Dodaj do ulubionych

Wybory będą , nie będą?

05.05.20, 07:47
Zarządzanie kaczystowskiej kliki przypomina jazdę po pijanemu , dojedzie, nie dojedzie.
Zostało pare dni do 10 maja i nic nie wiadomo , to nie kabaret to żałosne .
Smolensk 2 , śmiało zmieścisz się.
Obserwuj wątek
  • asdfg2018 Re: Wybory będą , nie będą? 07.05.20, 08:00
   Normalne , 4-ro przymiotnikowe , zgodne z Konstytucją , odbędą się tradycyjnie w lokalach wyborczych póżną jesienią 2020 . Przeprowadzi je PKW .
   Następne ustalenia to "Nasz premier a wasz prezydent" . A nie wiem czy on "nas"z czy "wasz" tzn Gowin marszałkiem Sejmu . A prowincjonalna emerytowana nauczycielka vice
   Koperiada/Pocztyliada poszła się je..kochać znaczy siem
   Sasin został z dzisiatkami ton makulatury . Prywatna drukarnia zarobiła . Firma koperująca to bezprawne badziewie też zarobiła . O ewentualnych wziątkach i prowizjach media milczą .
   Jest dobrze gdyż tzw Zjednoczona Prawica jest skłócona na maxa co bardzo dobrze rokuje dla polskiej demokracji .

   -
   www.dziennikwschodni.pl/lublin/w-archidiecezji-lubelskiej-coraz-mniej-ksiezy-wspolczesny-swiat-nie-sprzyja-powolaniom,n,1000265879.html
  • ktos_z_kosmosu Re: Wybory będą , nie będą? 07.05.20, 09:20
   Pewnie będą, ale nie wiadomo kiedy i jakie. Czy konstytucyjne, czy PiSie.
   Kto tu jest wygranym?
   Kaczyński.
   Uparł się na 10 V, co okazało się marzeniem ściętej głowy, czyli babolem prezesa. Tu w sukurs przyszedł mu, chcący ratować twarz Gowin i reszta polityków, którzy zrobili paraliżujący "geniusz" prezesa ferment.
   Efekt.
   Gowin sprowadzony do parteru, a reszta strategów politycznych co to nie potrafiła, lub nie chciała wypracować wspólnej linii, klapła na tyłki by po kręćku jakiego dostali na własne życzenie, oddech i równowagę złapać.
   Czyli już od lat niezmiennie. Kaczyński to "geniusz", a reszta to tylko frmenciarze rzucający "geniuszowi", "zbawcy narodu" Kaczyńskiemu kłody pod nogi.
   • haen2010 Re: Wybory będą , nie będą? 07.05.20, 09:49
    Przestałbyś Ktosiu śmiecić głupoty na tym forum. To załamanie majówki czubków i upośledzonego plebsu nie da się zmienić jak 27 do jednego kiedyś Beatki. Szampan i kwiaty.

    Tej majówki już nie ma. Jaka będzie następna to sobie zobaczymy.
  • man_sapiens Re: Wybory będą , nie będą? 07.05.20, 09:29
   rzewuski1 napisał:

   > Zostało pare dni do 10 maja i nic nie wiadomo , to nie kabaret to żałosne .

   Przecież wiadomo. Towarzysz Gowin głosuje za ustawą kopertową i ona w chodzi w życie. Tow. Zaradkiewicz stwierdza wyborów nie było. Tow. Witek ustala termin na 27 maja. Tow. Sasin przeprowadza imprezę pocztową. Tow. Zaradkiewicz ogłasza wyniki ustalone wcześniej przez tow. Kaczyńskiego. Tow. Gowin nie cieszy się.
  • eiran tak na oko.... 07.05.20, 13:54
   sytuacja wygląda następująco:
   Kaczyński obiecał Gowinowi, że ustawa o wyborach będzie znowelizowana.
   Gowin łyknął tę obietnicę, a następnie na swoim "briefingu" rozpowszechnił.
   ....ale...
   Nowelizacja ustawy to uchwalenie zmian przez Sejm, a następnie Senat.
   W związku z tym, jest bardzo prawdopodobne, że Gowin będzie domagał się od opozycji zobowiązania, że Senat nie będzie "przetrzymywał" ustawy, tylko zajmie się nią bardzo szybko i wypuści, najlepiej bez zmian, w kilka dni.
   Opozycja prawdopodobnie się na to nie zgodzi, w związku z czym Gowin powie - ze względu na obstrukcję opozycji nie ma gwarancji, że ustawa zostanie szybko uchwalona, w związku z czym nasz koalicjant wycofuje się ze swoich zobowiązań. W międzyczasie TK potwierdzi, że marszałek Sejmu może przesunąć termin wyborów na 23 maja i na ten dzień wybory zostaną wyznaczone, do przeprowadzenia według obecnej regulacji, czyli przez Sasina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka