Dodaj do ulubionych

proszę nie mówić bzdur

28.09.21, 09:43
mówi Kamiński:wyborcza.pl/7,82983,27620836,prosze-nie-mowic-bzdur-nasze-pytanie-wzburzylo-mariusza-kaminskiego.html#s=BoxWyboImg2
A ROBIĆ MOŻNA??
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: proszę nie mówić bzdur 29.09.21, 10:50
   Proszę nie mówić bzdur - irytował się szef MSWiA. - Nie było żadnych prób rozmów ze mną. Nie było takiej potrzeby - stwierdził Mariusz Kamiński. :)

   Polscy funkcjonariusze Frontex są na granicy. Na granicy litewskiej:)

   W czwartek unijna komisarz ds. wewnętrznych Ylva Johansson ma przyjechać do Warszawy. Do jej przyjazdu w dalszym ciągu nie odniosło się MSWiA. Minister Kamiński jeszcze w poniedziałek twierdził, że nie ma prób kontaktu ze strony unijnej komisarz.
   "Komisarz Ylva Johansson będzie we czwartek w Warszawie. Intensywnie pracujemy, żeby przy tej okazji doszło do spotkania z polskim ministrem spraw wewnętrznych" – powiedział na konferencji prasowej rzecznik Komisji Europejskiej, jak podaje RMF24.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27624674,kaminski-unika-spotkania-z-unijna-komisarz-intensywnie-pracujemy.html
     • pies.na.czarnych Re: proszę nie mówić bzdur 29.09.21, 17:20
      Ma czego się bać. Ylva Johansson chce mu zadać wiele poważnych pytań. Co prawda jak na razie rozmowa jeżeli dojdzie będzie krótka bo pisie chcą spotkać się z nią na lotnisku, ale z tego co ona zapowiada to ta rozmowa będzie treściwa i raczej będzie to monolog typu opie**l.

      Spotkanie odbędzie się na lotnisku

      Do Polski w czwartek przyleci unijna komisarz do spraw wewnętrznych Ylva Johansson i już na lotnisku spotka się z ministrem spraw wewnętrznych Mariuszem Kamińskim. - To będzie krótkie spotkanie - poinformowała. W środę w Brukseli kolegium unijnych komisarzy dyskutuje między innymi o napływie nielegalnych migrantów do Unii Europejskiej oraz o reformie polityki migracyjnej i azylowej Wspólnoty. Podczas swojego przemówienia Johansson przekazała, że jest w stałym kontakcie z dyrektorem Frontexu. - Wiem, że są gotowi, by pojawić się na polsko-białoruskiej granicy - zaznaczyła. Odniosła się także do wprowadzonego na wschodzie Polski stanu wyjątkowego. - Mamy kilka znaków zapytania i to są sprawy, które musimy omówić z polskimi władzami - podkreśliła.
      Wideo - tvn24.pl/polska/unia-europejska-komisarz-do-spraw-wewnetrznych-ylva-johansson-przyjedzie-do-polski-spotka-sie-z-ministrem-mariuszem-kaminskim-5431945

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka