Dodaj do ulubionych

Prezydencie Duda....

29.06.20, 18:04

Zmień sztab wyborczy, zaprzestań tej mizernej retoryki wiecowej, bo przegrasz te wybory z tym cwaniaczkiem warsiawskim. Mowił o tym wczoraj red. Jastrzembowski i miał rację.
Nie puszczaj już tej starej zużytej płyty - ja, ja , ja...
Obserwuj wątek
    • inocom Widać to działa 29.06.20, 19:31
      qinto napisał:

>
      > Zmień sztab wyborczy, zaprzestań tej mizernej retoryki wiecowej, bo przegrasz t
      > e wybory z tym cwaniaczkiem warsiawskim. Mowił o tym wczoraj red. Jastrzembowsk
      > i i miał rację.
      > Nie puszczaj już tej starej zużytej płyty - ja, ja , ja...

Widać to działa, choć mnie to również drażni, to jeszcze bardziej drażnią mnie Totalni z ichnią pogardą dla wszystkiego co żyje. Oni są dopiero ja, ja, ja.
      • qinto Re: Widać to działa 29.06.20, 19:41
        inocom napisał:

> qinto napisał:
        >
        > >
        > > Zmień sztab wyborczy, zaprzestań tej mizernej retoryki wiecowej, bo przeg
        > rasz t
        > > e wybory z tym cwaniaczkiem warsiawskim. Mowił o tym wczoraj red. Jastrze
        > mbowsk
        > > i i miał rację.
        > > Nie puszczaj już tej starej zużytej płyty - ja, ja , ja...
        >
        > Widać to działa, choć mnie to również drażni, to jeszcze bardziej drażnią mnie
        > Totalni z ichnią pogardą dla wszystkiego co żyje. Oni są dopiero ja, ja, ja.
        >
        >

Tyle, że "one" platfusy mnie nie interesują - kompletnie.
        • inocom Re: Widać to działa 29.06.20, 19:46
          qinto napisał:

> inocom napisał:
          > > Widać to działa, choć mnie to również drażni, to jeszcze bardziej drażnią
          > mnie
          > > Totalni z ichnią pogardą dla wszystkiego co żyje. Oni są dopiero ja, ja,
          > ja.
          > >
          > >
          >
          > Tyle, że "one" platfusy mnie nie interesują - kompletnie.

Dlatego 12 lipca należy zakreślić właściwe pole Sebastiana. Obecnie zbyt dużo uwagi pochłaniają totalni.
          Cały Śląsk jest za Dudą i tego należy się trzymać.

https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-5prz8e-zwyciezcy-w-wojewodztwach-4623992/alternates/LANDSCAPE_840
    • taniarada Re: Prezydencie Duda.... 29.06.20, 20:31
      Podobno Duda miał ciotkę w Luftwaffe, prawda to ? Platforma jest wyjątkową partią, gdzie następował dobór negatywny.
      Należałoby przytoczyć słowa Geremka , że do PO przeszli najgorsi ludzie z Unii.
      Skutkiem tego jest totalny brak umiejętności zarządzania.
      Przykład Warszawa - od lat w rękach PO.
      • qinto Re: Prezydencie Duda.... 29.06.20, 20:38
        taniarada napisał(a):

> Podobno Duda miał ciotkę w Luftwaffe, prawda to ? Platforma jest wyjątkową part
        > ią, gdzie następował dobór negatywny.
        > Należałoby przytoczyć słowa Geremka , że do PO przeszli najgorsi ludzie z Unii.
        > Skutkiem tego jest totalny brak umiejętności zarządzania.
        > Przykład Warszawa - od lat w rękach PO.

Co ta ciotka w Luftwaffe robiła?
        Nie słyszałeś co mówił o peło prof. Niesiołowski, ten to się po nich przejechał.

Ciągle trudno określić, komu poza Unią Wolności odbiera głosy Platforma Obywatelska. Ugrupowanie nowe, programowo nieokreślone, udające, że nie jest partią polityczną i celowo unikające zabierania głosu we wszystkich ważnych kwestiach społecznych, ekonomicznych i politycznych – lecz za to dające popisy hipokryzji i cynizmu, dość skutecznie żerujące na znanych fobiach, ignorancji i naiwnej wierze ludzi zniechęconych do polityki. Liderzy PO już zaczynają napotykać trudności z przekonaniem wyborców do szczerości intencji swych polityków – dobrze przecież znanych, i to nie zawsze z najlepszej strony. Teraz owi politycy nagle zapewniają, że stali się inni, uczciwsi, bardziej autentyczni i bardziej prawdomówni niż wszyscy pozostali. Przy okazji nasuwa się pytanie, jak to możliwe, by ktoś z takim życiorysem jak Andrzej Olechowski – płytki intelektualnie i pod wieloma względami po prostu niewiarygodny – mógł zdobyć kilka milionów głosów w wyborach prezydenckich. PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Ciekawe tylko, czy nastąpi to jeszcze przed wyborami, czy zaraz po.
    • margit49 Re: Prezydencie Duda.... 29.06.20, 21:51
      qinto napisał:

>
      > Zmień sztab wyborczy, zaprzestań tej mizernej retoryki wiecowej, bo przegrasz t
      > e wybory z tym cwaniaczkiem warsiawskim. Mowił o tym wczoraj red. Jastrzembowsk
      > i i miał rację.
      > Nie puszczaj już tej starej zużytej płyty - ja, ja , ja...
      >

To orędzie powinieneś skierować pod inny adres. Inaczej pozostanie głosem wołającego na puszczy. A z tym warsiawskim przegrał nawet w rodzimym Krakowie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka