-gripu-jatirgo-brivaja-tirgu.d?id=28063467
              (swoją drogą, swego czasu ludzikow, postanowiwszy zdyskredytować Ewę Kopacz, postanowił wkleić wyniki swojego poszukiwania w google grafik z frazą "brzydka Kopacz". Teraz pewnie będzie robił to samo z minister z Łotwy)

Pozostałe wywody ludzikowa mają taki sam związek z prawdą, jak powyższy.
        • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 05:34
          boblebowsky napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Nie przełożył wyborów prezydenckich w 2010 roku, w trakcie trwania pandem
          > ii tzw
          > > świńskiej grypy. W dodatku jego rząd jako jedyny kraj UE nie sprowadził
          > szcze
          > > pionki do Polski.
          >
          > Ale, że żarty czy wy ludzikowa naprawdę takie gupie som?
          Każdy kto według Ciebie i innych zleceniobiorców na tym forum ma za głupka i innych podobnych nwet gorszych , przez szacunek dla pewnych standardów dalej nie wymieniam, każdego kto podważa dogmat o niePOkalanym POczęciu Tuska króla Peru i Europy i człowieka Rosji w Warszawie.
          Nie potrafisz się odnieść do przedstawionych faktów ?

--
            • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 11:19
              adam111115 napisał:

> po raz nie wiem który muszę powiedzieć - jesteś debilem.

I tylko po to, tylko dla mnie, sfrustrowany niePOkalanie POczęty przygłupie się tutaj logujesz :)
              Przecież ten post świadczy o Tobie. Nie wiesz tego prostaku ?

--
              • x2468 Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 13:55
                To nie frustracja lecz potwierdzenie faktu. Jestes debilem i tylko twoja niepelnosprawnosc umyslowa pozwala na rezygnacje prokuratury z scigania za bezpodstawne pomowienia.

--
                Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
                • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 16:31
                  x2468 napisał:

> To nie frustracja lecz potwierdzenie faktu. Jestes debilem i tylko twoja niepe
                  > lnosprawnosc umyslowa pozwala na rezygnacje prokuratury z scigania za bezpodsta
                  > wne pomowienia.
                  A to Ty jesteś Adam ? Czy jesteś jego kolegą z Waszej leminżej tr o llowni.
                  Właśnie wykazałeś się taką niepełnosprawnością , którą suponujesz tym, których z uwagi na niską inteligencję nie jesteś w stanie zrozumieć.
                  To typowe zjawisko psychologiczne agres u ludzi nie mogących się odnależć w rzeczywistości lub nie rozumiejących tego co do nich się mówi lub pisze.

--
        • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 16:34
          stasi1 napisał:

> Nawet jak na pisowca ten tekst jest głupi. Jak porównywać świńską grypę do teg
          > o co się dzieje teraz?
          Rozumiem, że rozróżniasz w tej mojej ironii zamordowanie (tu sobie żartowałem, przez Kaczyńskiego 80 ludzi a zamordowanie przez Tuska kilkuset ludzi .
          Zbrodniarz jest zbrodniarz :)
          Masz tragicznie słabą inteligencję bo nie zrozumiałeś tego co napisałem mimo iż wyrażnie napisałem.

--
          • stasi1 Re: Zbrodniarz Tusk 06.04.20, 20:40
            Czytałem że to niby ironia ale nie mogłem jej do czegoś dopiąć. Co do zakupu tej szczepionki miała być Kopacz w komisji z UE kto miał za interes aby tą szczepionkę kupić. Już nie 80 tylko ponad 10o osób zmarło z powodu tego wirusa. Ile osób zmarło dlatego że nie otrzymało pomocy (z powodu wirusa) tego nie wiemy. Jakoś w 2010 nikt nie chciał aby wprowadzać stan wyjątkowy. Nikt nie zabraniał wychodzić z domu
            • no-popis Re: Zbrodniarz Tusk 07.04.20, 06:05
              stasi1 napisał:

> Czytałem że to niby ironia ale nie mogłem jej do czegoś dopiąć.
              OK, to już dobrze.
              >Co do zakupu tej szczepionki miała być Kopacz w komisji z UE kto miał za interes aby tą szczep
              > ionkę kupić.
              No widzisz a inne państwa UE to debile nie dorównujące do pięt światłemu rządowi Tuska. Ech, Wy wyznawcy niePOkalanego POczęcia. Inne, debilne, z idiotami premierami i ministrami , państwa, kupiły. TYlko nasi nie upadli na kolana:)
              A wiesz kto teraz ma interes aby nakręcać COVID 19 ? Teraz nikt ?! Całe stado tr o lli na tym forum POdkręca ten interes.
              Ktoś nawet założył wątek zbrodniarz Kaczyński i nie wiem czemu w podobnej sytuacji bulwersuje Ciebie i innych założony przeze mnie pastiszowy post "zbrodniarz Tusk". Osobiście tak nie uważam ale wyśmiewam po prostu tę hejterską robotę (tytuł :Zbrodniarz!" adresowaną do debili. To Ci właśnie debile wyzywają mnie tutaj nie rozumiejąc po co ten post tu zamieściłem. Sądzą, że myślę ich kategoriami :) NIe ! Gdbybym tak myślał to nie był był w tym miejscu gdzie jestem:)
              Może więc teraz nIe kupujmy maseczek i jak będzie już szczepionka to nie dajmy się i nie kupujmy szczepionki jak to zrobiła Kopacz.
              Hipokryta POlityczny.

Już nie 80 tylko ponad 10o osób zmarło z powodu tego wirusa. Ile o
              > sób zmarło
              Dane wyssałeś z buraka?
              Fakty :
              1. Ogłoszono wtedy pandemię. Więc nie licytuj co gorsze bo to była również ogłoszona przez WHO pandemia
              2. Zgonów z powodu świńskiej grupy, wg rządu Tuska było 182 ale ten rząd fałśzował te dane. Brytyjskie czasopismo medyczne „The Lancet Infectious Diseases”. publikowało dane dotyczące całego świata i tych zgonów było 1258 !
              Wybory wtedy się odbyły.
              PS
              Jestem przeciwny wyborom w tym momencie , tak dla jasności ale nie z powodu zakażeń . Gdybym był opozycją to potargowałbym się z PiSem i zgodnie przedłużyłbym kadencję Dudy o np 1 rok.

--
              • eiran Re: Zbrodniarz Tusk 07.04.20, 06:35
                No więc proszę, ludzikow w międzyczasie dowiedział się, że to nie WHO podało inna liczbę zgodnów na grypę A(H1N1), tylko że taka "informacja" ukazała się w „The Lancet Infectious Diseases”. Które to nie jest żadnym "brytyjskim czasopismem medycznym", bo czasopismem jest "The Lancet". To pierwsze, to rodzaj specjalistycznego forum, umożliwiającego zamieszczanie publikacji.

www.journals.elsevier.com/the-lancet-infectious-diseases
                Ciekawe, czy ludzikow znajdzie artykuł o ponad tysiącu ofiar A(H1N1) w Polsce, abstrahując od tego że dopiero co twierdził, że to oficjalne dane WHO.

--
                Duda1972-2020
              • stasi1 Re: Zbrodniarz Tusk 07.04.20, 08:27
                ,,Już nie 80 tylko ponad 10o osób zmarło z powodu tego wirusa. Ile o
                > sób zmarło
                Dane wyssałeś z buraka?"

Akurat że ofiar w Polsce jest 107 podało wczoraj MZ. To są twarde dane do których nie powinieneś się czepiać
    • pkt4a Re: Zbrodniarz Kaczyński 06.04.20, 08:52
      Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze cierpliwie czeka na zbrodniarzy przeciwko ludności . Milosiewić i inni też byli butni . Myśleli że są bezkarni . Pomylili się oczywista oczywistość .

-
      naszademokracja.pl/petitions/zadamy-natychmiastowego-zawieszenia-mszy
      • cotojest2020 Re: Zbrodniarz Kaczyński 06.04.20, 16:37
        w stanie wojennym w wc rodzinnego domu wisiała podobizna Jerzego Urbana , dziś wiem czyja podobizna tam zawiśnie..

--
        Nie trzeba kłaniać się okolicznościom,
        A prawdom kazać, by za drzwiami stały
      • man_sapiens Re: Zbrodniarz Kaczyński 07.04.20, 08:39
        x2468 napisał:

> Czy ten osobnik wyglada na kogos kto potrafi wspolczuc?

Wygląda na zawodowego szabrownika. Taki zawód jaki człowiek.

--
        Wolność jest zawsze wolnością dla myślących inaczej Róża Luksemburg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka