Dodaj do ulubionych

Marek Jakubiak

11.06.20, 20:51
140 tys. podpisów migiem. Trochę niewyjściowa sytuacja, kandydat na urząd prezydenta z takim szybkim poparciem zniknął. Różni kandydaci się produkują, jeden mniej drugi więcej, a pan Marek ekspresowo zaklepany, gdzieś lecz nie wiadomo gdzie. Może faktycznie Jakubiak to była rezerwa na wypadek wycofania się rywali Dudy. Może jest coś na rzeczy - pis zbierał podpisy dla Jakubiaka, takie ploty chodziły.
Obserwuj wątek
  • eiran Re: Marek Jakubiak 11.06.20, 20:57
   To nie były żadne ploty, tylko całkiem jawne pismo z Pomorskiego Oddziału Regionalnego PiS (czy jak się owo ciało nazywa) do członków z żądaniem wsparcia zbiórki. Co nie znaczy, że tylko ten oddział był w to zaangażowany. I wiadomo, ze chodziło o zabezpieczenie się na wypadek sytuacji, w której Suda nie miałby konkurentów, co skutkowałoby unieważnieniem wyborów. Inną część podpisów chorązy piwowar zebrał siłami wynajętych przez Facebook gastarbeiterów z Ukrainy.
   • jureek Re: Marek Jakubiak 11.06.20, 21:01
    eiran napisał:

    > Inną część podpisów chorązy p
    > iwowar zebrał siłami wynajętych przez Facebook gastarbeiterów z Ukrainy.

    No i podobno zbierał podpisy już wcześniej, zanim w ogóle zgłosił swoją kandydaturę, o czym sam chlapnął w jakimś wywiadzie.
    • manhu Re: Marek Jakubiak 12.06.20, 00:20
     Polska to państwo teoretyczne, za PIS-u bije rekordy, ale już wcześniej różne pajace "zbierały" (realnie fałszowały) ogromne ilości podpisów.

     A co z resztą pajaców? Nagle po tym jak opozycja była bliska wycofania (by utrącić wybory) 4 pajaców zaczęło bić rekordy świata i to w czasie najgorszego strachu przez koronawirusem. Ci co zbierali uczciwie pisali jak im drastycznie spadło.

     Przypomnę, że:
     -pajac Piotrowski nie dał rady zebrać 2000 do Senatu, a w dramatycznych warunkach "zebrał" ponad 100 tys
     -pajac Tanajno już startował uzyskując żenujący wynik 29 tys (ciekawe ile przez pomyłkę, taki Jarubas na liście między Dudą a Komorowskim zdobył większość z pomyłek).
     Jedynie Żołtek ma jako takie struktury, ale też o wiele za małe. Inny z Unii Pracy (?) informował, że zbierał po 2 tys dziennie a uzbierał 98 tys :) Czyli zbierał 49 dni - nie za długo?


     W państwie teoretycznym nikt oszustów nie ściga i szczególnie miejsce Tanajno jest w więzieniu. Pozostała trójka zapewne ma podpisy zebrane przez PIS (co kompromituje ich i PIS), ale też jest pytanie jak dużo, a ile sfałszowanych. W Polsce jest pełno wycieków danych i taką bazę PESEL itp można kupić, do tego zatrudnić Ukraińców do "zbierania" czyli fałszowania.
  • taniarada Re: Marek Jakubiak 11.06.20, 21:15
   Panowie spiskowe teorie znowu.Marek już złożył zawiadomienie do prokuratury.Rozumiem że wasi kandydaci to cienkie bolki z Dudą .Ale Jakubiaka nie mieszajcie do swych niejasnych celów.Z resztą tu na FK można sobie popisać ,po mądrować ,po wyzywać i tyle.Jutro znowu nowy dzień i nowe wezwania .Papatki panowie,a karawana się toczy dalej .A but pisowski uciska dalej 😁
  • taniarada Re: Marek Jakubiak 11.06.20, 21:23
   Kamil Bortniczuk z Porozumienia w środę opublikował sondę, w której przedstawił użytkownikom wybór między dwiema "kartami" - LGBT (czyli Rafałem Trzaskowskim) oraz kartą rodziny ( Andrzejem Dudą ). Choć sondę zorganizował poseł obozu rządzącego, sympatycy Trzaskowskiego masowo oddawali głos na swojego kandydata. Prezydent Warszawy szybko zdobył znaczną przewagę i zapowiadało się, że "wygra" to starcie. Jak czytamy na Bezprawniku, ok. godziny 18 aż 70 proc. głosów zebrała "Karta LGBT" Trzaskowskiego. Ostatecznie jednak więcej głosów uzyskał Duda - 57,1 do 42,9 proc. Można ,można jak mawia kopertowy marszałek Grodzki.🤣

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka