Dodaj do ulubionych

wpis sprawnego umysłowo

03.01.21, 11:26
"Znamienne, że podczas gdy rząd @pisorgpl
ogłasza nabór na inwestycje na terenach popegeerowskich, w tym samym czasie elity III RP po znajomości załatwiają sobie szczepionki."
to jest świadectwo umysłowości Pawła Szefernakera.
Gdzie to orły się lęgną?
Obserwuj wątek
   • ukos Re: wpis sprawnego umysłowo 03.01.21, 13:31
    yoma napisała:

    > What? Za trudne, tego związku nawer suweren nie załapie.

    Związek jest. Wredne elity III RP biegają po terenie popegeerowskim ze strzykawką, której dudoidzi okropnie się boją, więc uciekają w panice z terenu popegeerowskiego. Przez to inwestycja na terenie popegeerowskim upada, o co właśnie wrednym elitom III RP chodziło. Kiedyś sypały piach w szprychy i wkładały kij w tryby, ale to jakoś nie działało, więc znalazły bardziej efektywną metodę strzykawkową.
  • horpyna4 Re: wpis sprawnego umysłowo 04.01.21, 09:50
   To wcale nie jest głupie. Udało się pisim z prowokacją, bo durnie nie zaskoczyły, po co im władza zafundowała szczepionki w pierwszej kolejności i większość dała się w to wciągnąć. Szefernaker pewnie przygotował ten wpis już wcześniej, kiedy padł pomysł owego szczepienia; skoro prowokacja się udała, to go upublicznił.

   Tak więc ów wpis jest po prostu integralną częścią operacji prania mózgów "zobaczcie, jak zachowują się ludzie, którym nie po drodze z dzisiejszą władzą".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka