Dodaj do ulubionych

To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i Wolsk

14.07.20, 01:10
Lepiej podzielmy się. ostatnia mapka pokazująca jaka część kraju głosowała na kogo, doskonale odzwierciedla linię podziału.
Ja nie chcę Polski nazistowsko faszystowskiej z KK u władzy. nie chcę państwa narodowego, chcę Unii narodów. Podzielmy się i nie zawracajmy sobie głowy.
My tworzymy jedną UE, z jedną armia, jedna waluta, 'oni (państwo PiS w skrócie) współpracują z kim chcą i opuszczają znienawidzoną Unię, jak mówi m/in Bosak.
Podział w RP jest tak silny, ze raczej przypomina podziały na Bałkanach.
Jugosławia (Tito) rozpadła się na Chorwację, Słowenię, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę i Macedonię. Powstały Czechy i Słowacja. Powstały Koree.
Podzielmy się dla świętego spokoju.
Po co się użerać z roszczeniowcem mając świadomość tego, że on jednak żyje z podatków wypracowanych przez podobnych do mnie?
Przecież granica i geograficzna, i mentalna jest wyrazna!
Ogłosić secesję na tych, którzy za demokracją, udziałem w odowisku europejskim z zachodnimi standardami, tolerancją i szacunkiem dla wytwarzajacych dochód narodowy a pozostawić tych, którzy nie chcą uczestniczyć w europejskiej świadomości, którzy odrzucają Unię Europejską, którzy przyjmują wpływ na rządzenie ich krajem przez obce państwo - Watykan, rządzonymi przez kolesi, gangsterów, przechodzący na gospodarkę autarkiczną, odrzucających współpracę gospodarczą, kulturalną, polityczną z sąsiadami w imię niezależności i suwerenności?
Może jednak oddzielmy się, dajmy im pójść własną drogą w kierunku wschodnim?
Obserwuj wątek
    • inocom Składam zawiadomienie o przestępstwie 14.07.20, 01:19
      kawa_poranna1 napisała:

      > Lepiej podzielmy się. ostatnia mapka pokazująca jaka część kraju głosowała na k
      > ogo, doskonale odzwierciedla linię podziału.
      > Ja nie chcę Polski nazistowsko faszystowskiej z KK u władzy. nie chcę państwa n
      > arodowego, chcę Unii narodów. Podzielmy się i nie zawracajmy sobie głowy.
      > My tworzymy jedną UE, z jedną armia, jedna waluta, 'oni (państwo PiS w skrócie)
      > współpracują z kim chcą i opuszczają znienawidzoną Unię, jak mówi m/in Bosak.
      > Podział w RP jest tak silny, ze raczej przypomina podziały na Bałkanach.
      > Jugosławia (Tito) rozpadła się na Chorwację, Słowenię, Serbię, Czarnogórę, Bośn
      > ię i Hercegowinę i Macedonię. Powstały Czechy i Słowacja. Powstały Koree.
      > Podzielmy się dla świętego spokoju.
      > Po co się użerać z roszczeniowcem mając świadomość tego, że on jednak żyje z po
      > datków wypracowanych przez podobnych do mnie?
      > Przecież granica i geograficzna, i mentalna jest wyrazna!
      > Ogłosić secesję na tych, którzy za demokracją, udziałem w odowisku europejskim
      > z zachodnimi standardami, tolerancją i szacunkiem dla wytwarzajacych dochód nar
      > odowy a pozostawić tych, którzy nie chcą uczestniczyć w europejskiej świadomośc
      > i, którzy odrzucają Unię Europejską, którzy przyjmują wpływ na rządzenie ich kr
      > ajem przez obce państwo - Watykan, rządzonymi przez kolesi, gangsterów, przecho
      > dzący na gospodarkę autarkiczną, odrzucających współpracę gospodarczą, kultural
      > ną, polityczną z sąsiadami w imię niezależności i suwerenności?
      > Może jednak oddzielmy się, dajmy im pójść własną drogą w kierunku wschodnim?

      Dotyczącego Konstytucji RP.
      Art. 1.

      Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

      Art. 2.

      Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

      Art. 3.

      Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
      • kawa_poranna1 Re: Składam zawiadomienie o przestępstwie 14.07.20, 01:27
        inocom napisał:
        > Dotyczącego Konstytucji RP.
        > Art. 1.
        >> Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.
        > > Art. 2.
        > > Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym
        > zasady sprawiedliwości społecznej.
        > > Art. 3.
        > > Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
        >
        Więc niech oni mają i przestrzegają tych trzech punktów i żyją we własnym, wschodnim świecie, ze wschodnimi standardami nazywanymi przez nich Polską ale powoli z nazewnictwem przechodząc w Wolskę.
        A my przecież nie musimy wyznawać tych ichnich wartości i ukierunkowania wschodnio-watykańskiego.
        Co ty na to?
      • pies.na.czarnych Re: Składam zawiadomienie o przestępstwie 14.07.20, 01:45
        Wolacy nie są Polakami. Chociażby z humanitarnych względów należy pozwolić im na odpieprzenie/odłączenie się od Polski.
        • kawa_poranna1 Re: Składam zawiadomienie o przestępstwie 14.07.20, 02:44
          pies.na.czarnych napisała:

          > Wolacy nie są Polakami. Chociażby z humanitarnych względów należy pozwolić im n
          > a odpieprzenie/odłączenie się od Polski.

          Zmiana Konstytucji?
          Do tego przecież prą - i Duda, i popierający go.
          Niech zmienią te trzy punkty i potem po rozdziale niech zmieniają lub nie, niech przestrzegają lub nie. Co nam tam?
          Przecież te wszystkie państwa, które wymieniłam na początku też w Konstytucji miały powpisywane te sprawy.
          Zmienili i popatrz - Szast, prast i się rozdzielili.
          Ku obupólnemu zadowoleniu.
          >
          • snajper55 Re: Składam zawiadomienie o przestępstwie 14.07.20, 03:09
            kawa_poranna1 napisała:

            > pies.na.czarnych napisała:
            >
            > > Wolacy nie są Polakami. Chociażby z humanitarnych względów należy pozwoli
            > ć im n
            > > a odpieprzenie/odłączenie się od Polski.
            >
            > Zmiana Konstytucji?
            > Do tego przecież prą - i Duda, i popierający go.

            A co to za problem zmienić konstytucję? Mają większość w sejmie, to niech ją zmieniają. TK potem stwierdzi że było to zgodne z konstytucją.

            S.
    • niewschodni Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 03:56
      Podobny problem maja Szkoci z Wielka Brytania. Tylko z tym ze W Brytania jest krajem europejskim a nie euroazjatyckim
    • rzewuski1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 07:07
      Jetem za.
    • janadam59 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 07:29
      IV był w 1939...
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 20:33
        janadam59 napisał:

        > IV był w 1939...

        To nie spór o liczbę.
        Spór o dzisiejsze uciemiężenie pisowskiej części Polski przez normy prawa europejskiego, konieczność korzystania przez lud pisowski z plusów, konieczność pobierania dopłat unijnych z jednoczesnym uznawaniem Unii jako tymczasowego tworu narzucającego standardy europejskie ludowi, któremu Sobieski, Chopin kojarzą się jedynie z nazwami towaru za pińcet plus tolerującej i usprawiedliwiającej pedofilię oraz wpływanie obcego państwa na wynik wyborów w Polsce.
    • wkkr Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 08:09
      A kto będzie utrzymywał Wolskę? Parzcież oni z głodu pomrą.
      • oleg3 Abstrakt 14.07.20, 10:39
        Ciągle czekam na wyjaśnienie sprawy "księdza pedofila ułaskawionego przez PAD-a". Sam to zmyśliłeś? Gdzieś znalazłeś? A może to skrywana przez pisiacki reżim prawda?
        • wkkr Re: Abstrakt 16.07.20, 07:42
          Podziwiam twój upór.
          W tym wątku masz sprostowanie.
          A teraz sie ode mnie odczep sklerotyku.
          forum.gazeta.pl/forum/w,103528,170158171,170158171,Duda_ulaskawil_ksiedza_pedofila.html
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 19:17
        wkkr napisał:

        > A kto będzie utrzymywał Wolskę? Parzcież oni z głodu pomrą.
        >
        Państwo pisowskie suwerenne, niezależne od nikogo, z gospodarką autarkiczną, rolnicze.
        A vteraz kto utrzymuje?
        Dlaczego ktoś miałby utrzxymywać?Czas wziąć się za robotę i zacząć liczyć na siebie a nie tylko na plusy.
    • behemot17-13 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 08:42
      Takich bzdur dawno nie czytałem na tym forum. Chcesz podzielić Polskę, jakie to łatwe, wytyczysz wyimaginowaną kreskę i po krzyku. A co z Twoimi najbliższymi, też ich skreślisz, co z Twoimi znajomymi, pstryk i są po drugiej stronie. To jest kompletny odjazd.
      • behemot17-13 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 08:47
        >.Podział w RP jest tak silny, ze raczej przypomina podziały na Bałkanach.
        Jugosławia (Tito) rozpadła się na Chorwację, Słowenię, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę i Macedonię. Powstały Czechy i Słowacja. Powstały Koree.
        Te zdanie świadczy o braku wiedzy, podstawowej.
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 11:34
        behemot17-13
        Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i
        14.07.20, 08:42
        Takich bzdur dawno nie czytałem na tym forum. Chcesz podzielić Polskę, jakie to łatwe, wytyczysz wyimaginowaną kreskę i po krzyku. A co z Twoimi najbliższymi, też ich skreślisz, co z Twoimi znajomymi, pstryk i są po drugiej stronie. To jest kompletny odjazd.

        Wizy dostaną bez problemu.
        Jakoś te przejścia graniczne zorganizować, system wizowy.
        Powoli to się unormuje.
        Po kiego zmuszać kogoś do życia w tej wyimaginowanej Unii Europejskiej.
        Tam Wolacy(czy jak tam będą chcieli się nazywać) wprowadzą u siebie gospodarkę autarkiczną, samowystarczalną, odetną się od współpracy z Unią, z krajami sąsiedzkimi, nie będą korzystać z tych nienawistnych "niemieckich" dotacji, parlamentarzyści Unijni się zdeklarują kogo chcą reprezentować i gdy przyjdzie im doi głowy, że Wolskę Polskę to wyjazd do niej. I niech tam sobie na miejscu reprezentują - czy to Watykańską Korporację Finansową czy jakieś białoruskie struktury - nic nam do tego.
      • pies.na.czarnych Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 11:56
        behemot17-13 napisał:

        > Takich bzdur dawno nie czytałem na tym forum. Chcesz podzielić Polskę, jakie to
        > łatwe, wytyczysz wyimaginowaną kreskę i po krzyku. A co z Twoimi najbliższymi,
        > też ich skreślisz, co z Twoimi znajomymi, pstryk i są po drugiej stronie. To j
        > est kompletny odjazd.
        >

        Wbrew pozorom wcale to nie jest takie trudne. Wystarczy poczytać w jaki sposób ustanawiano granice państwowe w Afryce. Spójrz na mapę i id razu zauważysz, że są to pionowe i poziome kreski. Co z tego wynikło wiemy czytając codziennie gazety.
    • pies.na.czarnych Re: wyborcy obrońcy pedofili to obłudnicy 14.07.20, 12:02
      Od czasu kiedy rządzi PiS nie przyjeżdżam do Polski i nie mam zamiaru przyjeżdżać. Wcześniej zostawiałem w PL kilka tysięcy euro rocznie (koszty pobytu).
      • oleg3 Re: wyborcy obrońcy pedofili to obłudnicy 14.07.20, 14:42
        pies.na.czarnych napisała:

        > Od czasu kiedy rządzi PiS nie przyjeżdżam do Polski i nie mam zamiaru przyjeżdżać.

        Dobry wybór. Proponuję iść dalej. Nie pisać po polsku.
        • buldog2 Re: wyborcy obrońcy pedofili to obłudnicy 15.07.20, 19:20
          Świetny pomysł. Eliminuje twórczą polską emigrację.
    • pies.na.czarnych Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 12:20
      https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/109120533_1709820329172677_2117547509960178476_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=hnOIv3bMWtIAX9vyU_P&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=8aff4e5ea682210259b178e6842b6ba7&oe=5F3473EB
      • j-k falszywa mapa. 14.07.20, 19:24
        bo Kieleccczyzna i Radomskie sa zdecydowanie po stronie PiSu.
        • buldog2 Re: falszywa mapa. 15.07.20, 19:04
          Może być korekta.
          • j-k falszywa mapa - tu zapodaje prawdziwa: 16.07.20, 16:48
            buldog2 napisał:
            > Może być korekta.


            ale niestety dla Ciebie na niekorzysc PO. - popatrz szczegolnie na mape w/g gmin.
            .
            tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/wyniki-wyborow-prezydenckich-2020-jak-glosowano-w-poszczegolnych-gminach-powiatach-i-wojewodztwach-mapa-4636829
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 20:36
        pies.na.czarnych napisała:

        > https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/109120533_1709820329172677_
> 2117547509960178476_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=hnOIv3bMWtIAX9vyU_P&
> _nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=8aff4e5ea682210259b178e6842b6ba7&oe=5F3473EB
        >
        A druga mapka - pijąca Polska?
        • snajper55 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 15.07.20, 03:56
          kawa_poranna1 napisała:

          > A druga mapka - pijąca Polska?

          Przecież to fejk.

          S.
        • j-k oblatani po Polsce od dawna wiedza: 16.07.20, 16:51
          kawa_poranna1 napisała:
          > A druga mapka - pijąca Polska?


          oblatani po Polsce od dawna wiedza:

          ze najlepiej leja i chleja - to Gorale i ci z Podlasia.
      • buldog2 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 15.07.20, 19:00
        Bielsko-Biała
        Opozycyjny burmistrz (prezydent, ale ostatnio to słowo jakoś mi nie podchodzi, z czasem przejdzie) i z całą pewnością wyłącznie umiarkowana popularność bolszewików Razem z PISem.
        Po dobrej stronie.
      • niewschodni Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 16.07.20, 04:26
        warmia i mazury zawsze glosujace przeciw dudom - w Wolsce a Kielce i radomskie w Polsce. Ta mapa jest bez sensu
        • niewschodni Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 16.07.20, 04:33
          Myske ze podzial powinien isc wedlug kryteriow Kongresowka i Galicja vs Zabor Pruski
        • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 16.07.20, 08:25
          niewschodni napisał(a):

          > warmia i mazury zawsze glosujace przeciw dudom - w Wolsce a Kielce i radomskie
          > w Polsce. Ta mapa jest bez sensu
          Po decyzji podziału przecież fachowcy siądą i wyznaczą.
          Fachowcy!
          • niewschodni Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 16.07.20, 16:43
            Mysle ze jedynym dobryym rozwiazaniem bylby plebiscyt/referendum
      • sverir Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 16.07.20, 08:18
        Fajna mapa. Ponieważ jednak w tych wyborach wybitnie liczy się nie odsetek głosów w gminach czy powiatach, tylko liczba oddanych głosów (taki urok wyborów prezydenckich), to z Polski należałoby wyrzucić Warszawę (ponad 300 tysięcy głosów na Dudę) i Wrocław (ponad 120 tysięcy), a przyjąć Rzeszów (zaledwie 51 tysięcy).
    • tbernard Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 12:35
      To może podzielmy na setki lub tysiące księstewek. Bo przecież sympatykom Hołowni też się coś należy, a potem wszystkim innym z ambicjami na księcia czy kacyka. Korwin-Mikke chyba nie gorszy z jego zwolennikami i tak dalej. Co wioska to lokalny sołtys pan na włościach i szlaban z kontrolą graniczną.
    • euro18 Re: wyborcy obrońcy pedofili to obłudnicy 14.07.20, 13:04
      Ja mam też taki plan. Koniec z wyjazdami do podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego (oprócz Krakowa), podkarpackiego.
      • oleg3 Re: wyborcy obrońcy pedofili to obłudnicy 14.07.20, 14:44
        euro18 napisała:

        > Ja mam też taki plan. Koniec z wyjazdami do podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego (oprócz Krakowa), podkarpackiego.

        Też dobry wybór. Warto zapoznać się z mapką gmin popierających PADa i je starannie omijać. Prościej będzie od razu do Tajlandii.
        • margit49 Re: wyborcy obrońcy pedofili to obłudnicy 14.07.20, 17:09
          oleg3 napisał:

          > Też dobry wybór. Warto zapoznać się z mapką gmin popierających PADa i je staran
          > nie omijać. Prościej będzie od razu do Tajlandii.

          Tak, Tajlandia to bardzo dobry pomysł. A Tatry są też po słowackiej stronie. Od lat wybieramy właśnie Słowację i Czechy. Myślę, że jest znacznie taniej, choć nie był to priorytet.
    • 141288bs Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 15:47
      Gdzie ta mapka ... poranna robusto?
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 14.07.20, 15:59
        141288bs napisał:

        > Gdzie ta mapka ... poranna robusto?

        Mapkę wyznaczą specjaliści przy udziale obydwu plemion - proeuropejskiego i prowschodniego-pisowskiego.
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 15.07.20, 00:32
        141288bs napisał:

        > Gdzie ta mapka ... poranna robusto?


        Już są dwie.
        Nadal zatkało kakało?
        Żadnych komentarzy wynikłych z prostego czytania załączonych mapek?
        Hłe, hłe?
    • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 15.07.20, 18:44
      141288bs napisał:

      > - masz gruzlice mozgu, a tego nie da sie wyleczyc

      To jak z tym rozdziałem, secesją?
      Oddzielacie się od Polski Zachodniej?
      Jak Czechy ze Słowacją?
      Nie będziesz musiał monitorować mojej gruzlicy mózgu!
    • feelek Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 15.07.20, 20:48
      100% zgody.

      PS. właść. to 98.
      Watykan w 2003 był w 100% za wejściem Polski do UE. Pamiętam bo byłem aktywny, że JPII jednoznacznie popierał RP w UE. W Watykanie nb. walutą urzędową jest euro.
      • kawa_poranna1 Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 15.07.20, 21:54
        feelek napisał:

        > 100% zgody.
        >
        > PS. właść. to 98.
        > Watykan w 2003 był w 100% za wejściem Polski do UE. Pamiętam bo byłem aktywny,
        > że JPII jednoznacznie popierał RP w UE. W Watykanie nb. walutą urzędową jest eu
        > ro.
        JP2 wiedział, że po wejściu Polski do Unii jego Watykańska Korporacja Finansowa Oddział Polska natychmiast zacznie z Unii otrzymywać szalone dopłaty do działalności rolniczej gdyż buli i nadal są największym w Polsce (po Skarbie Państwa) właścicielem gruntów rolniczych.
        Obecne władze tej Korporacji, Oddział Polska nie liczą się z tym podziałem, mają nadzieję na dalsze trwanie tych zwaśnionych plemion w jednym bycie umożliwiającym ssanie euro z dopłat rolniczych.
        Gdy dojdzie do nich możliwość podziału będą się przeciwstawiać tak jak teraz przeciwstawiają się Unii przez wpływanie Watykanu na wybór Prezydenta określającego Ją jako Wyimaginowaną spólnotę i robiącego wszystko, abny z Unii wyjść albo wypierPol.
    • sverir Re: To może jednak IV rozbiór Polski na Polskę i 16.07.20, 08:20
      "Ja nie chcę Polski nazistowsko faszystowskiej z KK u władzy. nie chcę państwa narodowego, chcę Unii narodów"

      Ja też nie chcę Polski nazistowsko faszystowskiej z KK u władzy i państwa narodowego, ale nie chcę Unii narodów. Stwórz sobie odrębne państwo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka