Dodaj do ulubionych

Wypraszamy z Trójki

20.08.20, 15:00
Strzyczkowski został zrekonstruowany "z powodu naruszeń regulaminu i procedur wewnętrznych Spółki oraz przekraczania kompetencji i pełnomocnictw".

Szybki jest, skoro zdążył zrobić to wszystko w tak krótkim czasie. Biorąc pod uwagę śladową słuchalność tej stacji, następnego dyrektora powinni wziąć z PGNiG-u, bo tam są fachowcy od wwiercania się w dno.

wiadomosci.onet.pl/kraj/kuba-strzyczkowski-nie-jest-juz-dyrektorem-radiowej-trojki/vzt1jzs
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 15:41
      Jaki to problem dla tych, którzy w ciągu pół godziny potrafią od A do Z przeprowadzić proces legislacyjny w Sejmie?
      Co się tyczy Strzyczkowskiego, akt jego rekonstrukcji trzeba uznać za Akt Łaski Opatrzności, która nas od tego s...syna wyzwoliła. Pamiętam, w 2007, tzw. debatę Kaczyńskiego, wówczas premiera, z Tuskiem. Tak wstrętnego, chamskiego przerywania Tuskowi, tak stronniczego przerywania mu i podlizywania się tak głębokiego, że "głębiej już liznąć nie można", dotąd w wolnej Polsce nie było, chyba że w rozmowach z hierarchami Kościoła.

To wspaniałe, że akurat klika kacza tego ohydnego s-syna PISowca zrekonstruowała. Czekamy na wszystkich jego nominatów.
      A jego samego mogą targnąć wyrzuty sumienia z powodu utraty zaufania prezesa i KC PIS, wielka depresja, nie wykluczam tego nic a nic. Tak jak Cygana, czy Leppera...
      • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 16:42
        buldog2 napisał:

> Co się tyczy Strzyczkowskiego, akt jego rekonstrukcji trzeba uznać za Akt Łaski
        > Opatrzności, która nas od tego s...syna wyzwoliła.

Przecież Trójki nie słuchasz. Zachowujesz się w tym momencie jak pies ogrodnika.
        Także nie zgadzam się z poglądami politycznymi Kuby, ale jest on dobrym radiowcem i widziałem (a raczej słyszałem, bo Trójki słucham), że starał się ratować Trójkę. Stać go było na przeproszenie Niedźwieckiego, na przywrócenie Bartosza Gila, na wywalenie Lisickiego i innych nieradiowców z pisowskiego desantu. Trójka wracała do formy.
        • buldog2 Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 18:40
          Jako człowiek Strzyczkowski zeszmacił się aż tak, że żadne parawany w zakresie zarządzania nic nie zasłonią. Niech go tam słucha, kto i gdzie chce.
          Pamiętam jego wazeliniarstwo wobec Krzaklewskiego. Wazeliniarstwo to eufemizm, bo wazelina do niczego nie była mu potrzebna.
        • x2468 Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 21:14
          Ja również nie słucham, lecz kiedyś słuchałem namiętnie i pamiętam ta gnidę Strzyczkowskiego dokładnie takim jak go opisał Buldog. Miedzy innymi dzięki niemu wykreśliłem ta stacje z mojego radiowego menu
            • eiran Re: Wypraszamy z Trójki 21.08.20, 16:02
              Mnie się ze dwa razy zdarzyło - tzn. krótko po aferze ze Staszewskim. To było w trakcie kampanii - cogodzinne wiadomości z przechyłem jak w TVP, choć mniej nachalnie, muzyka jak zwykle, tzn. lepsza i gorsza, ale w pewnym momencie rozpoczął się Cejrowski i musiałem się przełączyć.
        • wkkr Re: Wypraszamy z Trójki 22.08.20, 07:09
          jurek ja nie słucham trójki od 5 lat ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze już przed 5 laty uważałem pana kubę za serwilistyczną mendę. On PiSowi zawsze robił dobrze. A ostatnia akcja z przyjęciem stanowiska szefa to było zwyczajne zeszmacenie się.
          jurek on szefem został nie dlatego by ratować trójkę ale dlatego by ratować pis. Chodziło o wybory i on dobrze wiedział że po wyborach jego szefowanie się skończy. On jest szmatą ale nie idiotą. On świadomie sie qrwi.
          • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 23.08.20, 07:20
            wkkr napisał:

> ończy. On jest szmatą ale nie idiotą. On świadomie sie qrwi.
            >

Gdyby był szmatą, to w czasie, gdy w Trójce rzadziła Jethon, wychwalałby Komorowskiego i PO.
              • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 07:08
                eiran napisał:

> Nie musiał tego robić, bo nic mu w tym czasie nie groziło.

Bo za czasów Jethon żaden wartościowy radiowiec z Trójki nie odszedł? A Wassowski na przykład?
                  • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 09:11
                    eiran napisał:

> Nie wiem, po co mu dorabiać podwójne "s". Był mu bliski red. Skowroński, to z n
                    > im odszedł. Ktoś go wyrzucał za poglądy? Jakieś szczegóły?

Szczegóły tylko takie, że był dobrym radiowcem, jego audycje z Chojnackim były bardzo dobre i szkoda, że odszedł.
                    Nie wiem, jakie miał poglądy. Tak samo jak nie wiem, jakie ma poglądy polityczne Łukawski, dr Wilczur, Stelmach i inni radiowcy, których lubię słuchać. Nie dzielę radiowców na tych o słusznych poglądach i niesłusznych, ważne, żeby robili dobre radio. Strzyczkowski robił dobre radio.
                    • eiran Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 09:25
                      Trochę się pogubiłem w meandrach twoich myśli. Dajesz do zrozumienia, że Strzyczkowski nie ujawniał swoich poglądów, żeby nie zostać wyrzuconym przez Jethon, która jednakowoż wyrzuciła Wasowskiego, który - w przeciwieństwie do Strzyczkowskiego - najwyraźniej poglądy ujawnił, ale nie wiesz jakie to były poglądy, bo ich nie znasz.
                      • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 10:16
                        eiran napisał:

> Trochę się pogubiłem w meandrach twoich myśli.

Nic dziwnego, że się pogubiłeś, jeśli zamiast czytać dosłownie, coś tam dodajesz, przekręcasz i w końcu gubisz się nie w moich myślach, tylko w Twoich interpretacjach.
                        Przykład przekręcania? Proszę bardzo. Napisałem, że Wasowski odszedł z Trójki w czasach rządów Jethon. A co Ty z tego zrobiłeś? Że Jethon wyrzuciła Wasowskiego. Nie jesteś uczciwym dyskutantem.
                        • eiran Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 11:56
                          jureek napisał:

(...)

A wcześniej, "uczciwy dyskutancie", napisałeś (o Strzyczkowskim)

"Gdyby był szmatą, to w czasie, gdy w Trójce rzadziła Jethon, wychwalałby Komorowskiego i PO."

Co trudno zrozumieć inaczej niż że za "rządów" Jethon, opłacało się wychwalać Komorowskiego i PO (czego niepokorny Strzyczkowski nie robił). Z dalszej części twojego trudno nie wywieść wniosku, że Grzegorz Wasowski (bo chyba o niego co chodziło) padł ofiarą tych oczekiwań niedoszłej szefowej. Chyba że chodziło o kogoś innego, bo - o ile się nie mylę - ten Wasowski odszedł ze Skowrońskim, a więc zanim Jethon zdążyła go zmobbingować swoimi prokomorowskimi naciskami.
                • wkkr Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 12:12
                  Odejście Wasowskiego porównujesz z tym co teraz się dzieje?
                  ====
                  nasza dyskusja jest bezprzedmiotowa.
                  nowe władze Trójki postanowiły wyrzucić prawie całą załogę zmienić całkowicie format radia oraz zmienić nazwę. A w tym wszystkim pomógł usłużny pan Kuba.
                  Ciekawe jak mu się odwdzieczą.
                  • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 12:19
                    wkkr napisał:

> nasza dyskusja jest bezprzedmiotowa.
                    > nowe władze Trójki postanowiły wyrzucić prawie całą załogę zmienić całkowicie f
                    > ormat radia oraz zmienić nazwę.

100% zgody, z tym, że nie władze Trójki, a władze Polskiego Radia.

> A w tym wszystkim pomógł usłużny pan Kuba.

100% niezgody. Wyleciał właśnie dlatego, że im nie pomógł. Kuba był za utrzymaniem formatu i utrzymaniem załogi.
            • wkkr Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 12:08
              jureek napisał:

> wkkr napisał:
              >
              > > ończy. On jest szmatą ale nie idiotą. On świadomie sie qrwi.
              > >
              >
              > Gdyby był szmatą, to w czasie, gdy w Trójce rzadziła Jethon, wychwalałby Komoro
              > wskiego i PO.
              ====================================================================
              Jurek jego serwilizm nie jest symetryczny.
              • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 12:24
                wkkr napisał:

> > Gdyby był szmatą, to w czasie, gdy w Trójce rzadziła Jethon, wychwalałby
                > Komoro
                > > wskiego i PO.
                > ====================================================================
                > Jurek jego serwilizm nie jest symetryczny.

Jeśli tak, to może to nie jest serwilizm, tylko po prostu ma takie poglądy?
                Serwilizm to pokazał poprzedni dyrektor Kowalczewski, który robił wszystko, co mu prezeska Polskiego Radia kazała.
    • taniarada Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 21:28
      Z Trujką ( proszę nie poprawiać) nic się nie da zrobić.To jest cały czas to samo towarzystwo wzajemnej adoracji.Jedyne rozwiązanie to opcja ZERO i to nie tylko w zakresie dziennikarskim ale i obsługi technicznej.Niech sobie Jodko próbuje , a z drugiej strony szykować nową ekipę z całkiem nowym programem i jak będzie gotowe wszystkich won i zaczynamy
      • dwaczarnekoty Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 22:10
        Tak. Zaorać i zrobić Janów II. Wszyscy wiemy jacy to geniusze 😆 Weźmy takiego Sasina... I nie mam nic do p.Zenka. On z pewnością sam zdaje sobie sprawę, że ktoś tę muzykę chodnikowa musi robić. Pan jest pracowity. Ale na bank nie celuje w trójkę
      • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 22:15
        taniarada napisał(a):

> ko w zakresie dziennikarskim ale i obsługi technicznej.Niech sobie Jodko próbuj
        > e , a z drugiej strony szykować nową ekipę z całkiem nowym programem i jak będz
        > ie gotowe wszystkich won i zaczynamy

Wiesz, kto miał dokładnie takie same gadki, jak Twoja? Dyrektor Laskowski, gość z SLD, który w okolicach roku 2000 został dyrektorem Trójki i dokładnie tak samo jak Ty, chciał ją zaorać. Na szczęście mu się nie udało, bo przyszedł Skowroński i Trójkę po zniszczeniach Laskowskiego odbudował.
        I tak tego radia nie słuchasz, więc nie zachowuj się jak pies ogrodnika, który sam nie słucha i innym słuchać nie da. Wkurzyłeś mnie teraz jak cholera! Rewolucjoniści się, kurna, znaleźli. Wszystko zniszczyć, rozwalić...
          • jureek Re: Wypraszamy z Trójki 24.08.20, 07:06
            99venus napisał:

> Przyszedł Skowroński i Trojka natychmiast spisiała.

Spisiała, bo wróciły muzyczne audycje autorskie? Bo wrócił Mann i Kaczkowski w normalnych, a nie tylko późnonocnych porach? Lepiej było za "niespisiałego" Laskowskiego, który z tego radia chciał zrobić i robił "szafę grającą" na wzór stacji komercyjnych - czyli na okrągło muzyczka z komputera z listy ułożonej nie przez człowieka, tylko przez komputer, przerwana reklamą, jakąś durnowatą wstawką prowadzącego i debilnym konkursem dla słuchaczy?
            Ty w ogóle słuchasz radia?
    • dwaczarnekoty Re: Wypraszamy z Trójki 20.08.20, 22:17
      Gdy już myślisz, że niczym cię nie zaskoczą lub nie rozśmieszą... I tak całe kolejne trzy lata. 🤔Co by tu jeszcze zepsuć, na kogo napuścić, jakie klamstwa wymyślić, na co pieniądze roz.pieprzyć?
    • wkkr Re: Wypraszamy z Trójki 21.08.20, 05:30
      A maż pewność że od samego początku nie jest to ustawka? Strzyczkowski mógł świadomie wejść do tego gry na prośbę pisich. Pamiętaj, wtedy było przed wyborami. Oni musieli ugasić ten pożar. Teraz jest po i mogą robić co chcą. W w PiSie jest za dużo wygłodniałych świń by odpuścić sobie takie stanowisko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka